Blunt wrapy

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wrapów konopnych, czyli tych "bletek" z których robi się przede wszystkim blunty. Posiadamy wrapy smakowe np. wrapy jagodowe, truskawkowe czy nawet takie o smaku Tequilli. 

Jeśli jeszcze w swoim życiu nie próbowałeś wrapów konopnych, to koniecznie musisz to zmienić. Palenie z nich to sama przyjemność, niesamowity smak i to jak długo pali się wrap to główne czynniki, które powinny cię zachęcić do skosztowania takiego cuda. 

Bletki, blunty wrapy, czyli co wybrać

Jeśli zastanawiasz się nad tym co wybrać, czyli po głowie chodzą ci bletki, blunty wrapy, to przychodzę z pomocą. W sklepie JarajTo.pl znajdziesz pokaźną bazę produktów, które oferują przede wszystkim najlepszej jakości blunty wrapy, czyli wrapy konopne do kręcenia bluntów. Takie wrapy do bluntów to coś zupełnie innego od bletek, bo przede wszystkim palą się dłużej, o czym już wspominałem, ale też wspominałem o tym, że ich smak jest kilka razy mocniejszy niż w przypadku bletek smakowych. W takim razie dla kogo są wrapy blunty? 

Nie są dla wszystkich. To trzeba ująć, ale są dla tych, którzy chcą próbować nowych rzeczy. Być ponad to i czerpać z życia topami. Tak w skrócie opisałbym osobę, która chce właśnie teraz spróbować wrapów do blunta, a jesteś nią Ty! 

Zatrać się w smakach i wtym jak długo potrafi płonąć blunt z wrapów konopnych. To idealne “bletki” na imprezę, bo można nim się dłużej dzielić niż w przypadku skręconego jointa z klasycznych bletek. 

Jak skręcić blunta z wrapów?

To bardzo proste, podczas gdy już wybrałeś sobie ulubiony smak i czekasz aż kurier przyniesie pod drzwi nową pakę wrapów do blunta, to ja w skrócie powiem jak to zrobić. 

Przede wszystkim zmiel susz, ale nie na drobny pył! Z pomocą przyjdą młynki do suszu z JarajTo.pl. Druga sprawa: Kręcisz go jak zwykłego jointa, jednak jeśli chodzi o klejenie go, to blunt jest trudnym zawodnikiem. Tu przyda się sporo śliny. Bez tego ani rusz! Blunt musi być dobrze sklejony, a żeby uzyskać efekt taki, jak to jest w Amerykańskich filmach - nie używaj filterków. Jednak gdy robisz to pierwszy raz, to nie jest to zabronione. Bletki mają to do siebie, że posiadają specjalny klej na bibułce, tu jest zupełnie inaczej, ale czy to oznacza, że trzeba skreślać wrapy i zajmować się już do końca życia kręceniem jointów z bletek? Nie! Bo..

Na szczęście posiadamy gotowe skręcone blunty wrapy, które wystarczy napełnić i cieszyć się smakiem soczystego blunta o każdej godzinie, w każdy dzień… 

To na co pada Twój wybór? Bletki czy wrapy blunty? Smakuj, poznawaj i zamawiaj, bo z JarajTo.pl będziesz miał wybór jak mało kto. Staramy się dobierać najlepsze smaki i wybierać tylko te firmy, które zasłynęły z kozackiej jakości i smaku, a wszystko to… zamknięte nie w bletce, a w cudownym i smakowitym wrapie do blunta.

Bletki smakowe, konopne, klasyczne - największy wybór bletek w Internecie

Posiadamy w ofercie jedną z najlepszych firm na rynku, a mianowicie RAW. Bletki RAW posiadamy w różnych rozmiarach. Przykładowo bletki RAW 1 1/4, bletki raw classic king size slim czy nawet duże, bardzo duże bletki RAW HUGE. Prócz zwykłych bletek RAW posiadamy również bletki z gotowymi filterkami i tackami. Zajrzyj też po akcesoria takie jak etui na bletki RAW czy pokrowiec!

Co z filterkami? Filterki redukują ilość wchłanianej nikotyny oraz substancji toksycznych,  zmieniając przy tym minimalnie naturalny smak tytoniu. Polecamy bletki OCB oraz innych równie popularnych producentów: Juicy Jays, Smoking, Cyclones. Przykładowe produkty to: bibułki z serii OCB SlimFilterki Rolls Smart VIP, bibułki smakowe Juicy Jays.

A co to są bletki? To bardzo cienkie kawałki papieru używane do zwijania weń tytoniu bądź innych specyfików do palenia. W naszym sklepie bletki OCB i innych firm są dostępne w atrakcyjnej cenie. Dzięki ich zakupowi możesz oszczędzić, ponieważ własna produkcja papierosów z tytoniu jest tańsza niż kupno gotowych jointów. A poza tym, chyba nie ma nic przyjemniejszego niż palenie wykonanych przez siebie papierosów, prawda? O tym jak łatwo skręcić jointa dowiecie się z naszego bloga! 

Tutaj dowiesz się więcej na temat tego, czym są bletki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium