Czas i koszt wysyłki

1. Koszt wysyłki zamówienia

 

2. Czas wysyłki zamówienia

 

3. Jak pakujemy wasze zamówienia?


Koszt wysyłki zamówienia

W koszt wysyłki wliczone są opłaty za bezpieczne pakowanie przesyłki oraz ubezpieczenie. Nasze paczki pakowane są naprawdę solidnie, co potwierdzają komentarze naszych klientów:
Najlepiej zabezpieczona przesyłka od jarajto.pl

Ekspresowa wysyłka jarajto

Wysoki standard produktów jarajto

Koszty wysyłki mogą się zmieniać w zależności od obowiązujących obecnie stawek u przewoźnika. Aktualny koszt i metody wysyłki można sprawdzić podczas w koszyku, w pozycji 'Dostawa'.

 

Czas wysyłki zamówienia

Czas wysyłki każdego produktu z osobna jest dokładnie doprecyzowany na karcie produktu. Większość produktów wysyłamy natychmiast, lub w ciągu 24h.
Wysyłamy paczki codziennie do godziny 14:00. Proszę pamiętać, że czas dostarczenia nie jest uzależniony od nas, lecz od przewoźnika.

Jak nasz deklarowany czas wysyłki wygląda w praktyce? Tak jak mówią klienci !

 

Jak w każdej firmie, tak i u nas, może zdarzyć się sytuacja, że jednego z towarów w zamówieniu zabraknie. W razie takiej sytuacji klientów staramy się o tym fakcie informować klienta, proponując przy tym dogodne dla niego rozwiązanie.

 

Jak pakujemy wasze zamówienia?

Wszystkie produkty z naszej oferty wymagające szczególnego traktowania w czasie wysyłki, pakowane są ze szczególną starannością. Zależy nam na tym, żeby wszystkie zamawiane produkty dotarły w całości i mogły wywołać uśmiech na twarzy klienta : - )

Poniżej znajduje się krótka informacja, jak pakujemy wszystkie produkty. Streszczając całość - nie masz się o co martwić. Im większe prawdopodobieństwo zniszczenia produktu, tym bezpieczniej go pakujemy.

  • Bletki wysyłamy w foliopaku, lub w kopercie tekturowej.
  • Vaporizery wysyłamy w kopertach bąbelkowych.
  • Premixy, bazy, aromaty - karton + foliopak.
  • Produkty CBD w kopercie tekturowej lub bąbelkowej.
  • Zapalniczki karton, lub folia bąbelkowa.
  • Sitka i inne duperele koperta tekturowa.
  • Młynki jak wyżej + w zależności od młynka folia sztywna/folia bąbelkowa.
  • Tubki i inne ważne produkty plastikowe są traktowane tak samo, jak szkło.
  • O bongach i lufkach nie ma co się rozwodzić. Jak widać z resztą poniżej

Ekstra warstwa folii bąbelkowejEkstra warstwa poduszek bąbelkowychBongo owinięte grubym kartonemSolidne pakowanie przesyłek jarajto.plSpakowane zamówienie w jarajto.plBongo przed spakowaniem i po spakowaniuPorównanie bonga przed i po spakowaniu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl