Dome

Filtracja dome to jedna z najpopularniejszych filtracji w bongosach klasy średniej i premium. Filtrację łatwo umieścić w bongosie, a jej działanie nie odstaje od takich kumpli jak ShowerHead czy Inline. Bonga z dyfuzorami DOME pokażą ci co to znaczy delikatny i czysty dymek. Jeśli jesteś zainteresowany w naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt sztuk bongosów z filtracją dome. Każdy kto rozgląda się w tej chwili za bongo dome trafił jak na promki z biedronki. Nie ma na co czekać bo nadszedł czas na ściągnięcie soczystego bucha. Jak soczystego pytasz? Gdyby dym dałoby się zmaterializować to leżałby na półce w kartonie obok świeżo wyciskanych pomarańczy prosto ze słonecznej Hiszpanii.

Bonga DOME, czyli bonga z których paliły tysiące

Dome to jedna z tych filtracji, które spotkasz w małych bongo jak również w tych dużych. Daje 100% gwarancje, że bongo dome spełni wszystkie twoje oczekiwania. Ba! Nie tyle co sprosta oczekiwaniom, ale zostawi cię z bananem od ucha do ucha i nie da o sobie zapomnieć.

Wewnątrz bongo znajduje się pusta w środku rurka, która będzie zanurzona w wodzie. Jest to jedna, dwie, lub trzy rurki z otworami przez które dym trafia prosto do wody. Więcej otworów ustawionych po różnych stronach cylindra sprawia, że filtracji dome nie umknie żaden duży bąbel. Rozbijanie dużych bąbelków ma swoje plusy. Mianowicie to w nich znajdują się substancje smoliste, których chcemy się pozbyć.

Mamy naprawdę sporo bongosów z filtracją dome. Spośród nich znajdziesz tam bongo do puszczania chmurek pod gołym niebem samemu. No i oczywiście nie zabraknie też fajki wodnej do wypuszczania potężnych cumulonimbusów. Więc wystarczy zebrać ekipę i nabrać trochę powietrza do płuc, żeby dodać charakteru kameralnej posiadówce przy piwerku z ziomkami.

Jak wygląda bongo dome?

Najczęściej bonga dome spotykamy w formie kultowych zlewek. Nie jest to jednak żadna reguła. Bonga dome spotkamy też w rozmaitych połączeniach z innymi filtracjami takimi jak honeycomb lub tornado. Taka fajka wodna przefiltruje chmurę potrójnie, najpierw w sposób za który uwielbiamy wszystkie bonga, a następnie dopiero przez filtracje dome. Gwarantuje ci, że buch wejdzie niczym radler idealo! Pro-po radlerów to, do bonga dome możesz wlać lodo-herbatę i wrzucisz lód, żeby buch dodatkowo nabrał smaku wygranego kapselka. Do lata jeszcze trochę czasu a już się rozmarzyłem.

Jak działa bongo dome?

Bonga dome praktycznie zawsze mają stopery na lód. Oznacza to, że schłodzisz bucha do idealnego poziomu. Zimna chmura nie wywołuje kaszlu i nie kurczy oskrzeli, przez co masz pewność, że to co ściągniesz z bongo zostanie wchłonięte. Filtracja dome to też dobry sposób na nadanie chmurze gęstości i koloru mleka. Dzban w którym zbiera się buch jest duży, ale nie jest nieskończony. Dym już po chwili zacznie się kondensować i nabierać gęstości mgły. Po tym jak usłyszysz kilkaset bąbelków z filtracji dome będziesz wiedział, że przyszedł czas na ściągnięcie bucha. Nie ważne czy przyszedłeś tu z myślą na zakupienie bongo do chillowtowych sesjach, czy będziesz palić ze znajomymi na domówce. Bonga dome to jeden z tych wyborów, których nigdy się nie żałuje.

Bonga dome idealna postawa pod upgrady

Jak już raz weźmiesz bucha z bonga dome będzie ci trudniej się rozstać niż Bilbo z pierścieniem. Po prostu nie ma zmiłuj, to bongo ma w sobie to coś. Zapomnij o skręconych na prędce jointach, czy lufce za 50 gr. Możesz palić blanty skręcone z najlepszych wrapów, możesz palić z najlepszego bubblera, ale nic nie zastąpi dobrze przefiltrowanej chmury przez fajkę wodną. Bonga dome pozostawiają duże pole do popisu. Ich niska cena w stosunku do pozostałych modeli sprawia, że możemy zacząć od zakupienia takiego bongo, a następnie dokupywać do niego upgrady. Take jak np. przejściówka z dyfuzorem, dodatkowa nasadkę z filtracją, czy wykwintny cybuch z ash-catcherem. Co do ostatniego, cybucha z łapaczem popiołu do bonga dome XXX Amsterdam mają je dodatkowo za friko w zestawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium