Węgiel aktywny do bonga - tego nigdzie nie zobaczysz! 0
  Węgiel aktywny do bonga, tego nigdzie nie zobaczysz!

  Jak używać węgla aktywnego do bongo?

  Dostaje wiele pytań na temat naszego produktu jakim jest węgiel aktywny. Przede wszystkim pytania tyczą się tego, jak ten węgiel używać i co potrzeba, by zaczął on działać. Ale zacznijmy najpierw od tego, po co używać węgiel aktywny. 

  Węgiel aktywny nie tylko może być użyty w bongosie, można go również używać do filterków. Tak, do filterków. Nie wierzysz?

  Jak działa węgiel aktywny?

  Węgiel aktywny filtruje dym sprawiając, że większość substancji smolistych zostaje właśnie w nim. Działa to na podobnej zasadzie, co filtry do wody. Wlewając nawet zabrudzoną, czarną wodę do Brity - zostanie ona przefiltrowana tak, że będzie przeźroczysta i zdatna do picia. 

  Z dymem jest podobnie, zauważysz, że po przejściu przez węgiel aktywny leciutko zmieni kolor z siwego na bielszy. 

  Co zyskujesz?

  Czystszy i chłodniejszy dym. Mniej substancji smolistych. I jeszcze jedna ważna sprawa. Twoje bongo będzie mniej się brudzić! Wróćmy do tego jak używać węgiel aktywny. 

  Co potrzebujesz by używać węgla aktywnego w bongosie?

  Są dwie ważne sprawy. Pierwsza to przejściówka (chyba, że posiadasz bongo z przejściówką na węgiel aktywny), a druga to węgiel aktywny. 

   

   

  Napełnienie tego cuda nie jest takie trudne jakby mogło się wydawać. Po prostu od góry wsypujesz węgiel aktywny, a by nie przeleciał niżej możesz w przejściówce użyć sitka. Z ciekawostek to ten adapter jest uniwersalny, można używać go do bongosów ze szlifem żeńskim i męskim. 

  Jak napełnić adapter do węgla aktywnego?

  Podsumowanie

  Węgiel aktywny do bonga.

  Wymieniaj węgiel aktywny tak często, jak uważasz to za słuszne. Jednak nie przesadzaj. Ja zazwyczaj wymieniam po dwóch, max trzech użyciach. Lub wtedy gdy zauważam, że przejściówka robi się brudna, najczęściej brązowawa. Pamiętaj o wymienianiu! Na węglu zbiera się smoła przez co ciężej się ciągnie dym z bongosa. Węgiel aktywny nie jest drogi, a taka paczka starcza ci na minimum 10-15 razy jeśli wymieniałbyś węgiel za każdym razem. 

  Królik odnaleziony, gratki :) b3ac8ac04d

  Komentarze do wpisu (0)

  [product category_id="13" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  [product show="promotion" slider="true" onlyAvailable="true" order="random"]
  Spis treści
  Blog kategorie
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium