Jak przechowywać susz? Tylko sprawdzone metody! 0
  Jak przechowywać susz? Tylko sprawdzone metody!

  Jak przechowywać susz? Przechowywanie zioła

  Przechowywanie suszu, to temat ważny ponieważ odpowiednie przechowywanie suszu może przedłużyć żywotność topa. Nie bez powodu powstają specjalne nawilżacze powietrza, które ładuje się do słoika np.

  Jak w takim razie przechowywać susz, by jak najdłużej utrzymać go w dobrej jakości? 

  Jeśli zastanawiasz się, w czym przechowywać susz, to słoiki do marihuany ze specjalnym higrometrem będą idealną opcją, która pozwoli ci na kontrolowanie wilgotności powietrza w słoiku. Dlaczego? Bo odpowiednia wilgotność sprawia, że w topie nie znikają cenne składniki aktywne suszu, no i wiadomo, że utrzymują susz w świeżości. Łatwo to sprawdzić, wystarczy, że weźmiesz nawet zwykły słoik i jednego topka włożysz do słoika, a drugiego pozostawisz na biurku, uwierz, że rano poczujesz znaczącą różnicę.

  [1967]

  Hermole, czyli w czym tanio przechowywać susz. Hermetyczne opakowania, inaczej woreczki strunowe, to tańsze zastępstwo dla słoików szklanych lub plastikowych. Woreczki sprawdzają się przede wszystkim w podróży, bo łatwo jest zapakować do kieszeni czy torby. Najlepiej by były dobrej jakości, a nie jak te typowe apteczne, które są praktycznie jednorazowego użytku i przedostają się przez nie promienie słońca. Na JarajTo.pl znajdziesz grube i wielokrotnego użytku hermetyczne woreczki strunowe, które nie wydzielają żadnych zapachów. 

  Tubki plastikowe są mega spoko jeśli chodzi o przechowywanie, bo po pierwsze są poręczne i kompaktowe. Łatwo je wrzucić w jakąś skrytkę, bo są wielkości skręconego jointa. Możesz w takim razie zawsze nosić przy sobie taką tubkę, schować ją w jakąś ukrytą kieszeń lub po prostu do spodni i wyruszyć w tripa. 

  [398]

  Trochę droższą opcją ale chyba najlepszą będą opakowania/etui od firmy RYOT. Główną zaletą tych etui jest to, że nie przepuszczają żadnych zapachów, czyli możesz być spokojny i nie bać się, że czasem ktoś wyczuje co tam w środku nosisz. Ogólnie w tym etui i tak zalecam używania tubek, bo są idealne rozmiarowo. W tych droższych etui dołączany jest zazwyczaj "hermol" z materiału, który też nie przepuszcza zapachu i utrzymuje odpowiednią wilgotność materiału. Takie etui będzie najlepszą skrytką do zioła. 

  [20601]

  Podsumowanie

  Najfajniejsze jest to, że nie musisz się za bardzo starać o to, by susz był świeży, bo jak widzisz potrzebne jest tylko odpowiednie przechowywanie go. To nie hodowla, przechowywanie suszu jest łatwe i pojąłby to trzylatek! Opcji jest kilka, każda jest spoko. Są lepsze, są gorsze, ale koniec końców czy schowasz ziółko w tubkę, hermetyczne opakowanie czy pokrowiec RYOT, efekt będzie podobny i na bank będziesz zadowolony. Najważniejsze by nie trzymać zioła na wierzchu, bo straci substancje aktywne i zapach, który jest wydzielany przez owe substancje! Pamiętaj, jeśli ktoś się ciebie zapyta w czym przechowywać susz, zawsze odpowiadaj i miej świadomość, że hermetyczne, dobrej jakości worki, słoiki oraz tubki spełniają swoje zadanie celująco!

   

  Komentarze do wpisu (0)

  [product category_id="13" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  [product show="promotion" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  Spis treści
  Blog kategorie
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium