Cybuchy

Nie wiesz gdzie kupić cybuch do suszu? Szukasz idealnego sklepu z nietuzinkowymi cybuchami? No to elo, jesteśmy. W sklepie on-line JarajTo.pl znajdziesz największy asortyment z cybuchami do bong. A czym on w ogóle jest?!

Cybuch to ważna część każdego bongosa. Być szczerym to powiedzieć, że bez cybucha bongo nie istnieje. Toż to część, która łączy komore z wodą oraz spalający się susz, czyli to nieodłączony element dobrej zabawy i fazki. Bez niego nic nie zajarasz, proste jak budowa czołgu T-55. Co prawda każde bongo w jarajto posiada w zestawie cybuch, ale czasem potrzebujemy czegoś więcej, chcemy spróbować czegoś nowego i wyróżniającego się. Wtedy z pomocą przychodzimy my!

W ofercie znajdziesz cybuchy do bonga z wbudowanym sitkiem. Jest to innowacyjna metoda i zarazem bardzo praktyczna, bo połączenie to sprawia, że nigdy, ale to nigdy nie będziesz musiał zaopatrywać się w sitko do bonga. A sam wiem, że czasem go na pokładzie może zabraknąć. Sitko w cybuchu jest wmontowane na stałe, ale nie przeszkadza to w jego czyszczeniu, bo cybuchy mają w zwyczaju być łatwe w czyszczeniu przez swój rozmiar, który nie jest przeogromny jak bebech Walaszka.

Co to cybuch?

Cybuch to podłużna, rurkowata część fajki wodnej, która łączy szlif bonga z najważniejszą jego częścią - komorą na wodę. Bez niego nic nie zajarasz. Proste. Jakiego cybucha do bonga szukasz? Znajdziesz u nas cybuchy do suszu, do dabu różnej długości i wielkości. Żeby nie dobierać do niego sitek, możesz kupić cybuch, który ma już wmontowane sitko w jego konstrukcję. Dla wygody możesz kupić cybuch z uchwytem. Szczególnie przydatny w bongach bez sprzęgła.

Sprawdź, jaki cybuch do bonga i fajki wybrać, jeśli Twój się zbił.

Mamy wszystkie średnice szlifów cybuchów: 14,5 mm, 18,8 mm i 12 mm. Do każdego bonga. Szlify męskie i żeńskie czyli cybuchy do suszu oraz cybuch dabów i olejów. Cybuch z rurką do bonga i z dyfuzorem, które już na starcie sowicie przefiltrują dym.

Im dłuższa rurka cybucha fajki wodnej tym lepsza jakość dymu dlatego, że osadzi się na nim więcej substancji smolistych, których jak starego mleka, wąchać nie będziemy. Dodatkowo długość cybucha sprawi, że dym będzie bardziej schłodzony i przyjemniejszy dla twoich płuc i gardła.

W naszym sklepie internetowym z akcesoriami do palenia znajdziesz śmieszne i eleganckie szklane cybuchy z sitkiem najwyższej jakości do kupienia online. Jest to nieodłączna część bonga, jak dusza dla człowieka. Cena cybucha waha się od 5 zł do 50 zł. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba.

Rodzaje cybuchów 

Jaki cybuch wybrać do bonga - rodzaje cybuchów do bongo i fajek wodnych

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.4 /5.0

Na podstawie: 32 opinii

Cybuch Szklany Duży Garnuch 14.5mm Cybuch Szklany Duży Garnuch 14.5mm
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 29,99 zł
szt.
zobacz więcej
Przejściówka Boost 14.5 mm | 11 cm Przejściówka Boost 14.5 mm | 11 cm
(3)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 12,56 zł
szt.
zobacz więcej
Przejściówka Boost 14.5 mm | 14 cm Przejściówka Boost 14.5 mm | 14 cm
(3)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 12,59 zł
szt.
zobacz więcej
Cybuch BOOST | Fumed Green | 14.5 mm Cybuch BOOST | Fumed Green | 14.5 mm
(13)
Producent: Grace Glass
Cena: 33,19 zł
szt.
zobacz więcej
Cybuch Boost Fumed Kubek czarny | 14.5 mm Cybuch Boost Fumed Kubek czarny | 14.5 mm
(3)
Producent: BOOST
Cena: 33,19 zł
szt.
zobacz więcej

To nie koniec rozwiązań, które ucieszą każdego stonera. W naszej ofercie znajdziesz również cybuchy do bonga, które posiadają specjalne wycięcia (stemy), które to służą jako dodatkowa filtracja w dzbanie na wodę bonga. Nie masz filtracji w bongo? Miej filtracje w cybuchu do suszu! Jeśli nigdy nie miałeś z tym styczności, to polecam z pełnego płuca!

Cybuchy szklane z rurką

Cybuchy do dabu? A jakże! W naszej ofercie znajdziesz również cybuchy do dabów. Czyli te, które przeznaczone są do palenia wosków z konopi o mocnym stężeniu TEHEHECE. Różnią się one od cybuchów do suszu. Przykładowo cybuch “Banger” posiada specjalną miskę, która się podgrzewa by stopić wosk. Zaś cybuch z gwoździem - jak sama nazwa mówi - posiada gwóźdź. Gwóźdź w tym cybuchu to główny działacz i to go się podgrzewa by stopić dab. Takie cybuchy do dabu znajdziesz oczywiście nigdzie indziej jak w JarajTo.pl.

Jeśli nadal nie wiesz, czym się różni cybuch do dabu od cybucha do suszu, to koniecznie powinieneś zajrzeć na nasz blog.

A zanim pójdziemy dalej, to o rozmiar szlifu nie bój żaby. Posiadamy cybuchy do suszu i dabu o każdej średnicy. Poczynając od 12 mm robiąc postój na 14.5 mm i kończąc na 18.8 mm. Pamiętaj, że bongo i cybuch to jedność i u nas w sklepie zawsze dostaniesz cybuch do bonga!

My tu pitu pitu, a czas na cybuchy z rurką do bonga, czyli takie, które uzupełniają najbardziej klasyczne z klasycznych bongosów. Pamiętaj, że problem z doborem z nami to nie problem, bo na wszystko mamy najlepsze rozwiązanie. Jeśli więc nie wiesz jak dobrać cybuch z rurką do twojego bonga z pomocą przyjdzie ci np. ten poradnik.

Jak dobrać cybuch do bonga?

Z naszym asortymentem nie zostaniesz na lodzie i będziesz mógł dopełnić swoje szkło cybuchem do bonga, by odpowiednio napełniło twoje płuca. Posiadamy wszystkie możliwe rozmiary cybuchów do suszu, wliczając w to długości rurek cybucha.

A jeśli jesteś szklanym freakiem i chciałbyś, by twoje bongo wyglądało jak wyrwane żywcem z bajkowego świata, to koniecznie sprawdź ofertę wyjątkowych i fikuśnych cybuchów do suszu. Czaszki? Cybuchy do bonga w kształcie szponów smoka? Mroczne lub cukierkowe szkła? Nie ma problemu. Nieważne jak chcesz się wyróżnić, z nami zrobisz to po swojemu i przede wsyzstkim oryginalnie!

Dla tych którzy szukają cybuchów z rączką, czeka miłe zaskoczenie, bo dobrze wiemy, że to najlepsze rozwiązanie przy bongosach bez sprzęgła! Więc takowe sprzęty u nas również będą i są dostępne, aż po koniec świata i trzy dni po nim!

Sprawdź więc ofertę kolorowych cybuchów do suszu lub do dabu. Posiadamy w asortymencie ogrom wzorów i praktycznie wszystkie cybuchy jakie pasować będą do bongosów, nie tylko twoich! A twoich znajomych też. Po co szukać dalej skoro masz je pod nosem?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium