Choć te bonga nie są jeszcze aż tak popularne w Polsce, to ich sława nieubłaganie zbliża się do naszego kraju ze wschodnich stron. O tych bongach jest po prostu cicho przez to, że dużo osób nie wiedzą jak do końca działają. 

Bonga recycler swoją nazwę zawdzięczają przede wszystkim temu, że woda w nich jest w ciągłym ruchu. Co to daje? Ciągły ruch wody powoduje, że dym jest chłodniejszy i bardziej przefiltrowany. Zanim dostanie się do płuc jest już gładziutki. Bonga recycler wyróżniają się przede wszystkim swoją budową. Posiadają szereg tuneli przez, które przepływa dym oraz woda, dodatkowo zawsze posiadają dodatkową filtrację. 

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.4 /5.0

Na podstawie: 82 opinii

Bonga fajki wodne z naszej oferty łatwo utrzymać w czystości, a mechanizm ich działania jest prosty. Są mniej skomplikowane niż Szisze. Bongo można zabrać w podróż lub na spotkanie towarzyskie. W ofercie mamy Bongo fajka wodna z butelki, Bongo szklane , akrylowe i bongo szklane lodowe. Znajdziesz tu bonga, które mają 30 cm ale również takie bonga, które mają 100 cm. To doskonały prezent dla wielbicieli tytoniu. Akrylowe bongo fajka jest modelem najbardziej wytrzymałym, który z pewnością posłuży przez długie lata.

Przykładowe modele oferowane przez nasz sklep z bongami: „Grace Glass”, „Chongz”, „Dope Bros”, modele szklane „Amsterdam Mini”. Poszczególne produkty różnią się między sobą kształtem ustnika, rurki, cybucha i dzbana. Bardziej zaawansowane bonga są wyposażone w system filtracji i chłodzenia np. bonga z podwójną filtracją lub potrójną filtracją oraz specjalne zwężenia pozwalające na wrzucenie lodu. Jakie bongo wybrać? Sklep online JarajTo.pl zapewnia niskie ceny i wysoką jakość oferowanych produktów.

Jeśli chcesz kupić dobre i niedrogie bongo wodne sprawdź naszą ofertę! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium