Papierowe

Filterki do bletek są niezbędne do skręcenia jointa, bez nich joint nie będzie się trzymał kupy, a drobinki spalonego suszu (komety) będą lądowały w gardle użytkownika, a tego nikt nie lubi! Zapewniają również równomierne spalanie się jointa, a dodatkowo nie ingerują w smak dymu. Filterki papierowe to klasyczne już narzędzie, bez których skręt nie ma sensu istnienia, a z bletkami lubią się od dawien dawna! Filterki do jointa znajdziesz w JarajTo.pl! Posiadamy tipy w najlepszych cenach i najbardziej renomowanych firm takich jak RAW, czy OCB. 

Filterki do jointów, czy warto w papierowe tipy?

Kręcenie jointa to nie lada wyzwanie, ale gdy już masz dobry filterek papierowy, np. od RAW lub OCB, to dzieje się magia. Tylko na co komu ten filterek papierowy i dlaczego jest ważny? 

Filterki papierowe są ważne, bo:

  • zapobiegają dostawaniu się drobinek spalonego materiału do ust i płuc,
  • filterki papierowe ułatwiają skręcenie jointa, ponieważ nadają mu kształt,
  • filterki papierowe pozwalają na spalenie większej ilości materiału, bo możesz operować suszem aż do samego początku filterka,
  • są przyjazne dla środowiska, gdyż są zrobione z materiałów biodegradowalnych. Możesz je wyrzucić do kosza lub kompostu — serio. 

Jak widzisz, filterki do jointów mają same zalety! A kręcenie jointów bez nich nie ma najmniejszego sensu! 

Gdzie kupić filterki papierowe do jointów

Filterki papierowe do jointów kupisz w JarajTo.pl. Nie warto szukać gdzie indziej, sklep JarajTo.pl oferuje nie tylko spory asortyment filterków papierowych, ale również wiele akcesoriów do palenia medycznej marihuany takich jak: bletki, bongo, lufki, czy nawet waporyzatory przenośne. To wszystko znajdziesz w jednym miejscu i nie musisz się już wysilać, by szukać dalej. Mamy to wszystko na miejscu, a wysyłka filterków papierowych odbywa się w 24 godziny od momentu zakupu (jeżeli kupisz przed godziną 14stą i nie jest to piątek)!

Ceny filterków papierowych do jointa 

Ceny filterków zależne są od rodzaju filterków papierowych. Klasyczne filterki papierowe kosztują w granicach 2-3 złotych, a w opakowaniu jest wystarczająca ilość sztuk filterków kartonowych, by móc skręcić kilkanaście jointów. 

Filterki RAW i OCB 

Filterki do jointów RAW i OCB to najbardziej cenione tipy do skrętów. Firma ta zajmuje się od wielu lat produkcją jakościowych, kartonowych filterków, które ułatwiają kręcenie jointów. Firma RAW może poszczycić się maksymalną naturalnością swoich produktów! Warto wspomnieć, że często tipy RAW do jointów są perforowane, co znacznie ułatwia proces kręcenia filterka, dodatkowo firma oferuje spory wybór tipów do jointa, od takich do klasycznych skrętów, po duże filterki papierowe do dużych jointów. 

Rodzaje filterków papierowych, jakie kupić?

W JarajTo.pl znajdziesz ogromny asortyment, który opiewa w przeróżne rodzaje filterków papierowych do kręcenia jointów. Posiadamy filterki takich firm jak RAW, OCB, czy Purize. Prócz klasycznych filterków RAW Thin Tips, znajdziesz w tej kategorii takie filterki papierowe jak RAW Perfecto Cone Tips, które to są idealne dla osób, które chcą skręcić jointa w kształcie jak najbardziej przypominającego stożek. Thin Tips to klasyczne filterki papierowe, krótkie i wąskie, tak by móc skręcić jointa w trymiga o dowolnym kształcie. Możesz znaleźć też gotowe i skręcone filterki papierowe firmy RAW, które to nadają się dla osób, które po prostu nie lubią kręcić filterków i wolą tę zabawę ograniczyć do minimum. 

Jeśli potrzebujesz dużą ilość filterków papierowych, to z pomocą przychodzą filterki RAW Pro-Tips. To dość sporych rozmiarów książeczka, w której znajdziesz sporo filterków do kręcenia jointów. Klasyczne WIDE TIPS też się znajdą, to troszkę większych rozmiarów filterki do jointów, które pozwolą skręcić nie tylko małego i krótkiego jointa, ale również wielkiego jointa na ponad 30 centymetrów, a zrobić to możesz między innymi ze specjalnymi bletkami, których to długość wynosi — tak jak wspomniałem wcześniej — aż 30 centymetrów!

A jeśli nie jesteś fanem filterków papierowych, to mamy idealną i lepszą alternatywę dla nich. Filterki z węglem aktywnym od firmy Purize lub Acti Tube. To filterki z węglem aktywnym, który sprawia, żę dym z palonego jointa jest przyjemny i przede wszystkim oczyszczony z większej ilości substancji smolistych niż jak w przypadku klasycznego filterka papierowego, bo ten nic nie filtruje, a jedynie powoduje, że do płuc i ust nie dostają się komety i drobinki zmielonego suszu.

Filtruj
Liczba wyników: 6 Wyczyść filtry
Ocena
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium