Fakty i mity dotyczące waporyzacji 0
  Fakty i mity dotyczące waporyzacji

  Fakty i mity na temat waporyzacji

  Waporyzacja bardzo szybko zyskała popularność w Stanach i Kanadzie. Europie trzeba było dać trochę czasu, nim dotarła ona do świadomości człowieka. Na dzień dzisiejszy waporyzacja to już nie temat tabu, powstało dużo grup, forów, które są oblegane przez ludzi korzystających z dobroci waporyzacji. Zanim jednak stała się popularna w Polsce, na przeróżnych forach powstawały mity dotyczące waporyzacji. My je obalamy i sprawdzamy dla was!

  Waporyzacja jest mniej efektowna od palenia – MIT

  Waporyzacja jest bardziej efektowna od palenia! Dlaczego? Ponieważ nie wszystko, co spalimy, da pożądany efekt. Niektóre zioła działają dopiero podgrzane w niższej temperaturze, niż zachodzi proces spalania. Poza tym spalając COKOLWIEK, susz, zioła czy tytoń, dostarczamy do naszego organizmu dodatkowo substancje smoliste. Czasem one mogą mylić mózg człowieka i to, co dostarczamy do płuc działa faktycznie inaczej ale tylko przez toksyczne substancje. Podczas waporyzacji takowe nie uwydatniają się. Dlatego niektórzy mogą się zmylić.

  Waporyzacja jest kosztowna – MIT

  Waporyzator to wydatek rzędu 300-900 zł. Fakt, że jest drogi, nie oznacza, że sama waporyzacja jest kosztowna i droższa od palenia. Waporyzując susz oraz zioła zaoszczędzamy o wiele więcej materiału niż podczas palenia. Dlatego, że materiał się nie spala, a podgrzewa, za czym idzie mniejsze zużycie przykładowo suszu CBD.

   

  Waporyzacja suszu i ziół jest zdrowsza niż palenie tytoniu – FAKT

  Palenie tytoniu nigdy nie było zdrową rzeczą. Jednak gdy mamy możliwości, szczególnie w tych czasach, to łatwo zastąpić papierosa zdrowymi ziołami lub suszem CBD. Nie dość, że ograniczamy toksyny, które wpływają do naszego organizmu za każdym kolejnym buszkiem fajki, to oduczamy organizm złych nawyków i dostarczamy  całkiem wartościowych substancji. Papierosy szkodzą organizmowi, mogą podwyższać ciśnienie i powodować złe samopoczucie w ciągu dnia. Waporyzując odpowiednie zioła pozbędziemy się negatywnych skutków palenia papierosów.

  Nie każdy waporyzator jest bezpieczny dla zdrowia – FAKT

  Czułbym się dumny gdybym mógł to obalić i napisać, że jest to mitem. Niestety tak nie jest i chyba nigdy nie będzie. Na rynku powstaje coraz to więcej firm, które zajmują się „OD LAT” tworzeniem waporyzatorów, a tak naprawdę nie mają nic z tym wspólnego prócz chęci wydymania klienta. Trzeba uważać z jakiej firmy kupujemy waporyzator i lepiej przyjrzeć się głębiej recenzjom i opiniom na temat danego waporyzatora.

   

  Komentarze do wpisu (0)

  [product category_id="13" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  [product show="promotion" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  Spis treści
  Blog kategorie
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium