Przejściówki

Przejściówka do cybucha jest niezbędnym akcesorium do bongosów jeśli chcesz rozszerzyć pole działania twojego bonga, lub po prostu jeśli przejściówka w bongo zbiła się, a jest potrzebna, by połączyć bongo z cybuchem. Posiadamy przejściówki na szlifie od 14.5 mm po 18.8 mm i 12 mm do każdego bongo. Cybuch na męskim i damskim szlifie to też nie problem, posiadamy również cybuch do dabów. 

W JarajTo.pl nie tylko znajdziesz klasyczne przejściówki do bonga, ale również takie z dyfuzorami (filtracjami), które znacznie poprawią komfort palenia z bonga. Jeśli nie wiesz, jak wybrać taką przejściówkę do bonga lub cybuch do bonga, to śmiało uderzaj do nas! JarajTo.pl pomoże w doborze odpowiedniej rurki cybucha. 

Przejściówka Boost 14.5 mm | 11 cm Przejściówka Boost 14.5 mm | 11 cm
(3)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 12,56 zł
szt.
zobacz więcej
Przejściówka Boost 14.5 mm | 14 cm Przejściówka Boost 14.5 mm | 14 cm
(3)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 12,60 zł
szt.
zobacz więcej
Przejściówka 18.8/14.5 mm 12 cm Przejściówka 18.8/14.5 mm 12 cm
(0)
Producent: Black Leaf
Cena: 17,40 zł
szt.
zobacz więcej
Przejściówka 18.8/14.5 mm 13 cm Przejściówka 18.8/14.5 mm 13 cm
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 17,40 zł
szt.
zobacz więcej
Przejściówka 18.8/14.5 mm 8 cm Przejściówka 18.8/14.5 mm 8 cm
(0)
Producent: Black Leaf
Cena: 17,40 zł
szt.
zobacz więcej

Cybuchy do bonga — kolorowe, pojemne i przede wszystkim niespotykane

Cybuch do bonga w kształcie smoczej łapy, albo padny? Żaden problem! Po prostu przestań stawiać na nieznane tereny i nie idź na skróty, postaw na JarajTo.pl. W arsenale sklepu z akcesoriami do palenia znajdziesz cybuchy, które spełnią twoje wszystkie oczekiwania. Szukasz kolorowego cybucha ze sporym miejscem na susz? No problem. Właśnie od tego jest JarajTo.pl by zadowalać i dogadzać. Nie ma sensu bawić się w półśrodki. Cybuch to rzecz święta, dlatego dobrze wiemy jaki cybuch się przyda, gdy ten z twojego bonga, nawet tego małego bonga — zaliczy nieszczęśliwy wypadek. Cybuchy to nie kaskaderzy, też mogą się zbić, a nie tylko szkło pęka, gdy cybuch leży w kilku częściach, bo serce też…

Przejściówki do bonga to must-have!

A jeśli potrzebujesz przejściówki do bonga to też żaden problem, to nie są gatunki na wymarciu, przynajmniej w sklepie JarajTo.pl! Posiadamy przejściówki z dyfuzorami, które dodadzą do twojego bonga niesamowitego kopa. Takie rozwiązania jak nacięcia w rurce cybucha, czy specjalne dziurki, które powodują, że przejściówka do cybucha wygląda jak maczuga, to tylko część wizualna tego przedsięwzięcia. Przejściówki do cybucha ze specjalnymi otworami potrafią obudzić w bongo potwora, który da się oswoić temu, kto szuka prawdziwej przygody. Dodatkowa filtracja jest w cenie, szczególnie jeśli poszukujesz dodatkowych wrażeń, a te przejściówki do cybucha ci w tym pomogą. 

JarajTo.pl posiada cybuchy i adaptery do bonga. Nie rozdrabniamy się, wszystko, co tu widzisz to itemy, które na bank będą pasować do twojego ukochanego bonga. 

Przejściówka do cybucha, po co jest?

Po co przejściówka do cybucha? Przejściówka do cybucha przydaje się wtedy, kiedy chcesz z bonga uzyskać więcej. Przejściówki do cybuchów są nie tylko po to, by móc do bonga wsadzić lepszy cybuch szklany. One również pozwalają na to, by móc wsadzić do bonga nasadkę. Co daje taka nasadka filtrująca do bonga? Nasadki to przedłużenie bonga, które też posiada w sobie filtracje. Te filtracje powodują, że z klasycznego bonga, które nie posiada nic, możesz mieć potwora, który będzie posiadać HoneyComb, Tree Perc, czy wiele, wiele innych dyfuzorów. Właśnie po to są przejściówki, by móc tuningować i cieszyć się dłużej swoim wysłużonym bongosem i przede wszystkim czuć, jakby bongos urodził się na nowo.

Cybuchy i przejściówki do bonga szklanego

Cybuchy przejściówki to też idealnie rozwiązanie, by móc do bonga włożyć o wiele większy cybuch, bo jeśli posiadasz bongo, które mieści w sobie tylko i wyłącznie cybuchy 14.5 mm, to warto zainwestować w cybuchy przejściówki, które są adapterem i mogą zmienić szerokość szlifu z 14.5 mm na 18.8 mm. 

Jaki cybuch wybrać do bonga? Jeżeli chcesz wyciągnąć z bonga jak najwięcej to logiczne, że polecę Ci duży i pojemny cybuch, w odwrotnej sytuacji — mniejszy. Wszystko zależy od tego co oczekujesz od cybucha. Podobnie z adapterami do bonga, bo możesz szukać adaptera na węgiel aktywny, bądź na cybuch do dabów. 

Stawiaj na jakość, stawiaj na cybuchy, przejściówki od JarajTo.pl. Jeśli szukasz pomocy w doborze odpowiedniego cybucha do twojego bonga, to służymy pomocą. Możesz naskrobać do Nas maila, lub po prostu zapytać na Ig, czy FB. Nasi ludzie pomogą dobrać ci odpowiedni cybuch do bonga, tak byś był zadowolony na maksa, bo twój uśmiech powoduje, że serce i płuca się kajają.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium