Chcesz poznać lepiej orientalny świat? Spróbować sposobu palenia tytoniu innego niż palenie papierosów lub tradycyjnej fajki? Jeśli tak, skorzystaj z naszej oferty! W sklepie internetowym Mr. Gadget możesz kupić online fajkę wodną Szisza, która pozwoli Ci zrelaksować się i odpocząć.

Modele Sziszy

W naszym sklepie sprzedajemy kilka modeli Sziszy. Jednym z nich jest Szisza „Pączek” o wysokości 25 cm, przeznaczona dla 2 osób, bardzo popularna w Polsce. Inny model to Szisza orientalna o wysokości 40 cm w kolorze zielonym i niebieskim, posiadająca system zaworów zwrotnych. Pozostałe modele stanowią: nowoczesna Szisza „Junior” z ręcznie zdobionym dzbanem oraz czarna Szisza „Box”, starannie zapakowana w metalową, praktyczną walizkę.

Akcesoria do Sziszy

Sklep online Mr. Gadget oferuje ponadto akcesoria do palenia tytoniu w Sziszy: brykiety czerwone, brykiety żółte naturalne, brykiety „Aladin Bomboocha”, preparat aromatyzujący „Shaashi” oraz cybuch „Coney” z pokrywką i sitkiem do Sziszy. Dzięki temu można kompleksowo zaopatrzyć się we wszystko, co jest potrzebne do używania Sziszy.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.6 /5.0

Na podstawie: 26 opinii

Blog wpisy
Czy warto kupić waporyzator?

Odpowiedź na pytanie jest prosta. Oczywiście, że warto! Pytanie tylko, za ile i do czego? Jeśli wachasz się między zakupem vaporizera i bonga premium - sprawdź ten wpis !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl