Jak palić z lufki? 0
Jak palić z lufki?

Palenie z lufki to chyba najczęściej wybierany sposób spalania suszu przez użytkowników. Nic dziwnego, ponieważ proces ten nie wymaga praktycznie niczego. Rzadkością jest nawet mielenie suszu. Po prostu nabijasz lufkę i odpalasz zapalniczkę. Proste? Proste, jednak by prawidłowo zapalić z lufki i uzyskać maksimum wrażeń musimy się trochę bardziej postarać.

Jak palić z lufki?

Przede wszystkim, by zacząć palić z lufki potrzebujemy lufki. Jeśli chodzi o fifki to można w nich przebierać i przebierać. Najprostszym wyborem będzie zwykła szklana lufa. Jednak gdy już Ci się znudziła prostota tego urządzenia, możesz wybrać coś spośród kilkunastu modeli. Lufka jest o tyle praktyczna, że nie ma problemu jej zabrać ze sobą w najbardziej trudno dostępne miejsca, nawet dla człowieka. Po prostu chowasz ją do kieszeni i wyciągasz, gdy naszła taka potrzeba. O tym, jaką lufkę wybrać przeczytasz w tym artykule. Do rzeczy.

Jak nabić lufkę?

By w ogóle zacząć palenie suszu z lufki musimy mieć susz, jeśli go masz to idźmy dalej. Weź susz i zmiel go w młynku, pytasz jak to zrobić? Bez najmniejszego wysiłku przeczytasz o tym w naszym artykule dotyczącym kruszenia topów. Okej, jeśli to zrobiłeś to wysyp całą zawartość na kartkę lub tackę. Susz w lufce ubijaj luźno, staraj się nie upychać suszu na siłę, może to tylko przeszkodzić cybuchowi w prawidłowej pracy z procesem spalania.

Gdy już to zrobiłeś podpal susz i wdychaj dym do płuc. Tak naprawdę to wszystko. Pamiętaj, żeby dym wdychać powoli, pozwala to uniknąć lecących komet w kierunku Twoich ust.

Ocena (11 ocen)

4.9
Gwiazdka 1 Gwiazdka 2 Gwiazdka 3 Gwiazdka 4 Gwiazdka 0.5

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl