Waporyzator do suszu. Tanie i topowe modele!

  0
  Waporyzator do suszu. Tanie i topowe modele!

  Waporyzator do suszu to ciężki wybór, wiem. Dlatego w tym artykule pokaże trzy według mnie najciekawsze modele, które warto wziąć pod uwagę przy zakupie waporyzatora do suszu i olejków. W dzisiejszym świecie, gdzie zdrowie i świadome wybory zyskują na znaczeniu, waporyzacja staje się preferowaną metodą dla tych, którzy cenią zarówno skuteczność, jak i subtelność w doznaniach. Przyjrzymy się bliżej temu, co sprawia, że waporyzatory do suszu są uznawane za najlepsze narzędzia w tej dziedzinie. Przyjrzymy się różnym modelom i ich funkcjom, rozważając zarówno aspekty techniczne, jak i praktyczne, aby pomóc ci w dokonaniu świadomego wyboru i znalezieniu idealnego sprzętu dostosowanego do twoich preferencji. 

  Jaki waporyzator do suszu i olejków wybrać?

  Waporyzacja suszu to nie tylko kwestia zdrowego podejścia do spożywania roślin, ale także sposób na pełne wydobycie smaku i właściwości aktywnych substancji. Zastanowimy się nad korzyściami zdrowotnymi, bezpieczeństwem użytkowania oraz wpływem na otoczenie. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym “zapaleńcem” czy osobą zaczynającą swoją przygodę z waporyzacją, ten przewodnik pomoże ci zrozumieć, dlaczego wybór odpowiedniego waporyzatora do suszu może znacząco wpłynąć na jakość twojego doświadczenia.

  Waporyzator tani to nie problem, bo w tym artykule postaram się przedstawić modele, których cena nie przekroczy 500 złotych.

  Waporyzator Smono No 3 - godne zastępstwo dla Waporyzatora Fenix Mini

  Nie wiem czy na świecie jest ktoś, kto choć trochę się interesował waporyzatorami i umknął mu waporyzator do suszu Fenix Mini. Jeśli tak, to szapoba - nie wiem jak to się stało! Można by rzec, że waporyzator Fenix Mini to taki kultowy wapek dla tych, którzy szukali kompromisu między ceną, a jakością wykonania. I był i nadal jest to naprawdę ok waporyzator! Ale teraz przejdźmy do waporyzatora Smono No 3

  Dla mnie ten tani waporyzator to spora ciekawostka, bo w cenie nieco ponad 300 złotych otrzymujemy:

  • Czytelny wyświetlacz OLED,
  • regulacje temperatury w zakresie od 170°C do 210°C,
  • konwekcyjny (!!!) system ogrzewania,
  • kieszonkowy rozmiar,
  • przyzwoitą baterię,
  • przystosowanie do koncentratów (olejki, wosk) i suszu.

  Waporyzator jest bardzo łatwy w obsłudze, posiada jedynie trzy przyciski, którymi to się go włącza, lub kontroluje temperaturę. Z wyświetlacza odczytasz stan baterii i zakres temperatury. 

  Jak ze smakiem? Jest to konwekcja, więc smak jest naprawdę dobry. Poza tym waporyzator posiada mało inwazyjną w smak budowę komory, więc tutaj naprawdę nie ma o co się martwić. Jeśli chodzi o czas pracy, to trwa on około 45 minut. To idealny waporyzator do suszu na start i ja bym się nawet nie zastanawiał jeśli twój budżet nie wzrośnie na poziom ponad 320 złotych. 

  Moją kolejną propozycją będzie…

  Waporyzator do suszu i olejków XVape Fog Pro

  Miałem w rękach tego gamonia nie raz i powiem jedno - jest wart swojej ceny, nie jest to tani waporyzator jak model opisany później, ale zalety tego waporyzatora do suszu i olejków są duże, a mianowicie:

  • Wymienna bateria,
  • czytelny ekran,
  • smak,
  • składany ustnik,
  • kompaktowy rozmiar.

  Komora tego waporyzatora jest wykonana ze stali nierdzewnej, czyli nie ingeruje ona w żaden sposób w smak wytwarzanej pary. Mieści około 0.15 g suszu, co oznacza, że waporyzator XVape Fog Pro jest mega oszczędnym waporyzatorem do suszu i olejków. 

  To waporyzator hybrydowy, który łączy w sobie konwekcję oraz kondukcję. Co prawda kondukcji w stosunku do konwekcji jest mniej, a zastosowano tu takie rozwiązanie, by komora nagrzewała się szybciej i żebyś mógł już po kilku sekundach cieszyć się smakowitą parą z suszu lub koncentratów.

  Na ekranie odczytasz takie informacje jak stan baterii, temperaturę oraz czas sesji. Jedna bateria starcza na około 8-10 sesji, a po tym czasie możesz go podłączyć pod ładowarkę, lub dokupić drugą baterię i po prostu ją zmienić. Co jest bardzo wygodne.

  Budżet około 400 złotych.

  Waporyzator Xmax V3 Pro - mały, ale z dużym serduchem

  Wyobraź sobie, że twój budżet nie przekracza 300 złotych, chcesz dobry waporyzator do suszu, ale nie wiesz który wybrać. Waporyzator Xmax V3 Pro to wybór idealny. Dlaczego? Waporyzator jest małych rozmiarów i choć konstrukcja nie jest zbita, a właściwie długa, to znacznie lepiej nosi się go w kieszeni od poprzedników. Waporyzator do suszu Xmax V3 Pro to topowy wybór i ciężko się z tym kłócić, a głównymi zaletami tego waporyzatora są:

  • ceramiczny filtr w ustniku,
  • aluminiowa obudowa,
  • wkładka do koncentratów,
  • krótki czas nagrzewania,
  • hybrydowy system nagrzewania,
  • tryb on-demand,
  • tryb sesyjny,
  • czas pracy baterii,
  • pojemna komora,
  • zakres kontroli temperatury.

  Jak widzisz, sporo zalet kryje w sobie to małe cudo. Waporyzator jest hybrydowy i to nie tylko w sprawie systemu grzewczego, a także użytkowania, bo możesz z niego waporyzować susz, jak i koncentraty. 

  Zakres kontroli temperatury mieści się od 100°C do 220°C, dzięki czemu możesz używać innych ziół do waporyzacji. To też sprawia, że jest idealnym waporyzatorem do medycznej marihuany! 

  Na jednym ładowaniu działa on aż 45 minut, a co jest w tym najlepsze? Po tym czasie możesz na luzie wymienić ogniwo na świeżo-naładowane. Ponieważ waporyzator XMax V3 Pro posiada wymienna baterię! Łatwo go się również czyści, bo większość elementów można zdjąć. Co z trybami? 

  Waporyzator Xmax V3 pro posiada dwa tryby; sesyjny oraz on-demand. Czym się one różnią?

  Tryb sesyjny polega na tym, że waporyzator utrzymuje temperaturę komory grzewczej na ustawionym poziomie, on-demand sprawia, że podczas zaciągania się temperatura rośnie do wyznaczonej temperatury, np. do 200 stopni, ale tylko wtedy gdy się zaciągasz! Gdy kończysz się zaciągać to temperatura spada, dzięki temu susz się nie spala. 

  Podsumowanie

  Podsumowując naszą eksplorację w świecie waporyzatorów do suszu i olejków, trzy modele wyróżniają się jako szczególnie godne uwagi: Waporyzator Smono No 3, Waporyzator Xmax V3 PRO, oraz Waporyzator Xvape Fog Pro. Każdy z tych urządzeń reprezentuje unikatowe podejście do waporyzacji, oferując użytkownikowi różnorodne funkcje i doznania.

  Waporyzator Smono No 3 imponuje nie tylko eleganckim designem, ale także czystą konwekcją. Z kolei Waporyzator Xmax V3 PRO zachwyca swoją wszechstronnością, będąc idealnym wyborem dla tych, którzy cenią zarówno mobilność, jak i potężną wydajność. Natomiast Waporyzator Xvape Fog Pro wyróżnia się niezwykłą prostotą obsługi, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości waporyzacji, naprawdę wysokiej!

  Wszystkie te modele łączy jednak jedno - doskonałe dostosowanie do różnych preferencji i potrzeb użytkowników. Niezależnie od tego, czy ktoś poszukuje zaawansowanej technologii, mobilności czy intuicyjnej obsługi, świat waporyzatorów do suszu i olejków oferuje bogactwo opcji. Warto przyjrzeć się bliżej tym trzem modelom, aby odkryć, który z nich najlepiej spełni oczekiwania i stanie się nieodłącznym towarzyszem w pasjonującej podróży w świat waporyzacji.

  Komentarze do wpisu (0)

  [product category_id="13" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  [product show="promotion" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  Spis treści
  Blog kategorie
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium