Dlaczego waporyzacja jest lepsza od palenia? 0
  Dlaczego waporyzacja jest lepsza od palenia?

  Dlaczego waporyzacja jest lepsza od palenia?

  Na samym początku warto przybliżyć termin waporyzacji. Waporyzacja to podgrzewanie suszu i ziół do ustawionej temperatury, dzięki czemu wydobywane są z nich substancje aktywne. Do tego potrzebny jest nam rzecz oczywista waporyzator. Waporyzator daje możliwość podgrzewania właśnie suszu i ziół. To coraz bardziej popularna metoda, wielu palaczy przechodzi na waporyzację ze względów zdrowotnych. Nie różni się ona zbytnio od palenia jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji do organizmu jednak, zamiast palić, się inhalujemy. O co chodzi, w czym to jest lepsze?

  Waporyzacja jest lepsza pod każdym względem, a tym najważniejszym jest zdrowie. Właśnie dlatego ludzie przechodzą na waporyzację. Podczas podgrzewania suszu i ziół nie wydobywają się żadne substancje smoliste jak podczas palenia. Zamiast dymu, powstaje para, która rozpływa się w powietrzu poprzez swoją strukturę. Waporyzacja może dawać całkiem inny efekty niż palenie, przede wszystkim przez właśnie parę i brak substancji smolistych. Wytwarzana jest wtedy czysta chmura, bez zbędnych składników, które powstają podczas palenia z lufki, bongo czy jointa.

   

  Jak działa waporyzacja?

  Podczas podgrzewania suszu, susz się nie spala, ponieważ grzałka nie przekracza dopuszczalnej temperatury. Kupno waporyzatora przyczyni się zatem dla twojego zdrowia, i nie tylko twojego, bo również osób, które przebywają w twoim pobliżu. Wiele ludzi twierdzi, że waporyzacja działa mocniej od palenia ziół czy suszu. Wszystko to za sprawą wyciągnięcia maksimum substancji aktywnych. Poza tym waporyzacja jest wydajniejsza od palenia. Zioła możemy waporyzować dłużej, i na dłużej starczą, a np. susz CBD może po waporyzacji zostać wykorzystany jako dodatek do żywności.

  Kolejnym pozytywnym aspektem waporyzacji jest dyskrecja. Paląc raczej trudno się ukryć z w tłumie, każdy od razu wyczuje, co jest na rzeczy. Poza tym odpalonego papierosa nie schowamy do kieszeni i nie odłożymy go na potem. Waporyzując możemy w każdej chwili schować sprzęt w kieszeń i przeczekać tłum ludzi bez tracenia substancji aktywnych, jakie zawarte są w suszu czy ziołach. Lepszy smak to kolejny pozytyw! Podczas palenia nie czujemy dokładnie tego, co chce nam przekazać aromat ziół. Waporyzacja oddaje w 100% czysty smak.

   

  Waporyzacja to najlepsza alternatywa dla palenia. Nie wiem, czy kiedykolwiek powstanie coś lepszego. Więc warto się zastanowić, zanim chwycicie kolejny raz zapalniczkę. Wybierz waporyzację!

   

  Komentarze do wpisu (0)

  [product category_id="13" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  [product show="promotion" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  Spis treści
  Blog kategorie
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium