EZ Test LSD 1 Test

Producent: EZ test
Kod produktu: AK53
Cena: 19,74 zł 19.74
ilość szt.
Zyskujesz 1 topów [?]
Czytaj więcej
Dostępność: Niedostępne
Czytaj więcej
Dostawa:
Czytaj więcej
Data dostawy: jutro
Zapłać w ciągu
Płatności
Czytaj więcej
Gwarancja
Czytaj więcej
Opis

EZ Test LSD

Test na obecność LSD, odczynnik Ehrlicha. Jest to test dzięki któremu wykryjesz obecność LSD lub innych Indoli, takich jak: DMT, 5-MeO-DMT (tzw. Foxy Methoxy), 5-MeO-MiPT, 5-MeO-DiPT, Psylocybina, Psylocyna, 4-acetoksy-DMT (rodzaj syntetycznego analoga psylocyny) i wielu innych. Rynek LSD jest bardzo „zanieczyszczony” ze względu na fakt, że bardzo trudno wytworzyć i uzyskać substancje chemiczne potrzebne do wytworzenia tego środka. Bardzo często tabletki LSD zawierają substancje inne niż LSD, takie jak: 25B-NBOME, 25I-NBOME lub inne amfetaminy psychodeliczne, jak np. DOB i DOI. Tego typu substancje dodawane do narkotyków mogą wywoływać poważne skutki uboczne takie, jak mdłości, niepokój, bezsenność a w najgorszym przypadku nawet śmierć.
Test na obecność LSD jest szybkim i łatwym w użyciu zestawem testowym, dzięki któremu możesz dowiedzieć się, czy Twoja próbka zawiera LSD czy inny Indol. Podczas sprawdzania próbki LSD w formie tabletki kolor nie będzie prawdopodobnie tak jaskrawy, jak w przypadku użycia próbki w formie bardziej skoncentrowanej, jak kryształki tej substancji. Niemniej jednak, kolor pokaże się po pewnym czasie (po ok. 3 minutach)! Otwórz ampułkę i umieść w niej malutką kuleczkę znajdującą się w pokrywce urządzenia otwierającego ampułkę. Następnie umieść w ampułce próbkę i pozwól składnikom się wymieszać. 

Brak koloru = BRAK „KWASU”!

Otwórz ampułkę.
Dodaj substancje do ampułki.
Wymieszaj dokładnie próbkę substancji z zawartością ampułki.
Sprawdź kolor substancji powstałej w wyniku testu z kolorami tablicy.

Uwaga!

Większość odczynników to głównie stężony kwas z innymi potencjalnie groźnymi chemikaliami, są wystarczająco silne by spalić skórę i ubranie. Trzymać z dala od ust i oczu. Chować przed dziećmi. Nosić okulary ochronne. Nie kierować w stronę twarzy. Jeśli coś się wyleje na ciało lub ubranie natychmiast przemyć wodą z mydłem. Testy przechowywać w chłodnym miejscu z dala od światła.

Produkty powiązane
Opinie o produkcie (0)
Brak opinii dla produktu
 
Pytania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium