Honeycomb

Filtracja honeycomb jest tak uniwersalna, że w przeciwieństwie do innych nie ograniczają ją rozmiary bongo. Honeycomb to jedynie płaski plaster, który znajduje się na całej średnicy bongo. Taka dla przykładu spiralna filtracja, im dłuższa tym lepsza a ciężko znaleźć bongo z taką, które będzie miało mniej niż 26 cm.

Szukając bongo w pierwszej kolejności powinieneś zwrócić uwagę na moc filtracyjną fajki wodnej. Bez względu na to czy szukasz dużego, średniego czy małego bongo, filtracja honeycomb będzie najlepsza. Jej małe rozmiary pozwalają na włożenie jej do bonga, zarówno takiego które będzie miało 17 cm, jak i takiego 0,5m. Chociaż w tym ostatnim bongo, filtracji honycomb będzie od 3-5.

Bongo honeycomb a'ka dyfuzor plaster miodu 

Szukasz jednak czegoś co będzie spełniało najlepszą funkcję filtracyjną i będzie świetnie wyglądać podczas filtracji? Nie ma problemu bonga honeycomb pojawiają się w różnych wariacjach w połączeniu z filtracją tornado, które wiadomo co robi wewnątrz bonga. Możliwości są nieograniczone, takie bongo z filtracją honeycomb może pojawić się również w połączniu z stoperami na lód, filtracją drum perc, czy też każdą inną.

Bonga honeycomb są jednymi z najbardziej popularnych. Filtracja honeycomb przypomina plaster miodu i jest zrobiona z grubego szkła. Wewnątrz tego plastra miodu znajduje się zawsze ponad kilkadziesiąt otworów przez które musi przedostać się dym. Chmura przefiltrowana przez honeycomb jest tą najprzyjemniejszą. Bonga honeycomb nie są ograniczone przez rozmiary ze względu na płaską budowę filtracji, która wykorzystuje całą średnice bongo.

Piękno w najczystszej postaci, czyli bongo z filtracją honeycomb

Filtracja honeycomb to serio najpopularniejsza i najbardziej wyszukiwania filtracja na świecie. Trudno się dziwić, jej działanie jest na najwyższym poziomie. Dyfuzor ten tworzy setki bąbelków, które chłodzą i czyszczą dym z substancji smolistych. Jeśli nie wiesz gdzie kupić bongo z filtracją Honeycomb to trafiłeś idealnie, bo nasz sklep online z akcesoriami do palenia oferuje multum takich fajek wodnych! 

Trzeba powiedzieć, że taki stan rzeczy jest nie bez przyczyny. Po pierwsze i najważniejsze jest jedną z najbardziej efektywnych filtracji. Bongo honeycomb jest tym, które przefiltruje dym w sposób jaki nie zrobi tego najlepszy oczyszczacz powietrza Dyson. Filtracja honeycomb, albo jak kto woli filtracja plaster miodu pokrywa całą powierzchnię dzbana bongo. Tak skonstruowany honeycomb zapewnia maksymalną powierzchnię filtracyjną. Co to oznacza? Mianowicie to, że dym musi przejść przez wszystkie otwory plastra miodu rozbijając przy tym duże bąble, które bronią się przed przefiltrowaniem z substancji smolistych.

Bonga honeycomb są naprawdę świetne mimo że, ich filtracja nie wygląda tak efektownie jak UFO czy showerhead, to zdecydowanie nadrabia o niebo smaczniejszym dymem. Kolejną zaletą bonga honeycomb jest filtracja wykonana z znacznie grubszego szkła. Ten rodzaj perkolatora nie ma słabych punktów. Pewnie zastanawiasz się o co chodzi ze słabymi punktami? Dla przykładu weźmy sobie takie bongo z filtracją artystyczną w kształcie róży. Taka filtracja może być zamocowana od jednego do czterech spojeń ze szklanymi ściankami bongo, taka róża będzie pusta w środku przez co podatniejsza na zbicie i przestać filtrować. Bonga z filtracją honeycomb tak jak pisałem zrobione są z grubego plastra szkła, który połączony jest na całej średnicy bonga. Honeycomb to istny hammer wśród pozostałych filtracji. Jedyną opcją na to że przestanie działać to zbicie całego bongo, ale dotyczy przecież każdego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium