Małe bongo

Zastanawiasz się gdzie kupić małe bongo? To trafiłeś jak łysy na casting do Brazzers. Czyli w dziesiątkę. W JarajTo.pl znajdziesz szeroką ofertę malutkich bong do palenia. Male bongo szklane to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają kompromisu między bongiem, a właściwie tą metodą palenia, a kompaktowym rozmiarem, bo jak wiesz, bonga mogą też być duże. Twoje poszukiwania zakończą się tutaj, a wymagania spełnimy wszystkie, bo posiadamy male bonga z filtracjami, szklane bongo z miejscem na lód i takie, które posiadają wiele innych udogodnień, a w tym wszystkim nie są duże, bo o to chodzi, by móc mieć małego potworka i cieszyć się nim w każdym zakątku ziemi. 

Malutkie bongo w JarajTo.pl, czy warto jest mieć małe bongo?

Do czego służy bongo? Bongo służy do palenia ziół i suszu marihuany medycznej lub rekreacyjnej. A czy warto mieć male bongo? Warto, ponieważ spełnia swoją funkcję, czyli filtruje dym, dzięki czemu ten jest “gładszy” i łatwiej zaciąga się większą chmurą, ale też posiada szereg funkcji, dzięki którym dymek z bonga będzie przyjemniejszy, jak np. miejsce na lód w bongo. Kostki lodu ochładzają dym! Malutkie bongo jest game changerem dla osób, które chcą korzystać z tych wszystkich dobrodziejstw i bawić się dobrze, chociażby na świeżym powietrzu, bo tak naprawdę z dużym bongo jest gorzej, przez np. trudności w transporcie takiego bonga, a małe bongo ładujesz do plecaka i lecisz w świat. Więc tak, warto posiadać małe bongo. 

Jakie to malutkie bongo?

Dla mnie małe bongo zaczyna się od już 10 centymetrów, aż do 25 centymetrów. To takie bonga, które są idealnie dopasowane do potrzeb osób, które potrzebują czegoś na wyjazd, do domu - by łatwo było je schować, lub po prostu wolą walić buchy z mniejszych bong, bo duże nie są im aż tak potrzebne, lub nie są w stanie ściągnąć tak ogromnej chmury z dużego bonga szklanego.

Małe wcale nie oznacza gorsze, w JarajTo — tak jak pisałem wcześniej — masz dostęp do malutkich bong, które posiadać mogą wszystko to, co duże bonga, wszystko zależy od tego, ile chcesz przeznaczyć na takie bongo. W takim razie, jaka jest cena małego bonga? Ceny małych bongosów wahają się od już 15 złotych, do 100-150 złotych za sztukę bonga szklanego. Jest wiele zależny, jeśli chcesz posiadać male bongo klasyczne, to nie wydasz na nie więcej niż 50 złotych, w przypadku bonga dokokszonego, które będzie małe i będzie posiadać np. dodatkowe filtracje, miejsce na lód, czy watersplasher, musisz liczyć się, że cena bonga podskoczy do 150 złotych, ale w sklepie internetowym z akcesoriami do palenia marihuany medycznej JarajTo znajdziesz tanie bongo, które spełni twoje wszystkie oczekiwania. 

  • nowość
  • nowość
Bongo małe szklane Minionek z filtracją 24 cm Bongo małe szklane Minionek z filtracją 24 cm
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 197,36 zł 224,27 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Bongo szklane soczysty Ananas 23 cm Bongo szklane soczysty Ananas 23 cm
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 156,27 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Szklane Kolorowa Czaszka 13 cm Bongo Szklane Kolorowa Czaszka 13 cm
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 28,49 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Szklane Mini Wieloliść 22 cm Bongo Szklane Mini Wieloliść 22 cm
(1)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 65,19 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Lodowe Czarny Chlebek 21 cm Bongo Lodowe Czarny Chlebek 21 cm
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 90,25 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Mushroom Mario 23cm Bongo Mushroom Mario 23cm
(16)
Producent: Grace Glass
Cena: 67,35 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo szklane Bullfrog THICK 22cm Bongo szklane Bullfrog THICK 22cm
(6)
Producent: Smoking
Cena: 99,45 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Szklane Groźny Szympans 25 cm Bongo Szklane Groźny Szympans 25 cm
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 50,98 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Szklane Micro Alberto 10 cm Bongo Szklane Micro Alberto 10 cm
(3)
Producent: Micro
Cena: 24,29 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo szklane Micro Bouncer Hangover 19 cm Bongo szklane Micro Bouncer Hangover 19 cm
(36)
Producent: Micro
Cena: 35,01 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo szklane Micro Fatty Bober 18 cm Bongo szklane Micro Fatty Bober 18 cm
(22)
Producent: Micro
Cena: 43,94 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Szklane Rasta Bańka 16 cm Bongo Szklane Rasta Bańka 16 cm
(6)
Producent: Rasta
Cena: 29,64 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Akrylowe na stół z wężykiem 12 cm Bongo Akrylowe na stół z wężykiem 12 cm
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 21,63 zł 24,58 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Jakie małe bongo wybrać?

W naszym sklepie JarajTo.pl mamy wiele modeli małych bong, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy szukasz małego bonga z prostym kształtem, czy z bardziej skomplikowaną konstrukcją, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Oferujemy małe bonga z różnymi rodzajami filtracji, takimi jak perkolatory, dyfuzory, turbnami czy recyklery. Filtracja ma na celu dodatkowe oczyszczenie i schłodzenie dymu, co poprawia jakość i smak inhalacji. O czym pisałem już wcześniej. Niektóre z naszych małych bong mają też miejsce na lód, który dodatkowo ochładza dym i sprawia, że jest on łagodniejszy dla gardła i płuc. Jeśli chcesz mieć jeszcze lepsze doznania smakowe, możesz spróbować do małego bonga wlać wodę smakową. Woda smakowa nadaje dymowi aromat i zmniejsza jego gorycz. Możesz wybrać spośród wielu smaków, takich jak mięta, cytryna, malina czy mango.

Jak dbać o małe bongo?

Małe bongo to nie tylko przyjemność z palenia, ale też odpowiedzialność za jego czystość. Aby cieszyć się swoim małym bongiem jak najdłużej, należy regularnie je czyścić. Czyszczenie małego bonga polega na usunięciu z niego resztek ziół i smoły, które mogą się osadzać na ściankach i elementach filtrujących. Do tego celu można używać specjalnych płynów do czyszczenia bong lub domowych sposobów, takich jak alkohol izopropylowy i sól. Ważne jest, aby po każdym użyciu wylać starą wodę z bonga i przepłukać go czystą wodą. Konserwacja małego bonga polega na sprawdzaniu jego szczelności i wymianie uszkodzonych części, takich jak uszczelki, sitka czy szklane rurki. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne poradniki do tego, jak dbać o bongo.

Filtruj
Liczba wyników: 52 Wyczyść filtry
Miejsce na lód
Liczba filtracji
Przeznaczenie
Downstem
Splashguard
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium