Bletki king size

W naszej ofercie znajdziecie wyselekcjonowane specjalnie przez nas bibułki, bletki z różnych stron świata takich firm jak OCB, RAW czy Wolne Konopie. Tradycyjne co znaczy niearomatyzowane, z najwyższej jakości papieru do skręcania jointów.

Tradycyjne blety do skręcania suszu

Psst. Czego szukasz? Bletki? Ale jednej? Czy bletki king-size? Też jednej? To niemożliwe z JarajTo.pl!

Bletki wykonane z papieru konopnego, papieru ryżowego, celulozy, niewybielane i z nadrukowanymi grafikami, to wszystko znajdziesz u nas! Wybierz tylko co cię interesuję i daj się zrollować! Bletki są różnych rozmiarów, a niektóre z nich posiadają filterki w zestawie.

W naszym asortymencie znajdziesz cały szereg produktów takich firm jak RAW, OCB, czy Juicy Jays. Posiadamy bletki RAW w każdym możliwym i dostępnym rozmiarze. Bletki OCB King Size to też nie problem, podobnie z innymi, wielkimi producentami bletek do kręcenia jointów, bo wiemy jak ważne jest to, by joint się żarzył i dobrze kleił. 

Bletki King-Size, czy to dobry wybór?

Tak, bletki King-Size to dobry wybór dla tych, którzy chcą kręcić długie i grube jointy. Bletki King Size są szersze od klasycznych bletek King Size Slim, o kilka mm, co sprawia, że pozwalają na skręcenie większego jointa, który idealnie nadaje się, by odpalić go na imprezie wśród znajomych. Bletki te to idealny wybór dla tych, którzy chcą kręcić potężne stożki i nie boją się mocy obliczeniowej skruszonych topów wsadzonych do nich. 

Jakie bletki wybrać? 

Wszystko zależy od twoich upodobań. Bletki King Size to ten rozmiar, który jako jeden z pierwszych został wprowadzony na rynek, jednak dziś nie jest on najpopularniejszym rozmiarem bletek. Mimo to, bletki King Size takich firm jak RAW, OCB czy choćby bletki Smoking, cieszą się nadal sporą popularnością wśród wielu palaczy jointów. Jeśli więc lubisz grube jointy i chcesz przede wszystkim móc ładować sporo tematu, to bletki King Size będą dla ciebie idealnym wyborem. 

W ofercie sklepu internetowego z akcesoriami do palenia medycznej marihuany nie tylko znajdziesz klasyczne bletki o rozmiarze King Size. Posiadamy bletki smakowe, gotowe skręcone i przede wszystkim różne wariacje tychże wszystkich bletek, jak bletki King Size w zestawie z filterkami do skręcenia. To wszystko sprawia, że oferta bletek w sklepie JarajTo.pl jest ogromna i pozwala ci wybrać to, czego najbardziej pragniesz. 

W naszej kategorii bletek King Size nie tylko znajdziesz klasyczne bletki wyżej wymienionych firm, ale też bletki King Size niewybielane, lub ze specjalnych ekologicznych materiałów, które sprawiają, że smak skręconego jointa będzie jeszcze lepszy. Bletki z papieru ryżowego i wiele, wiele innych opcji, o których pisałem wcześniej.

Czy bletki King Size to wybór dla ciebie?

Tak, jak najbardziej. Trzeba próbować nowych rzeczy, a ile można kręcić lolki z bletek KS slim, czy innych wariantów dostępnych na JarajTo.pl. Jeśli więc nigdy nie posiadałeś w swoich rękach bletek King Size, to trafiłeś jak swój na swego, bo tutaj czeka cię to, czego nawet sam nie byłeś sobie w stanie wyobrazić.

Bletki Niewybielane Smoking Brown King Size Bletki Niewybielane Smoking Brown King Size
(3)
Producent: Smoking
Cena: 2,67 zł 3,25 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Bletki Raw Classic Connoisseur 1 1/4 + Tips Bletki Raw Classic Connoisseur 1 1/4 + Tips
(113)
Producent: RAW
Cena: 5,10 zł
szt.
zobacz więcej
Bibułka RAW Classic KS slim Bibułka RAW Classic KS slim
(128)
Producent: RAW
Cena: 3,59 zł
szt.
zobacz więcej
Bibułka Slim CANNABIS Bibułka Slim CANNABIS
(201)
Cena: 7,89 zł
szt.
zobacz więcej
Bibułka SMOKING gold slim Bibułka SMOKING gold slim
(97)
Producent: Smoking
Cena: 3,29 zł
szt.
zobacz więcej
Bibułki RAW Organic Hemp King Size Slim Bibułki RAW Organic Hemp King Size Slim
(414)
Producent: RAW
Cena: 3,29 zł
szt.
zobacz więcej
Bletki niewybielane RAW HUGE 30cm 12inch Bletki niewybielane RAW HUGE 30cm 12inch
(13)
Producent: RAW
Cena: 14,19 zł
szt.
zobacz więcej
Bibułki Juicy Jay's Watermelon KS Slim | Arbuz Bibułki Juicy Jay's Watermelon KS Slim | Arbuz
(248)
Producent: Juicy Jay's
Cena: 4,70 zł 5,73 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium