Czas i koszt wysyłki

1. Koszt wysyłki zamówienia

2. Czas wysyłki zamówienia

3. Jak pakujemy wasze zamówienia?


Koszt wysyłki zamówienia

W koszt wysyłki zamówienia wliczone jest ubezpieczenie przesyłki. Do kosztu zamówienia nie doliczamy opłat za pakowanie i wypełnienie. Przejmujemy na siebie koszt wszelkiego typu wypełniaczy i opakowań. Nasze paczki są pakowane naprawdę solidnie, co potwierdzają liczne opinie.

Koszty wysyłki mogą się zmieniać w zależności od obowiązujących obecnie stawek u przewoźnika. Aktualny koszt i metody wysyłki można sprawdzić podczas składania zamówienia, w koszyku, w punkcie 'Dostawa' oraz na karcie produktu, pod nazwą każdego produktu, klikając "sprawdź koszt dostawy". Koszt ten dostępny jest także w zakładce "Koszt dostawy" pod opisem produktu.

Darmowa dostawa na terenie Polski obowiązuję w sklepie jarajto.pl od 170 zł bez kosztów wysyłki.

Darmowa dostawa poza granicę Polski (na terenie UE) obowiązuję w sklepie jarajto.pl od 327 zł bez kosztów wysyłki.

Koszt dostawy w Polsce

koszt dostawy zamówienia w sklepie jarajto.pl

Przesyłki zagraniczne - GLS Global Express

 koszt dostawy zagranica

 

Czas wysyłki zamówienia

Czas wysyłki każdego produktu z osobna jest dokładnie doprecyzowany na karcie produktu. Większość produktów wysyłamy natychmiast, lub w ciągu 24h.
Wysyłamy paczki codziennie (prócz sobót i niedziele) do godziny 14:00. Proszę pamiętać, że czas dostarczenia nie jest uzależniony od nas, lecz od przewoźnika. 

Jak nasz deklarowany czas wysyłki wygląda w praktyce? Tak jak mówią klienci ! Sprawdź zweryfikowane opinie klientów o sklepie jarajto.pl

Jak w każdej firmie, tak i u nas, może zdarzyć się sytuacja, że jednego z towarów w zamówieniu zabraknie. W razie takiej sytuacji klientów staramy się o tym fakcie informować klienta, proponując przy tym dogodne dla niego rozwiązanie. Jako właściciel firmy mogę Ci zagwarantować, że nie zostawimy Cię niezadowolonego.

 

Jak pakujemy wasze zamówienia?

Wszystkie produkty z naszej oferty wymagające szczególnego traktowania w czasie wysyłki, pakowane są ze szczególną starannością. Zależy nam na tym, żeby wszystkie zamawiane produkty dotarły w całości i mogły wywołać uśmiech na twarzy klienta : - )

Im większe prawdopodobieństwo zniszczenia produktu, tym bezpieczniej go pakujemy. Na ten moment wszystkie zamówienia wysyłamy w kartonach tekturowych, które są biodegradowalne i w 80% wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu. 

Oczywiście produkty szklane wymagają dużo większej opieki w czasie dostawy niż np. młynek, czy bletki dlatego do pakowania produktów szklanych zmuszeni jesteśmy używać większej ilości folii bąbelkowej, czy poduszek powietrznych.

Dobra wiadomość jest taka, że nasze maty bąbelkowe AirFillers, to 99% powietrza i 1% folii. Folia, której używamy także wykonana jest w 80% z materiałów z recyklingu. Dbamy o środowisko na tyle, ile możemy. Niestety bezpieczne dostarczenie produktów wymaga użycia folii bąbelkowej w większej ilości.

Poza folią bąbelkową używamy też wszelakich materiałów, które otrzymujemy od naszych dostawców i klientów tj. ścinki kartonów, gąbki i wszelkie inne rzeczy, które zamiast wyrzucać do śmieci - wykorzystujemy raz jeszcze do wysyłki. Zdajemy sobie sprawę, że wielu klientom się to nie podoba, jednak zachęcamy klientów do tego samego. Każdy z nas wysyła paczki przynajmniej kilka razy w roku. Zamiast wyrzucać otrzymaną od nas folie i inne wypełniacze - zachowajcie je do własnych wysyłek.

Poniżej przykładowa prezentacja, jak pakujemy produkty wymagające szczególnej opieki.

Ekstra warstwa folii bąbelkowejEkstra warstwa poduszek bąbelkowychBongo owinięte grubym kartonemSolidne pakowanie przesyłek jarajto.plSpakowane zamówienie w jarajto.plBongo przed spakowaniem i po spakowaniuPorównanie bonga przed i po spakowaniu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium