Filterki do bletek

Wszystko, czego potrzebujesz, by zakończyć proces skręcania bletki to filterek, filtr — jak zwał, tak zwał, byleby się dobrze miał. W naszym sklepie posiadamy  filierki przeróżnego rodzaju, zaczynając od klasycznych kończąc na szklanych. To zależy od ciebie, jak chcesz sfinalizować ewolucję bletki w jointa. U nas znajdziesz  filierki smakowe — drewniane, o bardzo wyrazistym aromacie uprzyjemniającym przebieg spalania suszu.

Filterki klasyczne Tips, takich firm jak OCB, RAW. Filterki z aktywnym węglem, które oczyszczają dym suszu z substancji smolistych oraz dodają mu wyrazistości w smaku. Filterki smart air do jointa, które filtrują, ale również schładzają dym, są cienkie i długie co sprawia, że skręcanie jointa jest prostsze i przyjemniejsze. I ostatnia pozycja, filterki szklane!

Filterki drewniane, smakowe, aktywne, klasyczne lub szklane.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.4 /5.0

Na podstawie: 33 opinii

Filterki papierowe RAW Perfecto CONE Tips Filterki papierowe RAW Perfecto CONE Tips
(159)
Producent: RAW
Cena: 3,39 zł
szt.
zobacz więcej
Filterki Raw Black Thin Tips Filterki Raw Black Thin Tips
(8)
Producent: RAW
Cena: 2,45 zł
szt.
zobacz więcej
Filterki RAW Classic Thin Tips Filterki RAW Classic Thin Tips
(427)
Producent: RAW
Cena: 1,99 zł
szt.
zobacz więcej
Filterki RAW Pre-rolled Tips gotowe 21 sztuk Filterki RAW Pre-rolled Tips gotowe 21 sztuk
(154)
Producent: RAW
Cena: 4,84 zł
szt.
zobacz więcej
Filtreki Raw Slim Pre-rolled Tips 21 sztuk Filtreki Raw Slim Pre-rolled Tips 21 sztuk
(32)
Producent: RAW
Cena: 4,99 zł
szt.
zobacz więcej
Puszka Raw Z skręconymi filterkami Puszka Raw Z skręconymi filterkami
(4)
Producent: RAW
Cena: 28,63 zł
szt.
zobacz więcej
Filterki Papierowe Raw Pro-Tipsy Filterki Papierowe Raw Pro-Tipsy
(32)
Producent: RAW
Cena: 3,95 zł
szt.
zobacz więcej

Jeśli lubisz palić jointy, to wiesz jak ważne są filterki. Filterki nie tylko sprawiają, że joint trzyma się całości, ale w zależności od tego jakich użyjesz, to możesz zyskać naprawdę wiele. W przypadku filterków do bletek z węglem aktywnym twój joint nie tylko będzie dobrze sklejony, ale też filterki będą usuwać większość substancji smolistych, które są szkodliwe dla zdrowia. 

Filterki do bletek są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i materiałach, wiec możesz wybrać te, które najlepiej pasują do twoich preferencji. W tej kategorii znajdziesz filterki z papieru, drewna czy szkła. Niektóre filterki, a właściwie większość z nich są biodegradowalne, a inne są wielokrotnego użytku. W ofercie posiadamy również filterki do bletek gotowe i skręcone, czyli nie musisz się martwić tym, że nie umiesz stworzyć z kartonika idealnego filtra, bo przyjdą gotowe. Filterki do bletek to niezbędny element każdego palacza, które o jakość swojego hobby. 

Poza tym filterki do bletek również zapobiegają przedostawaniu się drobinek suszu do ust. Koniec z kometami, a czasami się zdarza tak, że gdzieś luźno zmielony topek lata po bletce. Dzięki filterkom do bletek unikniesz podrażnienia gardła czy płuc, bo wiadomo — kto lubi płonące komety lecące w twoim kierunku!? 

JarajTo.pl posiada ogromny wybór filterków. Pisałem wcześniej, że posiadamy filterki gotowe, skręcone, filterki z węglem aktywnym lub po prostu — klasyczne filterki do bletek OCB. Wszystko po to, by zadowolić cię w każdym stopniu. Pamiętaj, że filterki do bletek to podstawa dobrze skręconego jointa. 

A jeśli szukasz innych filterków niż OCB, to nie bój żaby, bo znajdziesz tutaj takie firmy jak Smoking, RAW, Purize czy szklane filterki od nas, czyli od JarajTo.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium