Dlaczego warto jest mieć małe bongo? 0
  Dlaczego warto jest mieć małe bongo?

  Dlaczego warto jest mieć małe bongo?

  Nawet największy i najszybszy samochód nie jest w stanie dać komfortu poruszania się w mieście takiego jak mały pyrdek. Wszystko ma swoje wady i zalety i jeśli popatrzymy w stronę bongosów to znajdziemy podobne różnice. I są to rzeczy, które mogą przekonać do tego, że warto jest mieć w swoim asortymencie małe bongo!

  Mini bongo, czy serio warto?

  Stworzenie małego bonga miało na celu pokazać, że można mieć coś kompaktowego i jednocześnie spełniającego swoje zadanie.

  Zadaniem bonga było przede wszystkim przefiltrowanie dymu i dostarczenie znacznie większej chmury do płuc niż w przypadku jointa czy lufki. Owszem, rozmiar bonga ma tutaj znaczenie, bo im większe bongo tym rośnie możliwość wytworzenia większej chmury. Ale to nie znaczy, że małe bongo nie jest w stanie pokonać jointa i lufy.

  A tak właściwie co jest najlepsze? Bongo, wiadro, lufka czy joint? Jestem ciekaw twojego zdania, bo ja odpowiedź już znam.

  W tym artykule przewinie się to pewnie setki razy. Male bongo jest dobre! Warto je mieć, a ten artykuł nie ma na celu cię nawet przekonać, a tylko uświadomić, że bongo małe, to taki trochę must-have, jeśli jestem “zapalony” palaczem, hehe, rozumiesz? Bongo to jedno z najstarszych urządzeń do palenia marihuany, ziół i tytoniu. I wcale bonga nie były wielkie na 50 centymetrów, te setki lat temu. Bonga na początku były małe i wtedy wcale nikt się nie kłócił o to, że ono nie działa, a wręcz odwrotnie. Każdy był zadowolony z tego, jakie chmury można przysmażyć.

  Wielkość chmurki to nie wszystko. Bongo filtruje dym, co również pozwala na wciągnięcie większej ilości go do płuc. Dyfuzory w bongosie lub też klasyczne filtracje (czyli cybuch zanurzony w wodzie) pozbawiają chmury substancji smolistych. Nie w 100%, ale w znacznej ilości.  Dodatkowo filtracje chłodzą go, co powoduje, że dym staje się dla gardła i płuc „gładszy”.

  Kupując nawet male bongo na kilka centymetrów, możesz być pewien, że dym nie będzie tak gorący jak w przypadku jointa i lufki. Nie będą przedostawać się do buzi komety, a struktura dymu będzie czystsza o substancje smoliste.

  W naszej ofercie nie tylko znajdziesz małe klasyczne bonga, a również Bonga Tabun i tak, też małe. A w nich staramy się by wszystko uderzało porządnie w płuca. 

  [32059]

  A dlaczego małe bongo jest idealne na start?

  1. Małe bonga są tańsze od dużych.
   Male bongo można kupić już za około 20-30 złotych. W tej kwocie nie ma opcji, że kupisz bongo dobrej jakości powyżej 25 centymetrów. Cena to duży atut mini fajek wodnych!
  2. Nawet najmniejsze bongo filtruje dym i go ochładza.
   Każde bongo filtruje i ochładza dym, nieważne jakiej wielkości jest.
  3. Jest łatwe w czyszczeniu i nie sprawia problemów jeśli chodzi o utrzymanie go w czystości.
   Zmieści się do każdej zmywarki, a jeśli takowej nie posiadasz to wystarczy miska!
  4. Jeśli całe życie paliłeś jointy lub lufę, to przesiadka na bongo na początku może wydawać się ciężka.
   Małe bongo przyzwyczai cię do większej chmury i lepszej fazy. Dzięki temu przerzucenie się na większe bonga będzie znacznie łatwiejsze.

  4 powody dla których warto mieć małe bongo

  Kompaktowość

  Jak słyszysz kompaktowy to od razu myślisz o czymś, co mieści się w dłoni i możesz przenieść to wszędzie. Moda na kompaktowy tryb życia coraz bardziej wchodzi w naturę człowieka. Nie inaczej jest z bongami. Małym bongiem możesz się cieszyć wszędzie. Nie przeszkadza używanie go w plenerze, na domówce czy 500 km dalej na wyjeździe z kumplami, bo pomieści się wszędzie. W takim przypadku, bongo będziesz miał zawsze przy sobie. Duże bongo ciężko zapakować w plecak, a jego wielkość = ciężar. Plus łatwiej upuścić duże bongo na imprezie, niż male bongo, uwierz. 

  [32016,32095,31907]

  Dyskrecja

  Bongo powyżej 30 centymetrów ciężko ukryć przed domownikami. Małe bongo schowasz pod łóżko, wrzucisz do szafki czy na półkę za książki. A jak nie chcesz go trzymać w domu, to zawsze możesz nosić je w plecaku. Jednak w Polsce to bym uważał z tymi codziennymi wyprawami po mieście z bongiem w saszecie. 

  Efektywność

  Nie daj się zwieść. Małe bongo też robi robotę i często słysząc argument: „eee, male bongo to nie klepnie”, to wybucham śmiechem. Dlatego uważam, że trzeba uważać! Jak to się mówi? Pozory mylą. Ściągniecie z małego bonga ogromnej chmury nie jest rzeczą niemożliwą więc lepiej się przygotuj na równie dobrą fazę. Poza tym małe bongo nadal jest lepsze w efektywności niż joint czy lufka, a dodatkowo masz w nim filtracje. 

  Oszczędność

  Małe bonga nie są drogie, o czym już wspomniałem gdzieś wyżej. Mała cena sprawia, że stają się one kuszącą propozycją dla kogoś kto chce spróbować palenia z bonga, lub mieć w swoim arsenale mini fajkę wodną. 

  Podsumowanie

  Większość małych bongosów jest warte swojej ceny, a każde z nich jest warte tego, by zawitać w twojej kolekcji bongosów. Upewnij się, że sprawdziłeś polecone przeze mnie mini fajki wodne i daj znać w komentarzu co sądzisz o moich odczuciach w stosunku do małych bong.

  Komentarze do wpisu (0)

  [product category_id="13" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  [product show="promotion" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  Spis treści
  Blog kategorie
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium