Zapalniczki (10)

Palnik gazowy to must-have. Zapalniczka żarowa? Niebywale przydatna. Clipper? Nie mieć zapalniczki Clipper to rzecz niewybaczalna. A zapalniczka Zippo? Marzenie każdego palacza. Dlatego…

Nasz sklep internetowy oferuje największy wybór palników gazowych. Wiemy jak ten item jest przydatny przy odpalaniu chociażby bonga. Palniki gazowe są trochę większe od swoich kuzynów, ale dzięki temu mogą pomieścić w sobie więcej gazu i działać znacznie dłużej od typowych zapalniczek żarowych, a o ich mocy już nie wspomnę. Jakość też robi swoje, a posiadamy palniki gazowe najwyższej możliwie jakości.

Zapalniczki żarowe to poręczne pochodnie, które odpalą blanta nawet w najbardziej wietrzny dzień. Zapalniczka nadaje się do fajki, do lufki czy też bonga i jointa! W końcu ogień i z zielonym przyjaźni się od setek lat. Dobre żarowe zapalniczki tworzą ogień niezależnie od tego jakie warunki pogodowe panują na zewnątrz, temu warto jest mieć ją zawsze przy sobie.

Palniki gazowe, zapalniczki żarowe, Clipper oraz Zippo

Oprócz wymienionych wyżej palników i zapalarek żarowych, posiadamy w swojej ofercie zapalniczki Clipper, które to od lat udowadniają, że nie z byle powodu są topową marką wśród zapalniczek gazowych. Setki wzorów, pancerna wytrzymałość i wymienne elementy w Clipperze to coś, co pokocha każdy kolekcjoner i fan dobrego ognia!

JarajTo.pl oferuje również zapalniczki benzynowe tworzone na styl Zippo. Są o wiele tańsze, a jakością od Zippo nie odstają. W sklepie znajdziesz również części zamienne jak np. oryginalne kamienie Zippo oraz knoty Zippo.

Produkty to nie wszystko, bo oferujemy również wiedzę! Jeśli nie wiesz jak wygląda wymiana knota Zippo, jak napełnić zapalniczkę gazem lub jak wymienić kamień w zapalniczce Clipper to zajrzyj na naszego bloga!

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 5/5.0

Na podstawie: 25 opinii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium