Akcesoria do bonga

Kategoria ta została poświęcona wszystkim tym, którzy szukają najlepszych akcesoriów do swoich bong. Potrzebne ci sitko do bonga? Szukasz czyścika do bonga? Wkurza cię, że asortyment innych sklepów jest okrojony jak pólki w białoruskich przydrożnych sklepach? Poczuj pełen luz, wylądowałeś w odpowiednim miejscu przybyszu.

Jako, że JarajTo zna się na rzeczy, to swój asortyment uzupełnia tylko i wyłącznie o rzeczy najwyższej jakości, o coś co sami testowaliśmy i stwierdziliśmy, że nadaje się dla szklanych freaków.

Znajdziesz tutaj przede wszystkim czyściki do bong najwyższej jakości, takie, które gdyby nie to, że nie mają rąk - to bongo czyściły i wycierałyby same. Warto sprzęt mieć czysty, a z czyścikami do bong to chwila moment by zmienić brudasa w mieniącego się jak psu jaja gentlemana.

Trochę o naszych czyścikach do bong

Testowaliśmy je przez długi okres, bo prawie trzech miesięcy. Przez wszystkie środki przeszło koło 100 bongosów, jak nie więcej, a to wszystko zanim trafiły owe czyściki do sprzedaży. Sporo testów co nie? Ale inaczej byśmy nie mogli, tacy już jesteśmy! Dzięki temu każdy czyścik do bong jest najwyższej jakości, stworzony na potrzeby najbardziej brudnych okazów! Warto wspomnieć, że mieszanka jest autorska i nigdzie indziej w żadnym sklepie nie znajdziesz podobnego czyścika do bong, chyba, że będzie on od nas :)!

Do waszych rąk chcieliśmy oddac produkt jak najbardziej ambiwalentny co do naszych ambicji i oczekiwań w stosunku do środków czyszczących bonga. Wiem, że się udało stworzyć środek do bonga, który przekroczy oczekiwania niedzielnych jaraczy, a zadowoli na maksa tych, którzy z bongiem mają styczność nawet dwa razy w ciągu dnia! Po prostu, nakreślam, wiemy co robimy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium