Dopompuj się jak Pudzian - tona tipów dla koxów

  0
  Dopompuj się jak Pudzian, tona tipów dla koxów

  Nawet Pudzian o tym wie

  Cały czas myślisz o swojej wymarzonej formie i nie widzisz żadnych przyrostów?

  Dopóki robisz martwy ciąg, sylwetka Twojego bongo jest marna. Ile razy zdarzyło Ci się wlać do bonga coś innego, niż wodę? Ile razy w ostatnim tygodniu podnosiłeś bongo z podłogi obciążając mięsień ramienno-promieniowy?

  Pudzian tanio skóry nie sprzeda a ja całkiem za darmo oddaje Ci tonę tipów, dzięki którym Mariusz latami budował swoją formę. To są małe ale jakże ważne ulepszenia Twoich codziennych, lub weekendowych treningów dzięki którym będziesz systematycznie i z przyjemnością ćwiczyć.

  Nawet jeśli bierzesz w płuca tyle co Pudzian na klatę, to musisz wiedzieć o poniższych rzeczach np. żeby Twoje bongo nie dostało przepaliny.

  Nieskazitelne bongo bez czyszczenia , że aż zrobisz łaaaa. Bongo spocone po treningu? Nie musisz czyścić bonga pomiędzy każdą serią. Woda pozostaje czysta. Chmura będzie wchodzić jak pompa w bicepsie a czyszczenie to jak mycie po treningu. CZYSTA przyjemność.

  Wystarczy jedno usprawnienie - węgiel aktywny. Suche mięśnie policzkowe, gorzki smak i doskwierający ból gardła. To nie są efekty prawidłowo wykonanej sesji. Trening nie musi kojarzyć się z nieprzyjemnościami.

  Przepisy na domowy izotonik, żeby wszyscy byli zadowoleni, czyli nie samą wodą bongo żyje.

  Utrzymaj dobrą formę suszu przez dłuższy czas, bez kropli potu. Utrzymanie formy jest ciężkie. Tak samo jak trzymanie suszu w plastikowych woreczkach.

  Ogarnij filtracje. Nie napinaj się jak żaglówka. Lepsza filtracja, to mniejsza napinka.

  Biotechnolog radzi "8 porad na lepszą sesję". Szkoda marnować potencjał, lepiej posłuchać co przynosi najlepsze rezultaty. Mariusz ocenił: "jest pierdolnięcie".

  Jedyny prawilny sposób na odpalanie. Zamiast podnosić temperaturę, lepiej ją obniżyć. Daj odpocząć mięśniom międzyżebrowym.

  Popraw jakość sesji 5 ulepszeniami do bonga. ****Zamiast wydawać siano na nowy sprzęt, sprawdź co możesz zrobić z obecnym.

  Po ogarnięciu tych tipów, jesteś już o krok przed wymarzoną formą. Nie musisz już ogarniać nowej diety ani planu. Karnet też możesz wyrzucić.

  Zostaw niżej komentarz dla Mariusza "To i tak by nic nie dało".

  Komentarze do wpisu (0)

  [product category_id="13" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  [product show="promotion" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  Spis treści
  Blog kategorie
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium