Artystyczna (5)

Bonga tak artystyczne, że służą za dekoracje 

Artystyczne filtracje to coś, co powinien lubić każdy! Najfajniejsze w nich jest to, że dopóki nie odpalimy bonga (lub nie przeczytamy opisu produktu) nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak filtracja będzie działać (chyba, że ktoś ma wprawne oko :D). Filtracje artystyczne często mają różne kształty i kolory. Można spotkać w nich Ricka, Smutnego Tosta, Angry "Birda" czy innych ulubionych bohaterów z całego świata. Nasz sklep online z bongami posiada sporo fajek wodnych z dyfuzorami artystycznymi. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji, która cały czas się poszerza. 

Jeśli trafiłeś w to miejsce w poszukiwaniu wyjątkowego artystycznego bongo to dobrze zrobiłeś. Chcesz zmienić bieg każdej imprezy wyciągając wyjątkowe bongo na którego widok każdemu opadnie szczęka? A może chcesz mieć po prostu bongo, z którego każdy buch będzie zawsze świetnie smakował. Wyląduj na kanapie i rozsiądź się wygodnie bo właśnie tego ci trzeba przy wyborze swojego artystycznego bongo.

Zanim wybierzesz bongo z filtracją artystyczną zapoznaj się z bliska z każdym, żeby nic ci nie umknęło. Bongo z filtracją artystyczną wewnątrz którego znajduje się zamknięty Groszkostrzelec lub smutny tost na pewno ma więcej sekretów do ujawienie, niż widać na pierwszy rzut oka.

Nie będziesz miał problemu z wyczyszczeniem takiego bongo bo czyści się je dokładnie tak samo jak każdą inną fajkę wodną. Jeśli nie miałeś okazji jej jeszcze czyścić i nie wiesz jak się do tego zabrać sprawdź domowe sposoby na wyczyszczenie swojego bongo.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.6 /5.0

Na podstawie: 86 opinii

Bongo Lodowe Mocne Tornado 36 cm Bongo Lodowe Mocne Tornado 36 cm
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 214,99 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Szklane Składana Armata 40 cm Bongo Szklane Składana Armata 40 cm
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 279,65 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Szklane Winnie The Pooh 35 cm Bongo Szklane Winnie The Pooh 35 cm
(4)
Producent: Jaja
Cena: 525,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Szklane Zielony Poddymiacz 30 cm Bongo Szklane Zielony Poddymiacz 30 cm
(1)
Producent: Jaja
Cena: 297,89 zł
szt.
zobacz więcej

Bongo artystyczne, albo filtracja artystyczna

W rzeczywistości to wielka otwarta kategoria do której trafiają wszystkie bongo, które nie wpisuje się w standardowe kategorie fajek wodnych i mają coś unikalnego w sobie. Kategoria bongo artystyczne to miejsce w którym można znaleźć prawdziwe perełki i dzieła sztuki.

Abstrakcyjne i niepowtarzalne eksponaty jakimi są bonga artystyczne dzielimy na dwa typy.

Pierwszy to bonga z filtracją artystyczną, które mają przede wszystkim robić wrażenie. Wystarczy raz na nie spojrzeć, żeby zrobiło efekt WoW! W takim bongo może być zamknięta np. ośmiornica z której ramion wydobywają się bąbelki. O gustach się nie dyskutuje i dobrze, bo tutaj nie mamy żadnych wątpliwości, że to bongo artystyczne. Każdy fan konkretnego serialu, lub kreskówki powinien zajrzeć raz na jakiś czas w kategorię bonga artystyczne. Prawdopodobnie prędzej czy później trafi tutaj drop z motywem Ricka i Mortiego, pokemonów lub Plants vs. Zombies czy Angry Birds.

Bonga artystyczne to nie tylko wykorzystywanie motywów z kreskówek. Pod tą nazwą znajdziesz także wszystkie wyjątkowe filtrację, które na pierwszy rzut oka mogą wyglądać zwyczajne. Bongo z taką filtracją artystyczną pokazuje na co je stać dopiero po zaciągnięciu się z niego. Na drugi rodzaj składają się bonga artystyczne, które na pierwszy rzut oka niekoniecznie kojarzy się nam z tą nazwą. Takie bongo nie ma zatopionej postaci wewnątrz szkła. Ba! Można nam nawet wydawać się, że nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle innych bongosów. To błąd! Bongo z filtracją artystyczną które pozornie wygląda na zwyczajnie robią zwarcie w naszej głowie, dopiero jak ściągamy z niego bucha. Dosłownie! Filtracja artystyczna potrafi zrobić takie zamieszanie jakie jest na niebie podczas sylwestra. W tym momencie dociera do ciebie, że to bez dwóch zdań bongo z filtracją artystyczną.

Działania filtracji artystycznej często nie da się przewidzieć dopóki nie odpalimy bongo. Dobra, ale czy artystyczne filtracje są mniej efektywna od innych? W żadnym wypadku. Bardzo często bongo z filtracją artystyczną jest modyfikacją innej standardowej filtracji. Ulepszona o dodatkowe ramiona z nacięciami, które sprawią że dym będzie jeszcze czystszy. Taki Angry Bird, który już działa jako filtracja artystyczna może mieć pod sobą showerhead. Dym, który przejdzie przez obie będzie lepszy niż buch z typowego bongo. Filtracja artystyczna może być też ruchoma. W takim wypadku może przyjąć wygląd małych wiatraczków lub wirującego DNA z prędkością światła.

NIEDAWNO SPRZEDANE
Bongo Lodowe Mocne Tornado 36 cm
Bongo Lodowe Mocne Tornado 36 cm
214,99 zł
szt.
Bongo Szklane Składana Armata 40 cm
Bongo Szklane Składana Armata 40 cm
279,65 zł
szt.
Bongo Szklane Winnie The Pooh 35 cm
Bongo Szklane Winnie The Pooh 35 cm
525,00 zł
szt.
Bongo Szklane Zielony Poddymiacz 30 cm
Bongo Szklane Zielony Poddymiacz 30 cm
297,89 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium