Bubblery

Bubblery to unikatowe mini bonga, które swoją dość prostą budową mają zastąpić jednocześnie lufkę i bongo. To kompromis dla osób, które chcą cieszyć się buszkiem z chłodniejszym dymkiem, przefiltrowanym przez połączenie rurki cybucha z wodą, jak i kompatybilnością. A tego bubblerom nie można odmówić, bo bubbler to po prostu mini bongo, które dzięki swej budowie jest w stanie się z mieścić w plecaku podręcznym lub nawet w kieszeniach kurtki.

Tutaj dowiesz się więcej na temat tego co to jest i jak wybrać bubbler.

Unikatowe mini bongo jakim jest bubbler posiada filtrację wodną, dokładnie taką samą jak w klasycznych szklanych bongach. Jednak cybcuh nie jest w nich wyciągany. Wszystko jest ze sobą połączone w spójną całość, dlatego niektórzy bubblery mylą z lufkami bowl, a tak do końca nie jest. Przy lufce bowl filtracja nie występuje i nalać wody nie można. Tutaj - jak najbardziej, możesz i to jak!

Czy więc bubbler to bongo? Tak i nie. Idea jest ta sama - woda + rurka w cybuchu i filtrowanie. Jednak jak pewnie przescrollujesz opis kategorii to zauważysz znaczące różnice, chociażby w wyglądzie tych mini bong. I tu muszę przyznać im jedno - są piękne, ale również praktyczne!

Mini bongo jakim jest bubbler opiewać może we wszelakie wzory, poczynając od układu setek kolorowych linii, kończąc na wzorach sciągniętych wprost z konstelacji gwiazdozbiorów, których okiem nie sięgnie człowiek. To cudowne i przede wszystkim unikatowe mini bonga, bo tworzone są ręcznie, dzięki czemu możesz być pewien, że twój wzór i odcienie kolorów będą jedyne na świecie.

Warto jednak wspomnieć, że Bubblery mają jeden minus. Budowa jest całością (jeśli można to tak nazwać) więc zbicie cybucha wiąże się z wymianą całego mini bonga. Ale! Ale! Ale! Mają też duży plus, bo są wykonane z grubego szkła, ale serio tak dość grubego. Chwytając go w rękę pewnie zauważysz, bo taki Bubbler 14 cm może być nawet cięższy od klasycznego bonga sięgającego aż 30 centymetrów.

Czy warto mieć w swojej kolekcji bongo i bubbler? Jak najbardziej!

Pomyśl o tym, że to mini bongo łatwiej przetransportować, a nie traci na swojej wartości gdy wsadzisz do niego susz. Festiwale z bubblerem pod pachą nabierają zupełnie nowego koloru. Tachanie ze sobą drogiego bonga nie ma sensu, po co się martwić o to czy na bank wziąłeś cybuch i czy na pewno nie zbił się gdzieś w odmętach plecaka? O całym bongo już nie wspomne, bo ten bół pewnie doświadczył każdy w swoim życiu. I dla przypomnienia powtórze! Choć wiele osób uważa, że bongo i bubbler to to samo - to tak nie jest, choć można powiedzieć, że wyszedł spod tej samej ręki.

Porozmawiajmy chwilę o kształcie mini bongosów aka bubblerów

Kształt bubblera jest idealnie odpasowany do potrzeb użytkownika. Wiesz jak wygląda bongo, prawda? No to rzadko się zdarza, że klasyczne bongo posiada ustnik skierowany do ust pod kątem 90 stopni, co znacznie ułatwia palenie z niego. W przypadku bubblerów tak jest. Każde, ale to każde unikatowe mini bongo posiada zakrzywiony ustnik, a wszystko po to by poczuć jak największy komfort podczas palenia. Bubblery kształtem dopasowują się do dłoni, a że są małe, to głupio by było jakby było inaczej. W takim przypadku pali się z nich inaczej niż z dużych bongosów, bo nie stawia się ich na biurku czy ziemi, tylko trzyma w łapie i wtedy łapie się buszka w płuca.

Czy brak cybucha to nie problem? Nie!

Znam techniki i wiem, że niektórzy z was używają cybucha jako sprzęgło, szczególnie kiedy bongo nie ma dedykowanego w sobie. Z bubblerem jest inaczej, bo każdy, ale to każdy bubbler takie sprzęgło posiada. Dzięki temu możesz kontrolować przepływ powietrza, a bardziej dymu do płuc.

W sklepie JarajTo.pl posiadamy spory asortment bubblerów aka unikatowych mini bong. Możesz wybierać te, które bardziej przypominają lufkę, lub te, które przypominają bongo. Rozmiar takich bubblerów zaczyna się już od 11 centymetrów, a zazwyczaj kończy w granicach 20. Czy większy bubbler ma sens? Nie. W końcu zabrało by mu to przywilej spędzania z tobą chwil tam, gdzie bongo może. On sprawdzi się lepiej w sytuacjach gdzie bongo nie dotrze. I nie, nie miało to zabrzmieć jak reklama Mango :)!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium