Jak Palić z Bonga? 0
Jak palić z bonga?

Bongo towarzyszy ludziom od tylu lat, że trudno przejść obok tego obojętnie. Pierwsze bonga, z których palono zostały wynalezione 2400 lat temu! Taki szmat czasu, a my nadal uwielbiamy te stworzenia. Jest to chyba dobry powód by pokazać i opisać, jak powinno się z bongosa palić.

Palenie z bonga.

Palenie z bonga jest sztuką. Ta metoda przetrwała tyle lat, że nie w sposób inaczej tego nazwać. Korzyści płynących z palenia z bonga jest naprawdę wiele. Przede wszystkim jest to jedna z najzdrowszych opcji palenia suszu. Dlaczego? Ponieważ bongosy są wyposażone w filtrację, a jak wiemy — filtracje przeczyszczają dym dostawany się do płuc. Do tego palenie z fajki wodnej nie jest trudne do przyswojenia, nawet gdy nigdy nie miałeś z tym styczności. Jeżeli interesują Cię bongosy pod względem filtracji, wyglądu czy chciałbyś po prostu dowiedzieć się co i jak z bongosem, to zapraszam do przeczytania tego artykułu. Tutaj zajmiemy się jedynie praktyką, która nauczy Cię jak korzystać z bonga.

Jak palić z bonga?

  • Wypełnij bongo wodą.

To pierwszy krok do palenia z bonga. Musisz napełnić dzban wodą. Wypełnij go do 2/3 długości cybucha i nie dalej, bo woda może zacząć wypływać z bonga. Wodę nalewasz przez ustnik, najlepiej, żeby była temperatury pokojowej i musi być czysta! Po wypełnieniu bongosa wodą możesz sprawdzić, czy woda z niego nie wylewa się lub nie skacze do ust. Po prostu zaciągnij buszka bez suszu i dymu :), jeśli wodą dostaje się w nieporządane miejsca wystarczy odlać trochę wody i gotowe.

Gdy zmielisz susz, nabij go do cybucha. Pamiętaj, zanim użyjesz suszu wsadź do cybucha sitko, suszu nie upychaj na siłę! Susz musi mieć luz, by mógł się bez problemowo spalać. Za mocne upchanie suszu w cybuchu może skutkować ciężkim zaciąganiem się lub nawet przystopowaniem całego procesu spalania.

  • Zacznij palić z bonga!

Wszystko gotowe. Chwyć bongo, oczywiście, jeśli chcesz może ono sobie stać na biurku lub stole. Palcem przykryj sprzęgło. Przyłóż usta do ustnika (nie wkładaj ustnika do ust, po prostu przyłóż;)). Odpal zapalniczkę. Zacznij spalanie suszu, rób to powoli i z wyczuciem. Gdy zobaczysz, że komora napełniła się dostatecznie dymem możesz puścić sprzęgło. Dym wciągaj do płuc szybko, tak by żadna cząsteczka dymu nie uciekła w nieznane strony. Koniec. Ukończyłeś ten poziom.

Pamiętaj żeby bongo czyścić za każdym razem po użyciu, wodę też zmieniaj za każdym razem!

Ocena (11 ocen)

4.9
Gwiazdka 1 Gwiazdka 2 Gwiazdka 3 Gwiazdka 4 Gwiazdka 0.5

Komentarze do wpisu (0)

Bestsellery

Nowości

Promocje

Promocje
Vapor Tweezers pinseta ceramiczna
Vapor Tweezers pinseta ceramiczna
9,00 zł 8,10 zł
szt.
Bongo szklane PSYCHO Cylinder Bouncer 26 cm
Bongo szklane PSYCHO Cylinder Bouncer 26 cm
38,15 zł 32,43 zł
szt.
Bletki niewybielane Anonymous KS Slim + filterki
Bletki niewybielane Anonymous KS Slim + filterki
7,69 zł 6,92 zł
szt.
Bletki Smoking Gold KS Slim
Bletki Smoking Gold KS Slim
3,55 zł 3,20 zł
szt.
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl