Blunt wrapy

Blunty, wrapy i owijki, wiele imion, ale jedno przeznaczenie! Wrapy konopne zostały stworzone do kręcenia bluntów, które różnią się od klasycznych jointów, przede wszystkim materiałem, ale też sposobem kręcenia. Blunty wrapy są najczęściej wykonane z liści konopi, jednak zdarzają się w Polsce jeszcze te, które pochodzą ze Stanów Zjednoczonych i są wykonane z liści tytoniu. W JarajTo.pl znajdziesz szeroki wybór blunt wrapów konopnych o przeróżnych smakach i rozmiarach. Posiadamy również gotowe skręcone wrapy, które ułatwią ci zabawę z bluntami, bo dobrze wiemy, że ich kręcenie nie jest wcale takie łatwe. Wszystkie wrapy z konopi w JarajTo.pl są bez sztucznych dodatków i bez dodatku nikotyny, to oznacza, że możesz się cieszyć w pełni naturalnym aromatem palonego suszu!

Blunty wrapy, a bletki, co wybrać

Jeśli zastanawiasz się nad tym co wybrać, czyli po głowie chodzą ci bletki, blunty wrapy, to przychodzę z pomocą. W sklepie JarajTo.pl znajdziesz pokaźną bazę produktów, które oferują przede wszystkim najlepszej jakości blunty wrapy, czyli wrapy konopne do kręcenia bluntów. Takie wrapy do bluntów to coś zupełnie innego od bletek, bo przede wszystkim palą się dłużej, ale też wspominałem o tym, że ich smak jest kilka razy mocniejszy niż w przypadku bletek smakowych. W takim razie dla kogo są wrapy blunty? 

Nie są dla wszystkich. To trzeba ująć, ale są dla tych, którzy chcą próbować nowych rzeczy, być ponad to i czerpać z życia topami!

Zatrać się w smakach i w tym jak długo potrafi płonąć blunt z wrapów konopnych. To idealne “bletki” na imprezę, bo można nim się dłużej dzielić niż w przypadku skręconego jointa z klasycznych bletek. 

Jak skręcić blunta z wrapów?

To bardzo proste, podczas gdy już wybrałeś sobie ulubiony smak i czekasz, aż kurier przyniesie pod drzwi nową pakę wrapów do blunta, to ja w skrócie powiem, jak to zrobić. 

Przede wszystkim zmiel susz, ale nie na drobny pył! Z pomocą przyjdą młynki do suszu z JarajTo.pl. Druga sprawa: Kręcisz go jak zwykłego jointa, jednak jeśli chodzi o klejenie go, to blunt jest trudnym zawodnikiem. Tu przyda się sporo śliny. Bez tego ani rusz! Blunt musi być dobrze sklejony, a żeby uzyskać efekt taki, jak to jest w Amerykańskich filmach — nie używaj filterków. Jednak gdy robisz to pierwszy raz, to nie jest to zabronione. Bletki mają to do siebie, że posiadają specjalny klej na bibułce, tu jest zupełnie inaczej, ale czy to oznacza, że trzeba skreślać wrapy i zajmować się już do końca życia kręceniem jointów z bletek? Nie! Bo...

Na szczęście posiadamy gotowe skręcone blunty wrapy, które wystarczy napełnić i cieszyć się smakiem soczystego blunta o każdej godzinie, w każdy dzień… 

To na co pada Twój wybór? Bletki czy wrapy blunty? Smakuj, poznawaj i zamawiaj, bo z JarajTo.pl będziesz miał wybór jak mało kto. Staramy się dobierać najlepsze smaki i wybierać tylko te firmy, które zasłynęły z kozackiej jakości i smaku, a wszystko to… zamknięte nie w bletce, a w cudownym i smakowitym wrapie do blunta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium