Jak zrobić kółko z dymu? Sztuczki z dymem

  0
  Jak zrobić kółko z dymu? Sztuczki z dymem

  Zastanawiasz się jak zrobić kółka z dymu? Ten prosty i efektowny trik jest w stanie skraść uwagę znajomych na niejeden imprezie. I ja się temu wcale nie dziwie, bo to wygląda odlotowo. Jak pierwszy raz zobaczyłem gęste kółka z dymu, chciałem je robić raz za razem. Jednak okazało się, że to wcale nie takie proste, dlatego powstał ten poradnik, który pomoże ci znaleźć odpowiedzieć na pytanie „Jak zrobić kółka z dymu”. 

  Jak zrobić kółko z dymu? 

  Przede wszystkim do nauki będzie ci potrzebny waporyzator, skręcony joint lub bongo szklane. Ta ostatnia opcja jest najlepsza, najwięcej dymu, a żeby się od razu przy nauce nie skuć, to polecam susze CBD 

  Polecanym modelem waporyzatorów „do robienia kółek z dymu” są na pewno:

  Ale przecież nie musisz specjalnie kupować waporyzatora na tę okazję. Nada się też bongo szklane

  Zacznijmy naukę, bo sposobów jest kilka. 

  Jeśli chcesz zrobić kółko z dymu, musisz nabrać sporą ilość dymu do ust, po czym wypuszczać go wydychając powietrze, jednocześnie mówiąc literę „U”. To najlepszy i najszybszy sposób na to, aby się tego nauczyć. Potem do tego dodaj tzw. rybie usta. I koniec, teraz już tylko trening. Wszystko będzie pokazane na filmiku, bo jednak ciężko to wytłumaczyć przez literki. 

  Kolejnym sposobem na zrobienie kółka z dymu jest metoda na dwa palce, to znaczy ja tak ją nazywam. Tak samo jak w poprzednim sposobie potrzebować będziesz zaciągnąć się sporą ilością dymku, lub pary z waporyzatora. Kiedy to zrobisz, to znów ułóż usta tak, jakbyś mówił literę „U” i zacznij dwoma palcami klepać w polik, delikatnie wypuszczając parę lub dym. Powinno powstać sporo małych kółek z dymu! :) 

  Ostatni sposób to ten, który pozwala robić najpiękniejsze i największe kółka z dymu. Wszystko robimy jak przy pierwszym sposobie, ale tutaj do działania wkracza krtań. Musisz nauczyć się poruszać krtanią tak, by ona wypychała dym z twoich ust. 

  Fenomenalne wykonanie tego triku zależy tylko i wyłącznie od ciebie i twoich treningów. Mówi się, że trening czyni mistrza i tak właśnie jest w tym przypadku. Coś jak z kręceniem jointa, bo przecież też nie każdy wie, jak skręcić jointa, a jednak nauka sprawia, że te jointy wychodzą!

  Jak zrobić tornado z dymu? Trik z tornadem

  Kółko z dymu już zapewne umiesz, a to kolejny trik, który według mnie jest bardziej efektowny od nich i do tego jest prostszy!

  Potrzebujesz jak poprzednio, albo bonga, albo waporyzator stacjonarny, albo skręconego jointa ze swoim ulubionym suszem CBD, lub czymś innym. 

  Teraz ważny aspekt, bez odpowiedniej powierzchni nie zrobisz tego triku, a takową powierzchnią będzie blat biurka, ławy, czy stołu jadalnianego. Gdy to już masz, to przygotuj swój sprzęt i wciągnij dużą ilość dymu do ust. 

  Nachyl głowę tak, by usta były skierowane do blatu i zacznij bardzo powoli wypuszczać dym, tak by ten się „kleił” do blatu. Jeśli spora powierzchnia została pokryta dymem, to został ci do zrobienia energiczny ruch. Szybko ułóż dłoń tak, by wyglądała trochę jak rękawica do Baseballa i spróbuj dłonią zrobić tak, jakbyś chciał zgarnąć dym w dłoń. Czyli od dołu do góry, robiąc tzw. Swoosha inaczej mówiąc logo Nike. 

  I jak? Wyszło? Niżej filmik instruktażowy :)! 

  Jak zrobić kółka z dymu i inne triki? Podsumowanie + bonus 

  To już wiesz, a skoro tutaj jesteś, to raczej lubisz sztuczki z dymu. W tym artykule wymieniłem dwie, kółka z dymu, oraz tornado z dymu, ale jest ich znacznie więcej. Jednak są one trudniejsze do opanowania, więc zostawimy je na potem — dopóki nie nauczysz się tych podstaw! Za to mogę opisać dwie sztuczki, które rozbawią znajomych :)! 

  Przygotuj bongo szklane, lub inny sprzęt do palenia/waporyzacji. 

  Pierwszą sztuczką z dymu będzie „królik”, lub „duch”. Ile ludzi, tyle nazw. Jak zrobić królika z dymu? Ważne jest zbudowanie napięcia wśród osób, którym pokazujesz ten trik. Musisz im bardzo dokładnie opisać co robisz, oraz że chcesz im pokazać wyjątkowy trik z dymu, który sprawi, że ich zamuruje. Gotowe? Teraz napełnij usta dymem i chwile poczekaj, trzymaj ich w niepewności. 

  Jeśli ci się to udało, to szybko wypuść dym z ust — jednym tchem i powiedz coś w stylu: Królik uciekł.  

  Koniec sztuczki. 

  Drugą sztuczką jest rzymska piątka. Pewnie jesteś ciekawy jak wykonać taki trik z dymu, już tłumaczę.

  Proste jak budowa cepa. Napełniasz usta dymem — postępujesz jak w przypadku królika, budujesz napięcie, wciągasz sporą ilość dymu do ust i… Bierzesz palec tak, jakbyś chciał kogoś uciszyć, czyli po prostu bierzesz jeden palec na środek ust, tak by je przecinał. Odchylasz głowę ku górze i wypuszczasz dym. Przez to, że dym wylatuje z dwóch otworów przedzielonych przez palec, to układa się on w rzymską piątkę — V. I to wszystko! 

  Jak się podobał artykuł? Daj znać w komentarzu. 

  Komentarze do wpisu (0)

  [product category_id="13" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  [product show="promotion" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  Spis treści
  Blog kategorie
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium