Showerhead

W jednym słowie, oczywiście. Bongo z perkolatorem, bongo showerhead, czy też bongo z dyfuzorem. Bardzo często możesz spotkać się z tymi nazwami używanymi zamiennie. Perkolator i dyfuzor to po prostu inna nazwa na filtrację. Cel wszystkich fajek wodnych jest taki sam, bez względu jak mówimy na filtrację showerhead. Jej zadaniem jest oczyścić chmurę z substancji smolistych i dostarczyć banana prosto na twoją twarz.

Filtracja showerhead a dyfuzory i perkolatory

Filtracja showerhead jest unikatowa. Jako jedna z niewielu, które możesz spotkać w małych, średnich i dużych bongo. Czego nie można powiedzieć o bongo z dyfuzorami takimi jak spiralka, czy UFO. Showerhead to jedna z tych filtracji, która świetnie wygląda w połączeniu z filtracją artystyczną. Bąbelki opuszczają dysk w kształcie słuchawki prysznicowej, co daje efekt odwróconego prysznica.

Bonga showerhead to jeden z tych rodzajów fajek wodnych w których nie znajdziesz typowego cybucha z rurką. Droga oczyszczania dymu zawsze zaczyna się od filtracji showerhead, przez co nie ma nawet możliwości wykorzystania takiego cybucha. W bongo z filtracją showerhead nie znajdziesz w nim sprzęgła. W tym bongo przepływ powietrz i szybkość palenia się suszu regulujesz przez wygodne wyciąganie cybucha.

Wykonane są z grubego żaroodpornego szkła. Jej grubość praktycznie zawsze jest większa od standardu w innych bongo z dyfuzorami. Dla ścisłości standardem dla większości bongo z perkolatorami grubość szkła wynosi 3 mm.

Filtrację showerhead znajdziesz też w połączeniu z innymi filtracjami, ale pewne jest że pierwszą filtracją przez którą buch zostanie oczyszczony będzie showerhead.

Testowaliśmy multum fajek wody perkolatorem przez miesiące zanim. I co? Bongo showerhead wypadł jako jeden z lepszych. Małe rozmiary filtracji pozwalają na wybranie bonga idealnej wielkości zależnie od potrzeb. Potrzebujesz małego bongo które zabierzesz ze sobą w podróż? Po prostu showerhead. Może rozglądasz się za bongo z perkolatorem, które pomieści solidną chmurę i odwróci sobotnią stypę z ziomkami o 180 stopni? Bez dwóch zdań pomoże Ci w tym showerhead.

Jednym z minusów tego bongo jest to, że rzadko spotyka się je ze stoperami na lód. Najwyraźniej wszystkie osoby tworzące to bongo doszły do wniosku, że sam dyfuzor schładza chmurę wystarczająco.

Bongo małe szklane Minionek z filtracją 24 cm Bongo małe szklane Minionek z filtracją 24 cm
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 197,36 zł 224,27 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Bongo małe szklane TABUN Prototyp 24 cm Bongo małe szklane TABUN Prototyp 24 cm
(0)
Producent: Tabun
Cena: 313,68 zł 356,45 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Jak rozpoznać bongo z filtracją showerhead

Bardzo fajnym i ciekawym rozwiązaniem są często zwężone ustniki, z których przyjemniej ściąga się chmurę. Często zdarza się, ustniki są zakrzywione dzięki czemu lepiej pali się przy biurku, czy stole. Takie bongo kładziesz na blacie i idealnie wpasowuje się do ust.

Bonga showerhead charakteryzuje szeroki i bardziej kanciasty w niskich modelach przeważnie do 25 cm. Wyższe bongo z filtracją showerhead przeważnie ma kształt tuby i ma dodatkowy jeden, dwa lub czasami 3 dyfuzory. Takie połączenie sprawia, że każda chmura która wychodzi z komina bongo smakuje jak marzenia a ty będziesz mógł się zrelaksować po ciężkim tygodniu.

Koniecznie zatrzymaj się na chwilę przy bono z perkolatorami

Szukając dobrego bongo musisz się zatrzymać w kategorii showerhead. Po prostu nie ma innej rady. Wybór w tej kategorii jest naprawdę duży i jestem pewien, że znajdziesz coś dla siebie. Zatrzymaj się na chwilę a na pewno któraś z tych perełek wpadnie ci w oko. Filtracja showerhead to obowiązkowy przystanek na przygodzie każdego stonera.

Myślę, że całą kategorię można podsumować w jednym zdaniu: Ten nie zna palenia kto nie zajarał z showerhead’a

Twój dyfuzor już nie jest tak przejrzysty jak kiedyś? Nie wiesz jak wyczyścić swoje bongo z perkolatorem? Przekonaj się jak w prosty sposób wyczyścić bongo w domu bez specjalistycznego sprzętu.

Filtruj
Liczba wyników: 14 Wyczyść filtry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium