Sitka do bonga

Po co ci sitko do bongo? Sitko do bonga to must-have każdego palacza. Pomaga zaoszczędzić susz, utrzymać sprzęt w czystości, a kroci nie kosztuje! Solidne, wykonane z odpowiednich tworzysz i dobrze dopasowane sitko do bonga, to jedno z tych akcesoriów dla palaczy, bez których nie ma mowy o komfortowym paleniu. Jest kilka rodzajów sitek do bonga. Sitka szklane, sitka metalowe, sitka miedziane, oraz sitka aluminiowe — każde z tych sitek jest jak buch z topowego bonga. Sitko montuje się w cybuchu i tak jak pisałem wcześniej, pomaga przede wszystkim uniknąć strat w suszu, oraz utrzymać np. bongo w czystości. Dzięki sitku, susz nie dostaje się do dzbana bonga, a nawet nie przedostaje się do rurki cybucha! 

Znamy się na rzeczy, wiemy jak dbać o sprzęt by zawsze dostarczał świeżego bucha, dlatego u nas dowiesz się jak używać sitka do bonga, oraz po co takie sitko jest potrzebne! 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości akcesoria dla palaczy, w tym sitka do bonga. Wykonane z różnych tworzyw, od stali, poprzez miedź aż po szkło, sitko do bonga z pewnością zapewni podstawową funkcjonalność fajki wodnej, pozwalając osiągnąć głęboki relaks oraz gwarantując optymalne wykorzystanie drogocennego suszu. Sitka do bonga JarajTo.pl to uniwersalne sitka do każdego sprzętu. Są wykonane z solidnego i elastycznego materiału, co pozwala dopasować je do każdego cybucha. A jeśli sitko będzie za duże na twój sprzęt, to zawsze będziesz mógł je obciąć, chociażby nożyczkami. 

Używaj sitka do bonga, a twoja fajka wodna ci podziękuje! 

Filtruj
Liczba wyników: 2 Wyczyść filtry
Dostępność
Ocena
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium