Jak Palić z Lufki? 0
  Jak Palić z Lufki?

  Palenie z lufki to chyba najczęściej wybierany sposób spalania suszu przez użytkowników. Nic dziwnego, ponieważ proces ten nie wymaga praktycznie niczego prócz subtelnego knota konopnego lub niezawodnej zapalniczki. Niektórzy nie mielą nawet suszu, tylko lekko go rozdrabniają. Ogólnie to nie jest dziwne, bo tak fest zmielony susz może spowodować, że do twoich ust będą dostawać się komety. Po prostu nabijasz lufkę i odpalasz zapalniczkę. Proste? Proste, jednak by prawidłowo zapalić z lufki i uzyskać maksimum wrażeń musimy się trochę bardziej postarać.

  Jak palić z lufki?

  Przede wszystkim, by zacząć palić z lufki potrzebujemy lufki. Jeśli chodzi o fifki to można w nich przebierać i przebierać. Mamy ręcznie wykonane i zdobione lufki bowl, proste lub spiralne lufki, a nawet takie z wodnymi filtracjami. Najprostszym i najlepszym wyborem na początek będzie rasta fifka z pionowym cybuchem. Jednak kiedy znudzi ci się prostota tego urządzenia, możesz wybrać coś spośród kilkunastu modeli. Lufka jest o tyle praktyczna, że nie ma problemu zabrać w trudnodostępne miejsce, nawet dla człowieka. Po prostu chowasz ją do kieszeni i wyciągasz, gdy nadjedzie taka potrzeba. Naprawdę jest w czym wybierać. Dlatego wiem, że przez ich ilość można dostać mentliku w głowie.

  Sprawdź zalety i rodzaje lufek zanim kupisz.

  Przejdźmy już do rzeczy.

  Jak przygotować się do palenia z lufki?

  Jak nabić szklaną lufkę?

  By w ogóle zacząć palenie suszu, musimy mieć susz, hasz CBD lub zioła, wszystko jest zależne, od tego co preferujesz, jeśli masz co włożyć do lufki idziemy dalej. Weź susz i zmiel go w młynku, pytasz jak to zrobić? Zobacz jak zmielić susz młynkiem w 10 sekund. Okej, jak już ten etap mamy za sobą wysyp całą zawartość na kartkę lub niezawodną w terenie tackę. Temat w lufce ubijaj luźno, staraj się nie upychać suszu na siłę, można to tylko przeszkodzić cybuchowi w prawdziwej pracy z procesem spalania.

  Nabijanie lufki krok po kroku.

  Jak więc palić z lufki?

  Gdy już to zrobiłeś, podpal susz i wdychaj dym do płuc. Tak naprawdę to wszystko. Pamiętaj, żeby dym wdychać powoli, pozwala to uniknąć lecących komet w kierunku twoich płuc. Warto wspomnieć tu o lufkach, które są wyposażone w "stopery" dzięki którym komety nie dostają się do ust. Takie stopery występują między innymi w lufkach z kulkami, te kulki to właśnie stopery, które powstrzymują dostawanie się komet do ust i przełyku. 

   

  Odpalanie lufki

  Do czego lufka?

  Lufka nadaje się do wszelkiego rodzaju suszu np. CBD, jak i haszu. Do hash polecam używać lufek metalowych, są znacznie lepsze pod tym względem. Jako tako można jej używać również do zdrowotnych ziół, jednak w tym przypadku polecam waporyzacje. Lufka to proste i naprawdę przydatne urządzenie szczególnie kiedy nie mamy nic innego pod ręką.

  No i oczywiście lufkę używa się też do wiadra, co jest dość popularną metodą palenia w Polsce, a której jednocześnie nie polecam.

  Podsumowanie

   

  Wiadomo, że nic trudnego w paleniu z lufki nie ma, ale są osoby, które nie wiedzą jak to robić. Ten artykuł nie powstał w celu namawiania kogokolwiek do palenia. Jeśli chodzi o same lufki, to od siebie bym polecił BOWLE, są wytrzymałe, grube i przyjemnie się z nich pali. W każdym razie, palenie z lufki jest łatwe! Pewnie sam się o tym przekonałeś.

  Z jointem to już inna bajka. Zamiast skręcić idealnego bata łatwo stworzyć starą skarpetkę. No o ile nie wiesz jak się za to zabrać, albo robisz to pierwszy raz.

  Serio, warto. W moim przekonaniu nie ma wielu rzeczy, które przebijają to. Wypalenie blanta z wrapów słodkich jak mango pod gołym niebem z ekipą. Normalnie przypomina mi się smak lata jak o tym pomyślę.

  Nie możesz zdecydować się na to czy palić z lufki, czy jarać blanty? Nie jesteś jedyny. Ten dylemat ma więcej osób, niż może się wydawać. Rozwiejesz wszystkie wątpliwości jak zobaczysz kto wygrał pojedynek Lufka vs Joint!

  Jak Palić z Lufki?

  Jak Palić z Lufki?

  Ocena (11 ocen)

  4.9
  Gwiazdka 1 Gwiazdka 2 Gwiazdka 3 Gwiazdka 4 Gwiazdka 0.5

  Komentarze do wpisu (0)

   
  Spis treści
  Blog chmura tagów
  Blog kategorie
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium