Loteria Newsletterowa

Czym jest loteria newsletterowa? 

Loteria newsletterowa jest bardzo prostym sposobem na zdobycie wartościowej nagrody, której kwota przekracza 500 zł! Przy czym praktycznie nic nie musisz robić, absolutnym minimum jest zapisanie się do naszego newslettera i to wszystko! Proste, prawda? 

Jak zapisać się do naszego newslettera? 

Są na to dwa bardzo proste sposoby.

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę, możliwe, że już ci się wyświetlił pop-up, który zachęci cię do zapisania się do newslettera.
I wpisać swój adres e-mail. Wygląda on tak:

Drugą opcją jest przejście na stronę naszej loterii. Znajdziesz ją tutaj. Po prostu kliknij :)

 

Co mogę wygrać i co zyskam, zapisując się do newslettera?

Zapisując się do newslettera, od dnia 20.06.2020 bierzesz udział w loterii, która będzie trwać do 30 września 2020. Główną nagrodą jest Mystery Box o wartości 500 zł. Mystery Box o wartości 500 zł, przekracza kwotę 600 złotych! Sprawdź nasze Mystery Boxy, by dowiedzieć się o nich więcej. 

Prócz nagrody, otrzymasz jeden z najlepszych contentów w internecie. Nasze maile w żadnym stopniu nie będą zaśmiecać twojej skrzynki, wysyłamy tylko oferty, które będą mogły cię zainteresować, video oraz blogi, które warto przeczytać. Chcemy, byś poczuł się wyjątkowo, dlatego zapisując się do newslettera, to właśnie ty będziesz informowany o wszystkim na bieżąco. W trakcie trwania loterii newsletterowej będą również inne konkursy, i to właśnie dzięki temu, że zapiszesz się do newslettera, będziesz wiedział o tym pierwszy.

Prócz wszelakich informacji i promocji, zapisując się, dostajesz na start 10 zł do wydania w naszym sklepie! 

Pamiętaj!

Twojego maila nikomu nie udostępniamy, wszystkie dane są poufne. 

Dlaczego loteria trwa tak długo?

Chcemy, by każdy miał szansę wygrać. Dlatego postanowiliśmy, że taka loteria będzie trwać maksimum trzy miesiące. Jednak dla takiej nagrody warto poczekać. Jeśli cokolwiek się zmieni, np. czas trwania loterii, oczywiście na twoją korzyść, bo być może skrócimy czas jej trwania - to zostaniesz poinformowany o tym drogą mailową. 

Jak poinformujemy zwycięzcę?

Po pierwsze, dostaniesz maila. A prócz tego wyniki również będą ogłoszone na naszym Instagramie oraz Facebook'u. 

Powodzenia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium