Bubbler pipe to unikatowe mini bongo, które swoją prostą budową mają zastąpić bongo i lufkę w jednym. To kompromis dla osób, które nie mają miejsca na bongo, ale chcą korzystać z filtracji wodnej. Bubblery są najczęściej wybierane przez użytkowników za względu na ich różnorodne kształty, czyste buszki, niską cenę i przede wszystkim kompromis pomiędzy bongiem a lufką. Właśnie to czyni je prostymi w transporcie.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.6 /5.0

Na podstawie: 16 opinii

Bubbler posiada filtrację wodną jak w bongu ale jego największym plusem jest kompaktowość szklanej lufki bowl. Dokładnie. Bubblera możesz używać też tak, jak używasz lufki. Po prostu nie dolewaj do niego wody. W naszym sklepie z akcesoriami do palenia znajdziesz mini bongo, bubblery szklane wykonane ze szkła borokrzemianowego i bubblery silikonowe.

Większość bubblerów ma cybuch wbudowany w ich konstrukcję tak, jak większość lufek bowl. Dlatego często nazywane są lufka z filtracją. Warto na zwrócić uwagę w przypadku, gdy myśli się o zakupie vaporizera, lub dodatkowych filtracji. Plusem takiego rozwiązania jest brak możliwości zbicia cybucha.

Palenie z bubblera jest unikalną metodą konsumpcji legalnych ziół. Szczególnie dla nowicjuszy. Wiele osób uważa, że bubbler to jest to samo, co bongo. Różnorodne kształty, unikalna budowa i zestaw innych, niedostępnych dla bonga korzyści z palenia z tych fajek wodnych pozwala jednak na ich odróżnienie od bong szklanych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium