UFO

Filtracja UFO którą znajdziesz w bongo z tej kategorii, choć fizycznie nie zabierze cię w kosmiczną wyprawę, to duchowo doświadczysz wniebowstąpienia. Jedyne czego potrzebujesz to wzięcie bucha bonga UFO. Nie ma bata że jak już raz z niego zajarasz będziesz chciał palić z innego bonga. Największe wyzwanie, które przed tobą stoi to wybór tego jednego, które najbardziej cieszy oko spośród wielu.

W naszym sklepie oferujemy największy wybór bongo z dyfuzorami. W tym też filtracji UFO, które zyskują coraz większą popularność w Polsce i na świecie.

Bonga UFO przybierają przeróżne kształty i rozmiary. Znajdziesz zarówno takie, które będą idealne do spakowania w swój podróżny plecak i zabrania ze sobą poza miasto. Jak dla mnie to nie ma nic lepszego, niż ściągnięcie czystego bucha. Normalnie chmura na błękitnym letnim niebie się przy nim chowa.

Z filtracją UFO masz zagwarantowane, że buch z niego ściągnięty wystrzeli cię daleko poza orbitę Saturna.

Czy warto mieć bongo z dyfuzorem?

Pytanie niemal tak ważne jak to którym kierowałeś się podczas zakupu pierwszego auta. Mogłeś teraz być szczęśliwym posiadaczem Seicento. Wyszyło by ci to nawet tanio, ale jaka jest przyjemność z jazdy? Tak samo jest z bongiem, przyjemność z palenia to jedna sprawa. Drugą równie istotną rzeczą jest bezpieczeństwo.

Bongo z dyfuzorem takim jak filtracja UFO będzie miało grubsze szło. Po przejściu wszystkich crash testów i otrzymaniu certyfikatu szkła, dopiero mające co najmniej grubości 4 mm trafia na pułki.

Fajka wodna dba o twój komfort jeszcze w jeden sposób. Mianowicie filtruję dym i sprawia, że będzie czyściutki i delikatny jak chmura zrobiona z alpejskiego mleka.

Jak bongo UFO filtruje dym?

Filtracje wodne mają wiele twarzy a każda z nich odzwierciedla inny rodzaj filtracji. Tree Perc, Drum, Tornado, czy właśnie filtracja UFO. Bongo z dyfuzorem może być wyposażone właśnie w jedno z nich. Czasami nawet w dwie lub trzy. Najlepsze wrażenia z palenia będziesz miał dzięki połączeniu dwóch różnych.

Filtracja UFO zawdzięcza swoją magię świetnie przefiltrowanej chmurze. Multum nacięć na szklanym spodu powoduje, że w ułamku sekundy wydostaną się z niego setki bąbelków. Szumowi bąbli towarzyszyć będzie biała jak mleko gęsta chmura. Zupełnie inna, niż ta którą uzyskasz z ważenie butli. Biała chmura zamknięta wewnątrz bongo świadczy o tym, że filtracja UFO pozbyła się wszystkich substancji smolistych z niej. Taki buch smakuje jak malina, nie gryzie w gardle i w dodatku smak suszu jest czysty. Może właśnie w tej chwili nasuwa ci się pytanie.

Dlaczego buch z bongo UFO smakuje lepiej?

Bongo UFO są przede wszystkich wykonane z najwyższej jakości szkła. Szkło jako jedyny materiałów które nie nadaje dziwnego posmaku. Buch palony z szklanego bongo jest całkowicie pozbawione posmaku, tak jak to jest w przypadku metalu czy plastiku.

Setki bąbelków opuszczających bongo z dyfuzorem jakim jest filtracja UFO, która pozbędą się zbędnych aromatów z bucha. Co rozumiem przez zbędne aromaty, skoro szkło jest od nich wolne? Jednym z zadań bonga z dyfuzorem jest pozbycie się substancji smolistych. Jak doskonale wiemy substancje smoliste są odpowiedzialne za cierpki posmak w ustach po ściągnięciu bucha.

Filtruj
Liczba wyników: 1 Wyczyść filtry
Sprzęgło
Miejsce na lód
Liczba filtracji
Grubość szkła
Przeznaczenie
Materiał wykonania
Φ ustnika
Grubość ustnika
Grubość podstawy
Typ szlifu
Wielkość szlifu
Długość cybucha
Downstem
Rodzaj filtracji
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium