Showerhead

W jednym słowie, oczywiście. Bongo z perkolatorem, bongo showerhead, czy też bongo z dyfuzorem. Bardzo często możesz spotkać się z tymi nazwami używanymi zamiennie. Perkolator i dyfuzor to po prostu inna nazwa na filtrację. Cel wszystkich fajek wodnych jest taki sam, bez względu jak mówimy na filtrację showerhead. Jej zadaniem jest oczyścić chmurę z substancji smolistych i dostarczyć banana prosto na twoją twarz.

Filtracja showerhead a dyfuzory i perkolatory

Filtracja showerhead jest unikatowa. Jako jedna z niewielu, które możesz spotkać w małych, średnich i dużych bongo. Czego nie można powiedzieć o bongo z dyfuzorami takimi jak spiralka, czy UFO. Showerhead to jedna z tych filtracji, która świetnie wygląda w połączeniu z filtracją artystyczną. Bąbelki opuszczają dysk w kształcie słuchawki prysznicowej, co daje efekt odwróconego prysznica.

Bonga showerhead to jeden z tych rodzajów fajek wodnych w których nie znajdziesz typowego cybucha z rurką. Droga oczyszczania dymu zawsze zaczyna się od filtracji showerhead, przez co nie ma nawet możliwości wykorzystania takiego cybucha. W bongo z filtracją showerhead nie znajdziesz w nim sprzęgła. W tym bongo przepływ powietrz i szybkość palenia się suszu regulujesz przez wygodne wyciąganie cybucha.

Wykonane są z grubego żaroodpornego szkła. Jej grubość praktycznie zawsze jest większa od standardu w innych bongo z dyfuzorami. Dla ścisłości standardem dla większości bongo z perkolatorami grubość szkła wynosi 3 mm.

Filtrację showerhead znajdziesz też w połączeniu z innymi filtracjami, ale pewne jest że pierwszą filtracją przez którą buch zostanie oczyszczony będzie showerhead.

Testowaliśmy multum fajek wody perkolatorem przez miesiące zanim. I co? Bongo showerhead wypadł jako jeden z lepszych. Małe rozmiary filtracji pozwalają na wybranie bonga idealnej wielkości zależnie od potrzeb. Potrzebujesz małego bongo które zabierzesz ze sobą w podróż? Po prostu showerhead. Może rozglądasz się za bongo z perkolatorem, które pomieści solidną chmurę i odwróci sobotnią stypę z ziomkami o 180 stopni? Bez dwóch zdań pomoże Ci w tym showerhead.

Jednym z minusów tego bongo jest to, że rzadko spotyka się je ze stoperami na lód. Najwyraźniej wszystkie osoby tworzące to bongo doszły do wniosku, że sam dyfuzor schładza chmurę wystarczająco.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.8 /5.0

Na podstawie: 18 opinii

Jak rozpoznać bongo z filtracją showerhead

Bardzo fajnym i ciekawym rozwiązaniem są często zwężone ustniki, z których przyjemniej ściąga się chmurę. Często zdarza się, ustniki są zakrzywione dzięki czemu lepiej pali się przy biurku, czy stole. Takie bongo kładziesz na blacie i idealnie wpasowuje się do ust.

Bonga showerhead charakteryzuje szeroki i bardziej kanciasty w niskich modelach przeważnie do 25 cm. Wyższe bongo z filtracją showerhead przeważnie ma kształt tuby i ma dodatkowy jeden, dwa lub czasami 3 dyfuzory. Takie połączenie sprawia, że każda chmura która wychodzi z komina bongo smakuje jak marzenia a ty będziesz mógł się zrelaksować po ciężkim tygodniu.

Koniecznie zatrzymaj się na chwilę przy bono z perkolatorami

Szukając dobrego bongo musisz się zatrzymać w kategorii showerhead. Po prostu nie ma innej rady. Wybór w tej kategorii jest naprawdę duży i jestem pewien, że znajdziesz coś dla siebie. Zatrzymaj się na chwilę a na pewno któraś z tych perełek wpadnie ci w oko. Filtracja showerhead to obowiązkowy przystanek na przygodzie każdego stonera.

Myślę, że całą kategorię można podsumować w jednym zdaniu: Ten nie zna palenia kto nie zajarał z showerhead’a

Twój dyfuzor już nie jest tak przejrzysty jak kiedyś? Nie wiesz jak wyczyścić swoje bongo z perkolatorem? Przekonaj się jak w prosty sposób wyczyścić bongo w domu bez specjalistycznego sprzętu.

Filtruj
Liczba wyników: 1 Wyczyść filtry
Sprzęgło
Miejsce na lód
Liczba filtracji
Grubość szkła
Przeznaczenie
Materiał wykonania
Φ ustnika
Grubość ustnika
Grubość podstawy
Typ szlifu
Wielkość szlifu
Długość cybucha
Splashguard
Rodzaj filtracji
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium