Polecane waporyzatory do 300 zł. 0
  Polecane waporyzatory do 300 zł.

  Polecane waporyzatory do 300 zł.

  W poprzednim wpisie na temat waporyzatorów rozmawialiśmy trochę o najlepszym waporyzatorze do 500 zł. Co prawda było tam więcej waporyzatorów biegnących w te wyższe progi cenowe, dlatego dzisiaj chciałbym poruszyć kwestie tańszych, przenośnych waporyzatorów. Myślę, że 300 zł to już odpowiednia kwota, by zadowolić się naprawdę dobrym i tanim wapkiem. Zapraszam więc do krótkiego wpisu na temat waporyzatorów do 300 zł, tych najlepszych oczywiście.

  1. Waporyzator AirVape XS GO

  [1216]

  Jest to mniejsza wersja AirVape X. Jedną z różnic jest tu przede wszystkim rozmiar i kształt. Wygląda na bardziej opływowy i łatwiejszy w trzymaniu. Główną zaletą tego wapka jest to, że jest on naprawdę dyskretny. Jest zbudowany z odpornego na wysoką temperaturę plastiku ABS. Komora jest owalna, co zapewnia równomierne ogrzewanie suszu. Magnetyczny ustnik jest łatwy w czyszczeniu, jak i sama komora również. Waporyzator jest ograniczony pięcioma ustawieniami temperatury: 180, 190, 200, 207 oraz 215 stopni.

  Czas nagrzania komory to niespełna 20 sekund od włączenia urządzenia. Metoda ogrzewania jest hybrydowa, czyli konwekcyjno-kondukcyjna. Bateria starcza na ok. 40 minut, przy czym do pełna urządzenie naładujemy w niespełna 45 minut, świetny wynik jak na tak małe urządzenie. Komory nie zapełniamy do końca, tak by ustnik nie ściskał suszu i ziół, a sam susz i zioła staramy się zmielić jak najdrobniej.

   1. Waporyzator Smono NO 3

  [1055]

  Przez niektórych nazywany lepszym Fenixem Mini, nie dziwne skoro to Fenix Mini był wzorowany na Smono No 3. Waporyzator jest w pełni konwekcyjny, a jak wiemy z tego wpisu – ta metoda jest lepsza jeśli znamy się choć trochę na waporyzacji. Waporyzator Smono NO 3 jest naprawdę łatwy i intuicyjny w obsłudze. Prócz ekranu OLed, który ułatwia cały proces waporyzacji, to posiada dodatkową diodę, która zmieni kolor kiedy waporyzator będzie gotowy do działania, ekran wyświetla również poziom naładowania baterii oraz ustawioną temperaturę.

  Do maksymalnej temperatury nagrzewa się w niespełna 35 sekund. Temperaturę nagrzania możemy swobodnie zmieniać między 170, a 210 stopni. Bateria starcza na ok. 50 minut, a ładowanie trwa ok. 2 godzin. Nie jest to aż tak dobry wynik jak w konkurencyjnym waporyzatorze AirVape XS Go, jednak spoglądając na to, w jakie dodatki zaopatrzył się Smono NO 3, można mu wybaczyć. Waporyzator jest również bardzo dyskretny, mieści się w dłoni a komponenty, z jakich został wykonany, stoją na najwyższym poziomie. Szczerze polecam.

   1. Boundless CFC Lite

  [681]

  Boundless CFC lite to maleństwo, o którym warto wspomnieć w tym wpisie, co prawda ma mniej funkcji niż poprzedni wymieniony przeze mnie model, ale mimo to nie odbiega jakością konstrukcji i samej funkcjonalności. W końcu to waporyzator od firmy Boundless, a jak wiemy, ich główną domeną jest najwyższa jakość sprzedawanych produktów. Na duży plus w tym waporyzatorze jest to, że ma on wymienną baterię więc wystarczy mieć jedną na zapas i możemy przedłużyć sobie sesję tym waporyzatorem!

   

  Bateria, jaka jest dołączona w zestawie ma zaledwie 800mAh. Niestety nie przekłada się to dobrze na czas działania, bo ok. 25-30 minut na pełnym naładowaniu. Czas nagrzewania urządzenia to ok. 30-45 sekund. System grzewczy, jaki został tutaj zastosowany to konwekcja, co na plus oczywiście. Łatwy w obsłudze, 3 diody, które informują o nagrzaniu, pierwsza z nich niebieska - 196 stopni, druga zielona - 206 stopni, trzecia czerwona - 216 stopni. Waporyzator jest bardzo dyskretny, mieści się w dłoni i nie przykuwa uwagi.

  To tylko trzy waporyzatory, jest ich więcej - możesz zobaczyć na naszej stronie. Nasz sklep nigdy nie zaopatruje się w produkty, których nie warto polecać! Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, jesteśmy codziennie na czacie! Zostaw wiadomość, a nasz ekspert się z tobą skontaktuje, by pomóc przy dobrze ziół, suszu, waporyzatorów i innych rzeczy dostępnych na naszej stronie. 

   

  [463,658,462]

  Komentarze do wpisu (0)

  [product category_id="13" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  [product show="promotion" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  Spis treści
  Blog kategorie
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium