Bletki

Bletki to obowiązkowe wyposażenie każdego palacza, bez bletek do jointa ciężko jest zapalić skręta, dlatego zawsze warto mieć w swoim ekwipunku choć jedno opakowanie bibułek. Co ciekawe w odróżnieniu od bonga, bletki zostały stworzone stosunkowo niedawno, przed powstaniem tychże papierków kręcono jointy z suszonych liści tytoniu, lub innych roślin. Bletki do kręcenia jointów są wykonane z materiałów, które nie ingerują w smak i aromat suszu, więc możesz być spokojny i kręcić Lolki jak prawdziwy szef. 

Bletki i bibułki smakowe znajdziesz na JarajTo.pl, możesz wybierać w bletkach praktycznie wszystkich firm dostępnych na rynku. Posiadamy w asortymencie bletki RAW, bletki OCB, oraz wiele innych firm jak Smoking, czy Purize. Jeśli interesują Cię bletki smakowe to możesz postawić na bibułki Juicy Jays, które swoim smakiem potrafią podbić aromat każdego jointa. W naszym sklepie internetowym z akcesoriami do palenia znajdziesz tylko i wyłącznie bletki renomowanych firm, dzięki czemu możesz być pewien, że kręcenie jointa będzie wielką przyjemnością, a aromat palonego suszu nie zmieni się pod ich wpływem (no, chyba że postawisz na smakowe bletki!).

Filterki RAW Classic Thin Tips Filterki RAW Classic Thin Tips
(427)
Producent: RAW
Cena: 1,99 zł
szt.
zobacz więcej
Filterki Raw Black Thin Tips Filterki Raw Black Thin Tips
(8)
Producent: RAW
Cena: 2,45 zł
szt.
zobacz więcej
Bibułki RAW Classic Single Wide Bibułki RAW Classic Single Wide
(143)
Producent: RAW
Cena: 2,49 zł
szt.
zobacz więcej
Bibułki RAW Organic Single Wide Bibułki RAW Organic Single Wide
(42)
Producent: RAW
Cena: 2,59 zł
szt.
zobacz więcej
Bibułka Cyclones Clear Peach Bibułka Cyclones Clear Peach
(239)
Producent: Cyclones
Cena: 2,99 zł
szt.
zobacz więcej
Filterki papierowe RAW Wide Tips Cotton Hemp Filterki papierowe RAW Wide Tips Cotton Hemp
(326)
Producent: RAW
Cena: 2,99 zł
szt.
zobacz więcej
Bletki SMOKING bibułki De luxe Bletki SMOKING bibułki De luxe
(49)
Producent: Smoking
Cena: 3,09 zł
szt.
zobacz więcej
Bibułki RAW Organic Hemp King Size Slim Bibułki RAW Organic Hemp King Size Slim
(414)
Producent: RAW
Cena: 3,29 zł
szt.
zobacz więcej
Bibułka SMOKING gold slim Bibułka SMOKING gold slim
(97)
Producent: Smoking
Cena: 3,29 zł
szt.
zobacz więcej
Bibułka Cyclones Clear White Chocolate Bibułka Cyclones Clear White Chocolate
(234)
Producent: Cyclones
Cena: 3,35 zł
szt.
zobacz więcej
Bibułka RAW Classic KS slim Bibułka RAW Classic KS slim
(128)
Producent: RAW
Cena: 3,49 zł
szt.
zobacz więcej
Filterki Papierowe Raw Pro-Tipsy Filterki Papierowe Raw Pro-Tipsy
(32)
Producent: RAW
Cena: 3,95 zł
szt.
zobacz więcej
Bibułki bletki RAW Classic 1 1/4 Bibułki bletki RAW Classic 1 1/4
(65)
Producent: RAW
Cena: 3,99 zł
szt.
zobacz więcej

Co to są bletki? Zwykłe papierki, które dają tyle szczęścia!

Bletki to bardzo cienkie kawałki papieru, często ryżowego bądź wykonanego z pulpy drzewnej, które używane są do zwijania tytoniu bądź ziół i suszu do palenia. Inaczej mówiąc, bletki to papierki do kręcenia jointów, bądź spliffów. Nie mylić z wrapami konopnymi, które są wykorzystywane do kręcenia bluntów. Różnice między spliffem, jointem i bluntem są niewielkie, jednak na tyle znaczące, że warto je znać. Spliff skręca się z dodatkiem tytoniu, jointa bez żadnych dodatków, a w bluncie różnica przypada na materiał, z którego się go kręci, w tym przypadku wrap konopny, czyli liście konopi, bądź też popularne w stanach wrapy z liści tytoniu.

Bletki mogą występować w różnych rozmiarach, jeśli kręcą cię małe jointy, to możesz postawić na rozmiar 1 ¼ lub Single Wide, zaś klasycznym rozmiarem bletek jest King Size i King Size Slim, to te dwa najpopularniejsze rozmiary panują rynkiem bletek od wielu lat! A poza tym dobrze wiemy, że kręcenie jointów z dobrej jakości bletek to wysoce ceniona przyjemność przez stonerów, dlatego znajdziesz tutaj tylko sprawdzone i bletki najlepszej jakości. 

Bletki RAW, OCB, czy nawet takich firm jak Smoking i G-Rollz znajdziesz w asortymencie sklepu JarajTo.pl.

Gdzie kupić najlepsze bletki? Sklep z najlepszymi bletkami! 

Bletki do skrętów kupuj na JarajTo.pl! Nie tylko z takich powodów jak ogrom asortymentu, ale również dlatego, że zawsze dajemy gwarancję na świeżość bibułek! Jeśli przyjdą do Ciebie bletki, które się nie kleją, wymienimy je na nowe! A jeśli po pół roku użytkowania paczki bletek też przestaną się kleić, to możesz być pewien, że połowę kwoty zwrócimy na Twoje konto w JarajTo.pl! 

JarajTo.pl posiada tylko i wyłącznie oryginalne bletki do jointów takich firm jak G-Rollz, Juicy Jays, RAW, czy OCB. Bletki Mascotte też znajdują się w naszym asortymencie! Więc jeśli szukasz bibułek do skrętów, to trafiłeś idealnie! Dodatkowo z nami nie ma nudy, bo jeśli jesteś wymagający i chcesz próbować nowych rzeczy, to JarajTo.pl oferuje długie bletki do kręcenia 30-centymetrowych jointów. Możesz być też pewien tego, że znajdziesz tutaj bletki z tipami, które znajdziesz w zestawie i praktycznym opakowaniu. To właśnie w JarajTo.pl znajdziesz najlepsze bletki!

Jakie bletki wybrać? Nawet dla tych, co się nie znają nic, a nic! 

Rodzaje bletek to nie przelewki. Jest tyle różnych bletek, że czasami nie wiadomo, za jakie się złapać, by skręcić jointa. Dlatego wybierz najlepsze bletki dla siebie, a jak!? Weź pod uwagę kilka aspektów:

  • rozmiar bletek jeśli interesują cię długie jointy, to wybierz klasyczne bletki w rozmiarze King Size Slim, zaś jeśli chcesz kręcić grubsze skręty, to wybierz King Size. Jeśli interesują Cię krótkie bletki, to wybierz rozmiar 1 ¼ lub Single Wide, to idealne bletki na krótkiego skręta, którego możesz pochłonąć solo.
  • materiał, z jakiego wykonane są bletki — bletki mogą być wykonane z kilku materiałów, najczęściej jest to miazga drzewna, słoma ryżowe, konopie, lub len. W tym przypadku najlepiej potestować, który rodzaj bletek będzie pasował Ci najbardziej. 
  • akcesoria do bletek — oprócz klasycznych bletek, możesz wertować w bletkach z dodatkami, są to np. filtry do jointa, tacka do kręcenia lub nawet filterki z aktywnym węglem! To wszystko znajdziesz w opakowaniach bibułek i tylko od Ciebie zależy czy wybierzesz same bibułki, czy bletki z akcesoriami.
  • smakowe bletki — jeśli interesują Cię smakowe bletki, to możesz wybrać spośród setek smaków, które oferują np. bletki Juicy Jay, truskawkowe czy czekoladowe bletki to miód dla płuc, jednak jeśli nie lubisz ingerencji w smak suszu, to polecam klasyczne bletki RAW, lub Elements.

Pamiętaj, że cienkie bletki wcale nie oznaczają tego, że bibułki się rozwalą przy kręceniu jointa. Dobrym przykładem są czarne bletki RAW, a właściwie RAW z serii Black, gdzie w produkcji tych papierków położono nacisk na gramaturę i na to, by te bletki były najcieńsze z dostępnych na rynku.

Ile kosztuje jedna bletka? Bletki na sztuki?! To nie ma sensu!

Bletek nie kupuje się na sztuki, nie miałoby to żadnego sensu, dlatego, że ciężko byłoby je pakować. Jasne, zdarzają się bletki pakowane po jednej sztuce, ale to tylko w przypadku takich bibułek jak Cyclones, to przeźroczyste bletki smakowe, które znajdziesz w fajnym zamykanym pudełku, które służy też jako ochrona przed ulatnianiem się aromatu z bibułki, jak i ze skręconego już jointa. Koszt bletek często nie przekracza 4 złotych, więc to tania inwestycja, a przeliczając na sztuki, to jedna bletka kosztuje około 12-14 groszy. 

Tanie bletki również znajdziesz na JarajTo.pl, nie musisz stawiać na najdroższe bibułki, by móc skręcić soczystego jointa. Na początek polecam nawet Bletki Mascotte, które są tańsze od bletek RAW, czy OCB. 

Bletki do bluntów — czyli bibułki konopne na tropie dobrego smaku

Bletki do bluntów to nic innego jak owijki konopne, dlaczego konopne? Ponieważ wykonane są z konopi, a właściwie z ich liści. Bibułki konopne są idealnym zamiennikiem dla klasycznych bletek jeśli szukasz nowości w tym bibułkowym świecie. Z wrapów kręci się blunty, są one grubsze i bardziej przesiąknięte smakiem, jako jedyne potrafią ingerować w smak palonego suszu tak mocno, że jest to zauważalne przy każdym buchu. Jednak nie musisz się obawiać, bo smak jest wykwintny i na ten moment posiadamy sporo klasycznych smaków, jak i wrapów o smaku jagodowym, truskawkowym, czy nawet o smaku waniliowym. 

Gdzie kupić bletki do bluntów? Odpowiedź jest prosta. W JarajTo.pl posiadamy spory asortyment, który ucieszy każdego bluntmastera. Posiadamy wrapy marek; G-Rollz, czy Juicy Jays, które są naprawdę top jeśli chodzi o jakość. 

Juicy Hemp wraps jak skleić wrapy od JJ?

Do każdego wrapa konopnego trzeba podejść z dozą cierpliwości, bo aby skleić np. Juicy Hemp Wraps, trzeba użyć sporo silny. Nie jest to tak prosty zabieg jak w przypadku bletek, które posiadają specjalny klej. Żeby skleić wrapy konopne, najpierw wypełnij wrapa suszem, a potem potraktuj go sporą ilością śliny przez całą długość wrapa, sklej go ze sobą, aby powstał stożek i znów pośliń w miejscu sklejenia. Poczekaj, aż wrap wyschnie i odpal blunta. Postępuj tak ze wszystkimi wrapami, no prócz tymi gotowymi — skręconymi. 

 

 
Filtruj
Liczba wyników: 114 Wyczyść filtry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium