5 powodów dla których powinieneś akcesoria do palenia zamawiać przez internet 0
  5 powodów dla których powinieneś akcesoria do palenia zamawiać przez internet

  5 powodów, dla których akcesoria do palenia powinieneś zamawiać przez Internet

  Czasy Internetu to prawdziwy przełom jeśli chodzi o zakupy. Nie trzeba ruszać się z domu, by móc przebierać w tysiącach ofert, a wszystko to, znajduje się na ekranie komputera lub telefonu. To chyba jedno z najgorszych uczuć gdy idziesz do sklepu, szukając konkretnego produktu, a nie możesz go znaleźć. Tracisz czas, siłę i przede wszystkim jesteś zawiedziony. Internet dał dużo możliwości, bo pozwolił na zakupy rzeczy, których w danym mieście może nie być. Mowa tutaj też o bongo, bletakch i reszcie akcesoriów do palenia.

  Kupując przez internet, masz przede wszystkim szersze pole widzenia i pole wyboru. Możesz przebierać w ofertach i wybierać te, które są dla ciebie korzystniejsze pod względem ceny produktu. Dlatego też łatwiej o to, by wybrać to, co ciebie bardziej interesuje.

  Opinie sklepu, jak i samych produktów

  W sklepie stacjonarnym nie dostaniesz opinii produktu, chyba, że sprzedawcy. Ale jak wiadomo, każdy kieruje się opiniami użytkowników. Jest ich więcej i na temat jednego produktu możesz dowiedzieć sporo, już po samych opiniach. Tak samo jest ze sklepem. Wchodząc do sklepu lokalnego, nie masz pewności jakie opinie ma ten sklep. Może gwarancja u nich jest lipna? Wszystkiego musisz dowiadywać się na miejscu, przed kupnem, a czasem zajmuje to sporo czasu, bo rozmowa może zejść na kompletnie inny tor. Czytając opinie w Internecie, możesz być ich pewien. Dlaczego użytkownik miałby kłamać na temat danego sklepu? W końcu zrobił tam zakupy tak samo, jak każdy inny.

  Czasami research może zająć chwilkę, ale to nic w porównaniu do tego, ile średnio spędza się w sklepie lokalnym. Poza tym, nie działa na ciebie żadna presja czasu i możesz wybierać do woli, bez jakichkolwiek ograniczeń. Powiem szczerze, że jeśli chodzi o bonga, bletki, lufki czy jakiekolwiek narzędzie służące do palenia, jest to bardzo korzystne, dla klienta oczywiście.

  W sklepie lokalnym nie ma opcji pomieścić tylu produktów, ile może znajdować się na stronie. Często wystawiane są te, które po prostu się dobrze sprzedają, a zaraz obok takie, na które nie zwrócisz uwagi, bo to nie to czego szukałeś. Wchodząc do sklepu lokalnego z bongami możesz spodziewać się wystawki od 20 do 30 bongosów, dużo? Wydaje się, ze tak. Ale teraz pomyśl, nie ma nic co cię do końca zainteresowało i wolałbyś trochę bardziej przyjrzeć się produktowi. No każde po kolei? Trochę czasu minie, mogą to być nawet godziny.

  Sklepy internetowe, przykładowo nasz, stawia na jakość, ale nie tylko wysyłki czy produktów prezentowanych na naszym sklepie ale również samych zdjęć i przedstawienia produktów. Wszystko jest, tak jak powinno być. Żebyś ty mógł czuć się spokojny i przede wszystkim zadowolony. Możesz być pewien, że towar na zdjęciach to 1:1 produkt, który wyląduje w twoim mieszkaniu. Dodatkowo w sklepach internetowych możesz obejrzeć produkt, jakby znajdował się na twoim biurku, dzięki zdjęciom 360.

  Z produktami będziesz mógł się lepiej zapoznać dzięki obszerniejszym opisom niż w sklepie stacjonarnym. Na pewno zauważyłeś wchodząc nawet do Media Expert, Laptop Lenovo, cena, napisane co w środku i to tyle. W sklepach internetowych możesz znaleźć więcej informacji. A jak wiadomo przy zakupie produktu, informacje są bardzo ważne, a na pewno chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej niż parametrów produktu. Oceny produktu też mogą sprawić, że przekonasz się do czegoś szybciej. Dlatego warto patrzeć na to, czy dany sklep ma oceny „gwiazdkowe”. Załóżmy, że spodobał ci się jakiś produkt, ale nie wiesz czy spełni on twoje oczekiwania. W takim przypadku patrzysz na ocenę i opinie klientów. Pomocne, prawda?

  Tutaj chwila przerwy na to, by powiedzieć co oferuje nasz sklep internetowy

  Stawiamy na oryginalność więc stwierdziliśmy, że podstawowa gwarancja, która jest oferowana przez wszystkie sklepy internetowe jest nudna, a my nudni nie chcemy być. 

  Jakie dodatkowe gwarancje posiada nasz sklep?

  Tarcza Heraklesa.

  To nasza autorska gwarancja, która polega na tym, że wszystkie produkty, które zostały popsute w jakimś okresie czasu możesz zwrócić i dostaniesz na swoje konto 50% wartości zakupionego produktu w formie vapcoinów. 

  Załóżmy, że kupiłeś bongo za 200 złotych. Mijają 2 lata, a Ty je zbiłeś. Przypadkowo - po prostu. Piszesz do nas z dowodem zakupu i zwracamy ci 50% na konto, proste nie? 

  Prywatność, anonimowość i bezpieczeństwo

  Sklepy lokalne są umiejscowione w różnych miejscach, więc istnieje ryzyko, że podczas zakupu ktoś może cię poznać i osądzać o nie wiadomo co. Wiesz, jak to jest z ludźmi. Czemu w takim razie zakup przez internet jest lepszy? Nawet siedząc przy stole z rodzicami, możesz przeglądać oferty sklepu w telefonie i nikt nie będzie pytał co robisz, a przede wszystkim nie będzie widział – takie czasy, większość z nas siedzi w telefonie przynajmniej 5 godzin dziennie. Kupując przez Internet, masz w takim przypadku pewność, że nikt cię fałszywie o coś nie będzie osądzał, przecież to nie jego sprawa, co kupujesz i gdzie kupujesz. 

  Jak nasz sklep rozwiązuje kwestię anonimowości? Paczka nie przychodzi od JarajTo, tylko od prywatnej osoby. Jest to udogodnienie, które rozwiązuje te kwestie i jest korzystne dla klienta. Większość firm w Internecie tak robi, idzie się spotkać z firmami, które mają swoje własne, personalizowane kartony, czy opakowania. Taką firmą jest np. Zalando. Nie spotkałem się jeszcze z krytyką tych działań, ale przecież oni sprzedają ciuchy. Przy zakupie bonga, to już całkiem inna sprawa. Tutaj ważną sprawą jest anonimowość. Dlatego karton lub koperta bez żadnych oznaczeń jest w ważną rzeczą.

  W sklepie lokalnym się z tym nie spotkasz, chyba że panowie ze sklepu dają wszystko w czarnych torbach, lub nieoznakowanych kartonach, wtedy to jest okej. Spotkałem się z tym raz w jakimś sklepie w środku Polski, gdzie pan pakował bongo w czarną folię. Jednak nie w każdym sklepie tak będzie. Po prostu dostaniesz bongo i będziesz sunął z nim przez całe miasto, szczególnie gdy nie masz przy sobie jakiejś torby lub plecaka. Anonimowość jest równa dyskrecji, możesz zobaczyć, jak pakujemy nasze zamówienia. Możesz być pewien, że zamówienie dotrze do ciebie w pełni anonimowe i zapakowane dyskretnie, nigdzie na opakowaniu nie znajdziesz naklejek JarajTo czy informacji, że zamówiłeś właśnie od nas. Wybieraj więc takie sklepy, które pokazują i mówią wprost, jak pakują swoje produkty. W sklepie stacjonarnym nie jesteś tego pewien, chociaż spytać możesz, czy sprzedawca zapakuje ci sprzęt w jakieś dyskretne pudełko.

   

  -> Sprawdź jak pakujemy zamówienia w JarajTo.pl

  Często ludzie obawiają się zamawiać takich rzeczy przez internet, bo jednak trzeba za to jakoś zapłacić i podać swoje dane do wysyłki. Jest to problem, który na przestrzeni ostatnich lat, został rozwiązany do tego stopnia, że nie ma czego się bać. Po pierwsze możesz zapłacić przy odbiorze. Każdy renomowany sklep musi mieć płatność przy odbiorze, jeśli go nie ma – możesz mieć wątpliwości. Po drugie, paczkomaty, punkty odbioru i przede wszystkim, nie musisz podawać swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Przy paczkomatach nie musisz nawet podawać miejsca zamieszkania, wystarczy numer telefonu.

  W kwestii płatności on-line też nie masz czego się bać. Żadna firma nie ma prawa udostępnić twoich danych, jest to karalne. Zamawiając i płacąc przez Internet, możesz być pewien tego, że twoje dane nigdzie nie zostaną upublicznione.

  W sklepach lokalnych nie pytają cię, jak się nazywasz i gdzie mieszkasz. Fakt, nie jest to potrzebne, ale zastanów się, czy to naprawdę aż tak duża przeszkoda? Jeszcze ani razu nie zdarzyło się nam mieć problemów w kwestii danych. Kupując on-line zwróć uwagę na certyfikat SSL, jeśli sklep posiada ten certyfikat, możesz być pewien tego, że twoje dane są w pełni poufne. Niżej przedstawiam jak powinien wyglądać pasek adresu. Zamknięta zielona, lub po prostu zamknięta kłódka daje pewność, że certyfikat jest aktwyny. 

  Brak kolejek, szybka obsługa klienta, możliwość zakupu przez 365 dni w roku

  Nie lubisz stać w kolejkach? W takim razie zakupy on-line są dla ciebie. W Internecie nie ma kolejek, przeglądasz, kupujesz, pytasz, nie stojąc w kolejce. W dobrze rozwiniętych sklepach on-line dostaniesz szybciej odpowiedź na nurtujące cię pytanie, niż w sklepie stacjonarnym. Sklep lokalny różni się tym, że zazwyczaj jest tylko kilka osób, albo nawet jedna, która zajmuje się klientem. W sklepie internetowym tego nie ma. Zadajesz pytanie i w kilka sekund dostajesz odpowiedź. Czasem może to potrwać trochę dłużej ze względu na czas pracy konsultantów, ale w sklepie lokalnym jest tak samo. Jaką przewagę więc wybudował sobie sklep internetowy nad lokalnym? Taką, że na czacie można obsługiwać więcej niż jedną osobę, a jakość obsługi klienta nie spada, a czasem nawet jest lepsza niż w sklepie lokalnym. Dodatkowo sklepy internetowe otwarte są 365 dni w roku. Co to oznacza? Że o każdej porze dnia, nocy i roku możesz przeglądać oferty i zamawiać produkty.

  W sklepie stacjonarnym towar dostaniesz od ręki, często jest to główny powód, dla którego wybiera się sklep lokalny. Tylko nasuwa się jedno pytanie, jak długo taki sklep lokalny jest otwarty? No właśnie, większość sklepów z akcesoriami do palenia jest otwarte od 9 do 17. Często te godziny ograniczają zakupy, załóżmy, że pracujesz tak samo, jak sklep jest otwarty, kiedy do niego podejdziesz? U mnie często ten problem się wykluwał. W niektórych większych miastach sklepy takie są otwarte dłużej, jednak nie zawsze człowiek znajdzie czas by urwać się z domu na zakupy. A w Internecie? Zamawiasz i na drugi dzień masz w paczkomacie lub pod drzwiami. Cały proces z reguły nie trwa dłużej niż te 24h. Zależy też, o której godzinie zamówisz. W naszym sklepie zamawiając do godziny 14-stej, towar otrzymasz już na drugi dzień. Bez wychodzenia z domu i planowania zakupów na mieście! Sama satysfakcja podczas czekania też jest fajna, nie powiem – lubię ten dreszczyk emocji kiedy dostaje telefon od kuriera, że idzie do mnie moja paczuszka haha.

  Promocje, gratisy i konkursy

  Nie każdy sklep ma sociale, a promocje pojawiają się i znikają bez twojej wiedzy. Sklepy Internetowe są o niebo lepsze pod tym względem, gdyż wystarczy wejść na stronę i zobaczyć, czy nie czekają na ciebie jakieś nowe promocje. Co poza tym? Kupony za zapis do newslettera. Większość sklepów internetowych za zapis do newslettera daje rabat. Często procentowe, czasem kwotowe. W naszym sklepie otrzymasz 10 zł na start za zapis do newslettera. Nie musisz go wykorzystać od razu, możesz trzymać go tak długo, jak chcesz. Nie jesteś zmuszany do zrobienia zakupu TERAZ. W sklepach stacjonarnych jest to rzadkością, gdyż promocje są uzależnione najczęściej od pory roku! Mowa tutaj o sklepach z ciuchami oczywiście. Prócz tego, w sklepach Internetowych też są promocje, które trwają określoną ilość czasu. 

  Na naszych social media często organizujemy konkursy więc serdecznie na nie zapraszam!

  Ile razy spotkałeś się z konkursem w sklepie lokalnym? Ja może 2-3 razy. W sklepach internetowych takie konkursy są częściej. A poza tym wystarczy zaobserwować dany sklep na socialach, by dowiedzieć się o najnowszych promocjach i konkursach. 

  Sklepy Internetowe starają się angażować użytkownika w życie firmy. Można zobaczyć więcej, poznać pracowników, porozmawiać na socialach. To pokazuje firmę też z innej strony, przyjaznej klientowi, bo dla nas nie jesteś klientem, tylko naszym ziomkiem. Taką ideę ma nasz sklep.

  Unikatowe produkty

  Sklep Internetowy ma przewagę nad lokalnym też z jednego, bardzo konkretnego powodu. Jest tutaj więcej klientów, za czym idzie większa ilość zakupów, a ilość zakupów idzie za większym asortymentem. Dzięki temu sklepy internetowe są w stanie zapewnić więcej, niż sklep lokalny, który dociera do określonej liczby odbiorców w miesiącu. W sklepie internetowym możesz znaleźć produkty, których nigdzie indziej nie dostaniesz, profit? Tak, bo będziesz miał w domu coś, czego nikt inny nie będzie miał. A wiadomo, każdy lubi mieć unikatowe rzeczy, można się dzięki nim poczuć wyjątkowo.

  Jakie są i mogą być minusy zamawiania przez internet akcesoriów do palenia?

  Jednym z minusów moze być to, że sklepy nie tolerują przyjmowania na gwarancję zbitych bongosów (po dostawie). 

  Załóżmy, że masz bongo 10 dni, spadło. Zbiło się na setki kawałków. Sklejenie go będzie wyzwaniem, którego tak czy siak odradzam. Zastanów się teraz, jaki sklep przyjmie to na gwarancję, który sklep w ogóle wymieni takie bongo, lub choć zwróci część kwoty zakupionego bonga? Żaden... prócz naszego!

  Na szczęście zamawiając bongo u nas dostajesz dożywotnią gwarancję. Jeśli twoje bongo zbije się nawet z twojej winy za rok, dwa lata czy pięć, piszesz do nas i dostajesz 50% wartości bonga na swoje konto. Załóżmy, że kupisz bongo za 400 złotych, to zgłaszając, że bongo się zbiło, 200 złotych idzie do ciebie w formie vapocoinów i możesz za to kupić kolejne w naszym sklepie!

  Nazwa tej gwarancji to tarcza heraklesa i tyczy się każdego produktu! Nawet jeśli w twojej paczce zostanie 5 bletek i okaże się, że za długo leżały i się nie kleją, zgłaszasz to i dostajesz 50% ich wartości. 

   

  Czasami w sklepach internetowych zdarza się tak, że kupując jakiś produkt, może wystąpić błąd stanu towaru, niekoniecznie z winy sprzedającego.

  Co się dzieje jeśli kupisz towar, którego nie ma? Po prostu go nie dostajesz i musisz czekać na zwrot pieniążków, a cała radość ze znalezienia tego, co chciałeś mija. Nic więcej nie dostaniesz prócz zwrotu i wiadomości pocieszenia, lub informacji o tym, czy produkt wróci czy nie.

  No tak.. ale nie tutaj. Jeśli zdarzy się tak, że danego produktu nie ma, dostaniesz o tym informacje od razu po zakupie, bo zamówienia pakowane są zazwyczaj na bieżąco. Nasi pracownicy pomogą ci w doborze zastępczego produktu, a jeśli nie będziesz chciał innego to dostaniesz zwrot dodatkowych 15% wartości produktu w formie vapcoinów, lub 10% na kolejne zakupy! Za friko. 

  Więcej o wszystkim dowiesz się klikając tutaj. 

  Podsumowanie

  Tak naprawdę w tym artykule było więcej niż 5 powodów. Warto robić zakupy przez internet, szczególnie w czasach gdzie każdy się śpieszy i czasem po prostu nie ma czasu na to, by wyjść do sklepu i rozglądać się za produktami. Szczerze takie przeglądanie w internecie zajmuje znacznie mniej czasu, możesz zobaczyć więcej w szybszym tempie i filtrować produkty, które ciebie aktualnie interesują. Dzięki temu znów oszczędzasz czas, a jak wiadomo, czas to pieniądz. Ludzie nie powinni bać się zakupów przez internet. Internet zrewolucjonizował zakupy.

   

   

  Komentarze do wpisu (0)

  [product category_id="13" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  [product show="promotion" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  Spis treści
  Blog kategorie
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium