O nas

Misja JarajTo.pl

Naszą misją jest dostarczanie humoru!

Wymagając od siebie, wymagamy także od naszych produktów - dlatego dostarczamy tylko i wyłącznie stuff, który daje dużo większą satysfakcję z jarania, niż tradycyjna lufka, czy bletki z kiosku za rogiem. Na naszych półkach znajdziesz łakoci co nie miara, które nawet w wielkim byku obudzą małego dzieciaka. Nieważne, czy wolisz lufkę, waporyzator, bongo, czy bletki – jeśli jarasz, jaramy się razem z Tobą. Stawiamy przede wszystkim na przejrzystość, dobrą komunikację i współżycie z naszymi klientami. JarajTo ma być społecznością !

Dlaczego my?

Każdy z nas jest sympatykiem konopi i ziół. Wiedza jest podstawą tej sympatii, ale robimy to również między innymi dlatego, że to po prostu lubimy. JarajTo to coś więcej niż sklep z bongami, lufkami czy bletkami. Tutaj czuć pasję już na samym wejściu, pasję, która ma zapach konopi. Nasz zespół stawia na wiarygodność, uczciwość oraz jakość, a potwierdzają to opinie naszych klientów, którzy zaufali nam od samego początku. Jaramy, bo lubimy! Prywatnie każdy z nas korzysta z dobroci konopi. W naszym asortymencie nie znajdziecie produktów, co do których jakości i użyteczności, mamy jakiekolwiek wątpliwości. Lubimy wykręcone bonga, (nie)tradycyjne lufki, oryginalne bletki i wyjątkowe gadżety. Właśnie takie produkty znajdziecie w naszym asortymencie.

Co nas wyróżnia na tle innych firm?

Przede wszystkim sami korzystamy z produktów, które ci oferujemy! Znamy zatem twoje potrzeby, jak i odpowiedzi na najczęstsze i najtrudniejsze pytania. Chcemy być autentycznie nie tylko na papierku. Dlatego na filmikach pokazujemy wprost jak działają filtracje bonga, jak kręci się z naszych bletek i jakich filterków używamy. Jesteśmy szczerzy wobec naszych partnerów. Jeżeli jeden gadżet jest lepszy od drugiego, masz to jak w worku, że o tym powiemy i polecimy to, co dla Ciebie najlepsze.

Nasze wartości to: szybkość, niezawodność, entuzjazm, ambicja, zaangażowanie, empatia, szczerość, unikalność, profesjonalizm.

Ty, to my, my, to Ty!

Do klienta podchodzimy jak do samych siebie. A to bardzo ważne w budowaniu relacji i zaufania. Współtworzymy społeczność z(a)jaranych razem z Tobą. Angażujemy każdego klienta w życie i rozwój sklepu. Niejednokrotnie pytaliśmy, co powinniśmy wprowadzić do oferty, do jakich obszarów naszej działalności powinniśmy przyłożyć więcej uwagi. Zawsze dostawaliśmy wiele informacji zwrotnych, za co dziękujemy i liczymy na to, że uda się nam utrzymać kontakt na zacnym poziomie z każdym klientem 😊

Stawiamy na rozwój, bo wiemy co dobre.

Jaramy, bo lubimy. Chcemy również, żeby za granicą wiedzieli, że to robimy, dlatego coraz bardziej poszerzamy nasze horyzonty, chcąc uderzyć w rynek zagraniczny. Każdy krok jest dokładnie analizowany, już nie gonimy trendów, to my wyznaczamy trendy na Polskim rynku i chcemy wyznaczać je również poza granicami naszego kraju. Cały czas stawiamy sobie nowe cele, a każdy z nich jest skrupulatnie realizowany, przerastając nawet nasze oczekiwania. Jednym z naszych głównych celów jest dostarczenie jak największej ilości różnorodnych gadżetów do jarania, dla każdego. Właśnie dlatego nasz asortyment poszerza się w ekspresowym tempie.

Profesjonalizm to nasze drugie imię

Świadomość. To bardzo ważna cecha jeśli naprawdę chcesz być uczciwy i żyć w zgodzie z samym sobą. Dlatego jesteśmy dostępni dla każdego, bez wyjątku. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. My też zaczynaliśmy i wiemy, jak ciężko jest dobrać odpowiedni sprzęt. Dlatego po analizie setek tysięcy klientów i ich potrzeb, jesteśmy w stanie pomóc każdemu. Nie odstawiamy klienta na bok. Jeżeli zakup był dokonany w odległym czasie, to nadal o Tobie pamiętamy. Nieważne czy trafiłeś do nas trzy lata temu, czy tydzień temu.

Nasze działania mają na celu nie tylko zyskać świadomość nowych klientów, ale również zaspokajać potrzeby osób praktykujących naszą domenę. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy rzetelnym źródłem informacji dotyczących świata konopi. Szacunek wobec wszystkich ludzi oraz poglądów to nasza dewiza.

Oryginalność produktu

Stawiamy na oryginalność. U nas z towarem nie masz lipy, wszystkie produkty w naszym sklepie pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców i producentów. Nie kupisz tutaj kota w worku. Jeżeli trafiłeś do nas to wiedz, że znamy się na tym i potrafimy rozpoznać, co jest oryginalne, a co nie. Słuchamy naszych ludzi, wiemy czego potrzebują, dlatego właśnie tak łatwo jest się każdemu u nas odnaleźć. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która sprowadziła takie marki jak Chongz, czy Lion Rolling Circus, sprawdziliśmy je sami zanim wprowadziliśmy je do oferty i powiemy jedno, opłacało się! Nasz węch się nie myli, wiemy jak dobrze jest zapalić z bonga, ale jeszcze lepiej jest zapalić z dobrze wykonanego, z najlepszymi filtracjami bonga. Właśnie takie produkty znajdziecie w naszym asortymencie. Świeżo wypieczone bonga i lufki, gorące zapalniczki, aromatyczne bletki, ostre jak brzytwa młynki i najzdrowsze z najzdrowszych waporyzatory.

Jesteśmy na bieżąco!

JarajTo, to nie biznes, to nasz styl życia. Interesujemy się tym, badamy i staramy się być wszędzie tam, gdzie nowości w świecie trafiki. Jeździmy na targi, uczestniczymy w pokazach i testujemy najnowsze produkty z rynku. Dzięki temu dajemy klientowi to, z czego sami byśmy korzystali. Chcemy się z wami dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego nigdzie nie znajdziecie tak dużo fantastycznego i prawilnego contentu.

Na zdjęciu właściciel i nasi słowaccy bracia od bletek :)


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium