Cybuchy

Cybuchy do bonga są nieodłączną częścią szklanych fajek wodnych (bongosów), bez których bongo nie będzie działać tak, jak powinno. To drugie najbardziej znane i powszechne akcesorium do palenia, które łączy nie tylko bongo z suszem, ale też ludzi z naturą! Cybuchy do bong mogą być szklane, akrylowe, metalowe, lub drewniane, jednak najczęściej można spotkać cybuch szklany, gdyż jest to najmniej ingerujący w smak materiał.

Cybuchy szklane do bongosów znajdziesz w JarajTo.pl, posiadamy dużą ofertę cybuchów, więc jeśli szukasz na przykład cybucha z rurką, lub wyjątkowego — kolorowego gagatka, to dobrze trafiłeś. Cybuch szklany do bonga nie tylko łączy bongo z suszem, ale też sprawia, że w bongosie następuje filtracja dymu, która pozwala na znacznie smuklejsze buchy. W ofercie znajdziesz również przejściówki do bonga, które pozwolą ci na jeszcze lepszą filtrację wstępną. Do takich przejściówek również wsadza się cybuch.

Przejściówka Boost 14.5 mm | 11 cm Przejściówka Boost 14.5 mm | 11 cm
(3)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 12,56 zł
szt.
zobacz więcej
Przejściówka Boost 14.5 mm | 14 cm Przejściówka Boost 14.5 mm | 14 cm
(3)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 12,60 zł
szt.
zobacz więcej
Cybuch Boost Fumed Kubek czarny | 18.8 mm Cybuch Boost Fumed Kubek czarny | 18.8 mm
(2)
Producent: BOOST
Cena: 33,19 zł
szt.
zobacz więcej
Cybuch Four Twenty Zielony Z Gwoździem | 18.8 mm Cybuch Four Twenty Zielony Z Gwoździem | 18.8 mm
(2)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 30,57 zł 34,74 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cybuch BOOST | Fumed Yellow | 18.8 mm Cybuch BOOST | Fumed Yellow | 18.8 mm
(12)
Producent: Grace Glass
Cena: 35,01 zł
szt.
zobacz więcej
Cybuch Szklany Mały Garnuch 14.5 mm Cybuch Szklany Mały Garnuch 14.5 mm
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 39,94 zł
szt.
zobacz więcej

Co to znaczy cybuch?

Cybuch do suszu to ważna część każdego bonga. Być szczerym to powiedzieć, że bez cybucha bongo nie istnieje. Toż to część, która łączy komorę z wodą oraz spalający się susz, czyli to nieodłączony element dobrej zabawy i fazki. Bez niego nic nie zajarasz, proste jak budowa czołgu T-55. Co prawda każde bongo w jarajto posiada w zestawie cybuch, ale czasem potrzebujemy czegoś więcej, chcemy spróbować czegoś nowego i wyróżniającego się. Wtedy z pomocą przychodzimy my!

W ofercie znajdziesz cybuchy do bonga z wbudowanym sitkiem. Jest to innowacyjna metoda i zarazem bardzo praktyczna, bo połączenie to sprawia, że nigdy, ale to nigdy nie będziesz musiał zaopatrywać się w sitko do bonga. A sam wiem, że czasem go na pokładzie może zabraknąć. Sitko w cybuchu jest wmontowane na stałe, ale nie przeszkadza to w jego czyszczeniu, bo cybuchy mają w zwyczaju być łatwe w czyszczeniu przez swój rozmiar, który nie jest przeogromny jak bebech Walaszka. 

Jaki cybuch wybrać do bonga - rodzaje cybuchów do bongo i fajek wodnych

Cybuchy szklane z rurką

Cybuchy z rurką do bonga, to takie cybuchy, które uzupełniają najbardziej klasyczne z klasycznych bongosów. Pamiętaj, że problem z doborem z nami to nie problem, bo na wszystko mamy najlepsze rozwiązanie. Jeśli więc nie wiesz, jak dobrać cybuch z rurką do twojego bonga z pomocą przyjdę ja, lub moi kumple, wszycy z JarajTo.pl! Cybuchy z rurką to tak jak wspomniałem klasyczne cybuchy, nie mylić z przejściówkami, bo przejściówka to część, do której wsadza się cybuch. Tutaj jest trochę inaczej, cybuch w takim przypadku jest połączony na stałe z rurką i nie można go z niej wyciągnąć, ale na upartego można rozbić, bądź przeciąć hehe, jednak tego nie polecamy. 

Jak dobrać cybuch do bonga?

Z naszym asortymentem nie zostaniesz na lodzie i będziesz mógł dopełnić swoje szkło cybuchem do bonga, by odpowiednio napełniło twoje płuca. Posiadamy wszystkie możliwe rozmiary cybuchów do suszu, wliczając w to długości rurek cybucha.

A jeśli jesteś szklanym freakiem i chciałbyś, by twoje bongo wyglądało jak wyrwane żywcem z bajkowego świata, to koniecznie sprawdź ofertę wyjątkowych i fikuśnych cybuchów do suszu. Czaszki? Cybuchy do bonga w kształcie szponów smoka? Mroczne lub cukierkowe szkła? Nie ma problemu. Nieważne jak chcesz się wyróżnić, z nami zrobisz to po swojemu i przede wszystkim oryginalnie!

Dla tych, którzy szukają cybuchów z rączką, czeka miłe zaskoczenie, bo dobrze wiemy, że to najlepsze rozwiązanie przy bongosach bez sprzęgła! Więc takowe sprzęty u nas również będą i są dostępne, aż po koniec świata i trzy dni po nim!

Sprawdź więc ofertę kolorowych cybuchów do suszu lub do dabu. Posiadamy w asortymencie ogrom wzorów i praktycznie wszystkie cybuchy, jakie pasować będą do bongosów, nie tylko twoich! A twoich znajomych też. Po co szukać dalej skoro masz je pod nosem?

Jak nabić cybuch?

Nabijanie cybucha to rzecz prosta, przede wszystkim musisz zmielić susz. np. młynkiem do suszu, jeśli już to zrobisz, to przygotuj odpowiednią ilość suszu. Zanim jednak wsadzisz susz w cybuch, użyj sitka do bonga, to pomaga przede wszystkim w utrzymaniu porządku i uchroni przed dostawaniem się popiołu do bonga. Gdy już włożysz sitko, to wsyp zmielony susz lub zioła do cybucha, a cybuch do bonga. Potem wystarczy opalić susz lub zioła. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium