Inline (4)

Bonga z filtracjami Inline to bonga które przez pewien czas biły popularnością na głowę wszystkie inne. Jednym z ich najlepszych atutów jest budowa niepodobna do żadnej. Filtracja Inline może być największą filtracją zawarta w bongosie. Dzbany na wodę są często przy nich podłużne i w kształcie "pigułki". Filtracja ta tworzy setki bąbelków i biczów wodnych, które w zależności od ułożenia filtracji rozpraszają dym i wodę o boczne lub górne ścianki szkła. Jeśli szukasz bonga z filtracją inline to trafiłeś idealnie!

Bonga inline - czyli niepozorny wariat

Możesz nie uwierzyć, ale bongo inlline często nazywamy ninją. Słyszałem już bardzo dużo opinii, że nie ma w nich nic specjalnego. Jak to słyszę to od razu odpala mi się mój wewnętrzy prowokator, no i słucham tych argumentów... Bo nie wygląda, żeby dobrze filtrowało. A ta rurka to jakaś krótka. To ma być w ogóle filtracja? Przy showerheadzie musi wymiękać. To jest ten moment w którym już nie wytrzymuje i przerywam. Stary kurde bele, co ty pierdolysz za farmazony. Bongo inline są zaje$%ste i zaraz się o tym przekonasz.

Filtracja inline faktycznie może wyglądać niepozornie, ale ktoś bardzo mądry kiedyś powiedział: Prawdziwe piękno kryje się w prostocie. Napisałem niepozorny wariat nie bez powodu. Po serii pocisków w stronę bonga inline, które odparłem swoją piersią przychodzi pora na moją kolej. Wtedy zabieram się do swojego monologu...

No to teraz słuchaj uważnie, bo to co powiedziałeś to tylko bajdurzenia starej baby z wioski obok. Ta rurka z otworami, którą nazywamy filtracją inline jest w rzeczywistości mega wydajnym sposobem na pozbycie się całego syfu z chmury.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.8 /5.0

Na podstawie: 88 opinii

Bongo Szklane Laboratorium 25 cm Bongo Szklane Laboratorium 25 cm
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 279,99 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Szklane na dwa baty wax i susz 45 cm Bongo Szklane na dwa baty wax i susz 45 cm
(3)
Producent: Jaja
Cena: 654,98 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Szklane Jaxx Kontratak 32cm Bongo Szklane Jaxx Kontratak 32cm
(1)
Producent: Chongz
Cena: 384,13 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Szklane Jaxx Z Tego Bije 31 cm Bongo Szklane Jaxx Z Tego Bije 31 cm
(3)
Producent: Chongz
Cena: 571,39 zł
szt.
zobacz więcej

No dobra, ale jak działa filtracja inline?

Na rurce filtracji inline znajdują się otwory lub nacięcia. Czasami są po jednej stronie częściej przypominają wypustki na durexach. Dym w postaci bąbelków wydostaje się jednocześnie ze wszystkich otworów. Filtracja inline wykorzystuje w ten sposób całą objętość wody do przefiltrowania chmury. Jest taka rzecz, które bonga inline robią lepiej, niż plaster miodu. Filtracja inline działa w 3D, pytasz jak to rozumieć? Weźmy dla porównania filtracje plaster miodu, która jest płaska i wykorzystuje wodę wyłącznie nad nią. Za to filtracja inline tworzy bąbelki na całej swojej powierzchni zarówno pod jak i nad perkolatorem.

Co charakteryzuje bongo inline?

Najważniejszym elementem jest to, że cały proces filtracji zaczyna się właśnie od niej. Do takiego bongo nie włożysz standardowego cybucha z rurką. Znacznie lepiej sprawdzają się tutaj cybuchy z rączką. Filtracja inline też jest jedną z nielicznych, które wykorzystuje się do nasadek z filtracją.

Bonga inline nie są ograniczone przez rozmiar. Mieszczą się w 16 cm nasadkach, więc znajdziesz też bonga tej samej wielkości. Jednak znacznie chętniej wykorzystywane są jako pierwszy etap w wielopoziomowej filtracji. Z tego względu filtracja inline jest tą, która dostarczy soczystego bucha. Gdybyś miał wybierać pomiędzy bongo inline a paleniem z najlepszej lufki, po prostu wybierz fajkę wodną, choćby była ona najmniejsza z możliwych.

Chmura ściągnięta z bongo inline będzie gęsta i mlecznie biała. Nic dziwnego, skoro pozbyłeś się z dymu wszystkich substancji smolistych. W zasadzie efekt filtracji widać po pierwszym użyciu bongo inline. Ten cały brązowy nalot jaki zobaczysz na szklanych ściankach to właśnie syf, którym byś się zaciągnął, gdyby nie filtracja inline.

Dlatego nie ma co bać żaby, buch nie zemści się kaszlem. Sprawdź naszą ofertę bonga z filtracją inline i ściągnij naprawdę czystego bucha. Bez względu czy będziesz robić to samotnie w swojej jaskini kontemplacji, czy wyciągniesz je przy wigilijnym stole. Nie nauczysz przecież babci ściągać sążnych buchów paląc z jakiegoś szajsu, a bongo inline w żadnym wypadku nim nie jest. Co to, to nie!

NIEDAWNO SPRZEDANE
Bongo Szklane Laboratorium 25 cm
Bongo Szklane Laboratorium 25 cm
279,99 zł
szt.
Bongo Szklane Jaxx Kontratak 32cm
Bongo Szklane Jaxx Kontratak 32cm
384,13 zł
szt.
Bongo Szklane Jaxx Z Tego Bije 31 cm
Bongo Szklane Jaxx Z Tego Bije 31 cm
571,39 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium