Hurt

Współpraca hurtowa

Nasz sklep specjalizuje się również w obsłudze klientów hurtowych. Wszystkie dostępne produkty mogą Państwo zakupić w hurcie. Posiadamy najniższe ceny na rynku we wszystkich kategoriach naszego sklepu. Jeśli są państwo zainteresowani wprowadzaniem do swojej oferty takich produktów jak Bonga, lufki, bletki, susz oraz inne produkty CBD, waporyzatory, młynki czy nawet gadżety do palenia to serdecznie zapraszam do kontaktu.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie takich jak: RAW, Grace Glass, Lion Rolling Circus, Juicy Jays, Dope Bros, Boundless, Arizer, DaVinci, XVape. Zainteresowany ofertą hurtową na młynki, bonga, lufki, bletki, waporyzatory, filterki i całą resztę niezbędnych akcesoriów do bongosów, palenia jak etui, czyściki lub szczotki? Niżej opisano jak w kilku krokach uzyskać dostęp do panelu hurtowego. Warto wspomnieć, że jarajto posiada bogatą ofertę suszu CBD oraz pochodnych jak hasz, czy wosk konopny. Prócz tego poszerzyliśmy ofertę o kosmetyki z ekstraktami CBD. 

W celu podjęcia współpracy z naszą hurtownią bongo i akcesoriów do palenia, prosimy o:

  1. rejestrację na stronie hurtowni https://bulkbong.com,
  2. wysłanie prośby o przyznanie cen hurtowych na maila -> [email protected]
  3. po otrzymaniu ww. konto zostanie przepisane do grupy hurtowej, zamiast cen detalicznych będą wyświetlać się ceny hurtowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium