Tornado

Bongo, bongo, co byśmy bez ciebie zrobili?

Szklani przyjaciele to najlepsi kompani. Bongo szklane to jedno z tych odkryć, które zmieniło bieg wydarzeń i pomogło w rozwinięciu cywilizacji. Nie no, czy tak było to nie wiem, ale wiem jedno - bongo powstało setki lat temu. Przez ten czas stworzono tyle udogodnień, że można chwycić się za głowę, bo jestem pewien, że wszystkich nie zapamiętasz. Jednym z nich są dyfuzory czy po prostu filtracje. A Ty aktualnie widzisz bongo z dyfuzorem Tornado.

Bongo tornado to jeden z najbardziej zjawiskowych modeli pod względem działania i filtrowania. O co dokładnie chodzi?

Bongo z filtracją Tornado, jak działa?

Filtracja Tornado tak jak sama nazwa mówi - tworzy tornado. Szereg precyzyjnych nacięć ustawionych pod odpowiednim kątem sprawia, że podczas gdy bongo wypełnione jest wodą, a ty zaczniesz się zaciągać powstaje TORNADO w środku bonga. Zapytasz, czy ten efekt w ogóle filtruje?!

Tak. Szklane bongosy z tym dyfuzorem jak najbardziej filtrują, mimo tego, że nie wytwarzają jak większość bong bąbelków. Tornado odgrywa kluczową rolę w chłodzeniu dymu. Uwierz, że żadna filtracja tak nie chłodzi dymu jak ten dyfuzor. Przede wszystkim dlatego, że nie idzie zliczyć obrotów na minutę, które wykonuje woda tworząc trąbę. Oprócz genialnie schłodzonego dymu, dostajesz też czysty dym. Tylko pomyśl chwilę - z czym kojarzy się taka trąba? Mi z pralką. A co pralka robi? Czyści. Samo zanurzenie brudnych ciuchów w wodzie i potraktowanie ich odpowiednią szybkością obrotów na minutę spowoduje, że nawet bez środków ciuchy wyjdą mniej lub bardziej czyste. Podobnie jest z bongo tornado, a właściwie z tym dyfuzorem.

Woda gdy zaczyna wirować wraz z dymem, to z dymu zostają oddzielane substancje smoliste i wyrzucane na boczne ścianki bonga lub zostają po prostu w wodzie, gdyż są cięższe od dymu.

W momencie kiedy ty wciągasz buch z bonga tornado... możesz być pewien, że zawsze będziesz czuł się Smooth jak Michael Jackson.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Bonga z filtracją i dyfuzorami, czy warto?

Warto! Na pełnej! To jest zupełnie inny świat bong, to nie umywa się do tych klasycznych, nie wspominając o lufkach i jointach...

W ofercie sklepu JarajTo znajdziesz przeogromny wybór bongosów. Poczynając od bonga Tornado, kończąc na bongach z dyfuzorami typu Matrix czy Tree Perc. Dokładamy wszelkich starań by w naszym asortymencie pojawiały się tylko i wyłącznie sprawdzone przez nas samych filtracje, a większość Bongosów (TABUN) jest projektowana tak, że nawet dwie różne filtracje w jednym bongo są przemyślane po stokroć, by jak najbardziej mogły ze sobą współpracować.

Jeśli nigdy nie posiadałeś bonga z dyfuzorem to powinieneś zupgradować swój ekwipunek i poczuć różnicę, której nie idzie zapomnieć. CHWAŁA BONGOSOM Z FILTRACJAMI!

Jeszcze kilka słów o Bongo Tornado

Jeśli szukasz sprawdzonego sklepu On-Line z akcesorami do bongosów i z samymi sprawdzonymi bongosami to tak jak wspomniałem wyżej - dobrze trafiłeś.

Uwierz, że bongo Tornado będzie potrafiło nie tylko zawirować w środku bongosa, a także w głowie - kiedy to pierwszy raz spróbujesz filtracji nie z tej ziemi. Mógłbym rzec, że to dyfuzor premium i z czystym sumieniem kłócić się jeśli ktos powie, że jest inaczej!

Sam jestem wielkim fanem tego rozwiązania, bo efekty wizualne połączone wraz z efektami samego filtrowania dymu ze substancji smolistych są kozackie. Jeśli więc szukasz idealnego rozwiązania i lubisz zadowolić oko i płuca (i tak jak ja palić czasem do lustra XD) to polecam Bonga Tornado!

Warto wspomnieć o naszej gwarancji. Z nami nie musisz się bać i możesz zaryzykować bongo z dyfuzorem! Wiem, że często przeszkodą jest nic innego jak strach przed zbiciem, a im więcej szkła w bongosie, tym więcej szans na zbicie hehe. Dlatego JarajTo oferuje tarczę heraklesa - 50% zwrotu w przypadku zbicia bonga, filtracji, ustnika, jakiejkolwiek części bonga! Zwrot ten dokonywany jest w postaci topów na twoje konto, które możesz wykorzystać w naszym sklepie!

Więcej o tarczy heraklesa.

Filtruj
Liczba wyników: 0 Wyczyść filtry
Dostępność
Nowość
Promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium