Grindery (młynki)

Grinder, lub jak kto woli — młynek do zioła to jedna z najważniejszych “maszyn” każdego stonera. Jeśli chcesz odpowiednio zmielić susz, to bez grindera ani rusz! Takie moje motto. I napiszę jeszcze, że nie ma w tym ziarenka prawdy, bo jest w tym skruszony top prawdy, ale wracając na tor młynka do suszu. Grinder to najczęściej metalowy, okrągły instrument, który w twoich rękach zamienia się w narzędzie, które w mig potrafi zmielić wszystkie zioła i każdy susz, a to bardzo ważne jeśli lubisz kręcić dobre i soczyste jointy, albo ładować susz do cybucha bongo

Na szczęście w JarajTo.pl znajdziesz multum grinderów do suszu i nie musisz się martwić o wybór. W naszej ofercie znajdziesz młynki do zioła w przeróżnych kształtach, kolorach i przede wszystkim rozmiarach. Jeśli szukasz małego grindera, to nie problem, znajdzie się taki, który w zaciśniętej pięści zniknie, co nie oznacza, że nie zmieli suszu! Jeśli szukasz dużego młynka do suszu, na wielkie topy — też bez problemu znajdziesz go w ofercie JarajTo.pl.

Nie bój się o cenę! Tutaj znajdziesz odpowiedni crusher-młynek na twoją kieszeń. Młynki akrylowe, grindery metalowe, młynki z powłokami ceramiczny, to coś, co mamy głęboko zakorzenione w płucach, tak więc zmartwienia na bok, bo czas byś zaopatrzył się w prawdziwy młyn do zioła!

Młynki akrylowe, choć tanie i wydawać by się mogło, że słabe, to jest całkiem inaczej. Każdy grinder, nawet ten akrylowy spełnia swoją rolę. Te, o których tutaj mowa, to przede wszystkim młynki do zioła, które sprawdzą się fenomenalnie dla osób, które dużo podróżują i szukają czegoś kompaktowego i lekkiego. 

Młynki metalowe w JarajTo.pl to już klasa sama w sobie. Praktycznie niezniszczalne kraszery do zioła. Z nimi mielenie tytoniu lub suszu to czysta i szybka przyjemność. Młynki metalowe do suszu często mają ostre i bardzo trwałe ząbki, które to pozwalają na oszczędzenie czasu podczas ochoty na drugiego jointa po pierwszej eskapadzie. 

Młynki ceramiczne to najtrwalsze młynki na rynku. Zabić je może chyba tylko Thanos, choć uważam, że sam miałby z tym problemy. Crusher młynek ceramiczny dzięki swojej powłoce nie zostawia żadnych śladów na grinderze po suszu, oraz nic do niego nie przywiera, co oznacza, że jest on łatwy w czyszczeniu i przede wszystkim jest ekonomiczny!

Wszystkie wymienione wyżej młynki grindery znajdziesz w ofercie JarajTo.pl, więc wcale daleko nie musisz zaglądać i szukać.  

Do czego służy grinder?

Grinder, czyli młynek do zioła — posłuży ci przede wszystkim wtedy, kiedy trzeba szybko i sprawnie rozprawić się z suszem. Odpowiednio zmielony susz jest jak Creme De La Creme dla palacza. Odpowiednio dobity joint, napchany cybuch czy ubita lufa, drobno zmielonym suszem, pali się jak olimpijska pochodnia. Dlatego warto mieć grinder w swoim ekwipunku, bo tak jak pisałem wcześniej. Bez tego ani rusz! Ps. Młynek do suszu też może zbierać kief. To wszystko zależy jaki model crushera wybierzesz.

Jaki młynek do marihuany?

W JarajTo.pl nie będziesz miał problemu z wyborem. Posiadamy szeroką gamę przeróżnych grinderów, od najmniejszych, wręcz do kobiecych łapek, aż po młynki do zioła dla olbrzymów rodem z Wiedźmińskiego świata. Grinder musisz wybrać przede wszystkim pod siebie, tak by to tobie było wygodnie nim mielić susz. Na początek zawsze polecam grindery oscylujące w granicach 50 mm, oraz składające się z trzech lub czterech części. Aczkolwiek jeśli jesteś starym wygą, to dla ciebie znajdziemy młynki do suszu z większą średnicą, oraz pojemniejszą komorą. 

 

rodzaje młynków i grinderów do suszu i zioła

Młynek Rasta Szeryfa | 52 mm 3-cz Młynek Rasta Szeryfa | 52 mm 3-cz
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 27,29 zł
szt.
zobacz więcej
Młynek metalowy Remo Krecony | 3-cz 40 mm Młynek metalowy Remo Krecony | 3-cz 40 mm
(0)
Producent: Remo
Cena: 32,05 zł
szt.
zobacz więcej
Młynek Metalowy Duża Gruda | 4-cz 50 mm Młynek Metalowy Duża Gruda | 4-cz 50 mm
(0)
Producent: Remo
Cena: 69,99 zł
szt.
zobacz więcej
Młynek Metalowy Remo Kendama | 3-cz 60 mm Młynek Metalowy Remo Kendama | 3-cz 60 mm
(0)
Producent: Remo
Cena: 55,72 zł
szt.
zobacz więcej

Grinder, czyli młynek do suszu, to nie jest trudne do opanowania akcesorium. Z młynka korzystać umiał będzie każdy. Aczkolwiek jak to zrobisz, to wiesz się niżej :)

Jak korzystać z grindera? 

Korzystanie z grindera jest proste jak obsługa czołgu T-55, a tak serio to wystarczy otworzyć wieko, wsadzić susz, zamknąć młynek do zioła i przekręcić kilka razy. Po tych działaniach, w dosłownie kilka sekund masz zmielony susz na “drobny mak”, który to ułatwia korzystanie z gadżetów i akcesoriów do palenia. 

Gdzie kupić młynek do zioła?

Co za pytanie! Oferta JarajTo.pl jest gruba niczym berta i nigdy nie ma dość! Tutaj znajdziesz wszystkie kraszery świata. Młynki do tytoniu, suszu czy wszelakich ziół to dla nas chleb powszedni. Rozmiary, o których nie słyszałeś, wzory, których nie widziałeś, a to wszystko w jednym miejscu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium