Tree Perc

Praktyczna i solidna filtracja, której potencjał może przekroczyć wymagania użytkownika. Filtracja może posiadać nawet 36 gałęzi, które w sobie mają nacięcia. Nacięcia te rozprowadzają wodę z dymem po ściankach i całym bongosie dokładając wszelkich starań by dym był czysty i delikatny. W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt bongosów z filtracją Tree Perc.

Filtracja Tree Perc to jedna z najbardziej popularnych dyfuzorów w Polsce. Największą zaletą jest to, że pozwala równomiernie przefiltrować dym po całą wodę. Takiej możliwości nie mają bongosy, które wprowadzają dym do wody za pomocą cybucha z rurką.

Tree Perc - w Polsce zwana "wierzbą"

Bongo wierzba nie jest ograniczona tylko do pojedynczej filtracji, bardzo często występuje w połączeniu z dodatkową drugą filtracji tree perc. Niektóre modele bongo mogą mieć nawet 3 filtrację tree perc. Dym w takiej fajce wodnej zostaje oczyszczony przechodząc kolejno, przez każdąkomomrę filtracyjną. Dzięki temu rozwiązaniu chmura zostaje oczyszczona z większości substancji smolistych, przez co buch będzie przyjemniejszy niż do tej pory.

Filtracja Tree Perc to nie tylko dodatkowe rurki filtrujące wodę. Najlepsze modele bongo tree perc mają dodatkowe nacięcia na każdej z nich. Wyobraź sobie to na przykładzie fajki wodnej. Bongo wierzba z jedną filtracją tree perc ma 6 dodatkowych nacięć na każdej z ramion, których jest 6. Czyli z pojedynczej filtracji bąbelki wydobywają się łącznie z 6 rurek + 36 otworów. Dla porównania ze zwyczajnego bongo bez filtracji tree perc bąbelki wydobywają się z jednego otworu (rurki cybucha), chyba że ma downstem no to dojdzie ich od 3 - 8, czyli maksymalnie 9...

Bongo szklane kapsuła Tabun żółte 47 cm Bongo szklane kapsuła Tabun żółte 47 cm
(0)
Producent: Tabun
Cena: 469,81 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo Lodowe Grzybol Z Lasu 45 cm Bongo Lodowe Grzybol Z Lasu 45 cm
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 415,59 zł
szt.
zobacz więcej
Bongo składane Tuba z filtracją 42 cm Niebieska Bongo składane Tuba z filtracją 42 cm Niebieska
(0)
Producent: Jarajto.pl
Cena: 364,26 zł 413,93 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Różnica pomiędzy ściągnięciem bucha ze zwykłego bongo a bongo wierzba jest bez porównania. Przyjemność ściągnięcia bucha z takiej fajki wodnej to różnica jak popijanie kawusi ze Starbucksa vs picie rozpuszczalnej.

Bongo wierzba może występować w różnych wariacjach. Filtracja Tree Perc może pojawić się w połączeniu z filtracją Honey Comb czy Drum Perc. Takie bongo może mieć również stopery na lód. Schłodzona chmura lodem, która przejdzie przez filtrację tree perc z bongo wierzby będę smakować milion razy lepiej. Pozbawiony większości substancji smolistych dym będzie bardziej gładki i nie będzie gryźć tak w gardle.

Pierwszy raz słyszysz o kostkach lodu w bongo? Zobacz z czym to się je i dlaczego warto wybrać bongo ze stoperami.

Bongo Tree Perc pojawia się w różnych wielkościach i zależy to od liczby filtracji, jednak rozmiar bonga wierzby zawsze przekracza ponad 22 cm. Jest to związane z tym, że celem filtracji tree perc jest osadzenie się substancji smolistych na ściankach rurek. Im rurki są dłuższe tym więcej smoły zostanie na nich.

Jeśli szukasz średniej lub dużej fajki wodne bongo z filtracją tree perc będzie dla ciebie idealne. Ich rozmiar rzadko kiedy jest mniejszy niż 30 cm, co sprawia, że ten rodzaj imprezowego wywrotowca pomieści w sobie naprawdę dużą chmurę. Bongo wierzba takich rozmiarów sprawdzi się zarówno do solowych ćwiczeń na puzonie w domu, jak i na sztafecie w braniu największych buchów.

Podsumowanie

Bongo tree perc to popularna nazwa na bongo z filtracją tree perc, lub jak też niektórzy na nią mówią filtracją wierzba. Bongo z tym rodzajem dyfuzora oczyści dym znacznie lepiej niż tradycyjna fajka wodna. Dodatkowe rurki filtracji tree perc rozprowadzają równomiernie cały dym w wodzie, dzięki czemu chmura jest znacznie czystsza, pozbawiona popiołu i smaczniejszy. Filtracja tree perc może mieć od 3-8 dodatkowych nacięć na każdej z rurek dodatkowo odpompowując substancje smoliste z dymu. Bongo wierzba prawie zawsze przekracza 30 cm, przez co pomieści w sobie solidną porcję dymu, zadowalając każdego spragnionego bucha podróżnika.

Ceny tego rodzaju fajek wodnych są przystępniejsze niż bongosów artystycznych. Jeśli szukasz swojego pierwszego bongo w przystępnej cenie to bongo wierzba z filtracją tree perc to najlepszy wybór na pierwsze bongo.

Nie wiesz jak je później wyczyścić?

Przywróć bongu kryształową przejrzystość domowymi sposobami.

Filtruj
Liczba wyników: 24 Wyczyść filtry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium