Drum

Przy określeniu DRUM na myśli przychodzi jedno. Bębny. Ale nie takie zwykłe, popowe tudzież hip-hopowe. Tutaj jest grany ROCK, nie klasyczny, a ten młodzieżowy, pełen wybuchów i buntu. Tak w skrócie opisałbym tą filtrację. Jeśli więc w duszy gra Ci rock, punk czy metal to ta filtracja będzie dla ciebie jak ulał! Ale skąd w ogóle taka nazwa?

Moim skromnym zdaniem niekoniecznie powiązana jest z samą budową filtracji, a tym jak ona działa. A bardziej jakie wydaje dźwięki ;)! Bo tak, to dosłownie bębny. Gdy weźmiesz bucha sam się przekonasz, że pociągnięcie chmurki będzie wydawało specyficzny dźwięk, trochę podobny do showerheada, ale bardziej intensywny.

Drum Perc został stworzony po to, by w mniejszych bongosach również wsadzić filtrację, która wcale nie potrzebuje dużo przestrzeni, a również potrafi dużo zdziałać. Dużo dobrego. Wręcz niesamowicie dobrego. Drum perc nie jest wielką filtracją i raczej nie może być rozbudowywana w nieskończoność jak Tree perc (Tree Perc może mieć milion gałęzi). Za to jest efektowa i przede wszystkim dobrze komponuje się z każdym bongiem powyżej 20 centymetrów. A zdarzają się przypadki, że bonga drum mają poniżej 20 centymetrów i też jest ok! Ważne, że działa i filtruje!

Bongo z dyfuzorem, czy warto?

Tak. Zdecydowanie. W ofercie JarajTo znajdziesz od groma bongosów z filtracjami. Stawiamy je ponad klasyczne, bo chcemy przede wszystkim nauczyć, że dyfuzory mają znaczenie. A mają, bo im lepsze dyfuzory w bongo, tym lepsza frajda z jaranka. Nie kopie w płuca, brak kaszlu i myślę, że nawet z 80% mniej substancji smolistych dostaje się do organizmu dzięki nim.

Bongo z filtracją Drum również ma za zadanie jak najszybciej i jak najmocniej przefiltrować z dymu substancje smoliste i zostawić je w bongosie. Podczas gdy ty zaciągasz się sowitą chmurą, bongo drum - a właściwie jego filtr - pracuje na pełnych obrotach wytwarzając duże bąbelki wody, które to pochłaniają brzydkie składniki dymu. Dzięki temu będziesz mógł przede wszystkim wciągnąć większą chmurę.

Czy filtracje działają? Tak. Wystarczy zobaczyć jak bardzo potrafi ubrudzić się bongo po jednej sesji. Myśle, że taka krótka odpowiedzieć powinna starczyć - nawet laikowi bong z dyfuzorami.

Bonga drum, tak jak pisałem wcześniej, zostały stworzone z myślą o mniejszych bongach, nie wykluczając też dużych. Możesz być więc pewien, że nad tą filtracją siedziało kilku bong masterów, by połączyć i oddać jej zalety w każdym rozmiarze. Bonga drum górą!

Bonga z dyfuzorem DRUM!

Bonga szklane z filtracjami to cud i miód dla płuc. Coś w co warto zainwestować, bo nawet klasyka tutaj nie zdziała tyle ile porządny dyfuzor. Nie zastanawiaj się. Jeśli posiadałeś kiedykolwiek klasyczne bongo, a chciałbyś spróbować czegoś nowego, to ogłaszam wszem i obec! Bonga Drum idealnie dopasowują się pod wymogi każdego użytkownika. Nieważne czy jesteś weteranem walenia chmur, czy chcesz rozpocząć przygodę z bongo!

JarajTo - bonga z filtracjami

W naszym sklepie nie tylko znajdziesz Bongo Drum. Posiadamy szeroką ofertę bong z filtracjami. Jesteśmy przodującym “dealerem” jeśli chodzi o szkło i wielu innych się do nas nie umywa. Mamy doświadczenie w jaranku, temu jeśli dany bongos znalazł się w naszej ofercie to możesz być pewien, że nie pojawił się z przypadku. Testujemy, doświadczamy i dajemy to, co najlepsze!

JarajTo.pl stawia nie tylko na jakość produktów, a również na jakość obsługi. Nawet po zakupie! Pamiętaj, że korzystając z naszego sklepu możesz w zapomnienie wyrzucić strach przed zbiciem bonga, bo nawet jeśli stanie się to z twojej winy, to my dajemy tobie na konto w JarajTo aż 50% kwoty zakupionego bonga, nawet z drum perc’iem! hehe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium