Vaporizer Dynavap Vapcap M 2021 Prism

Producent: -
Kod produktu: VAPO58
Cena: 359,99 zł 359.99
ilość szt.
Zyskujesz 35 topów [?]
Czytaj więcej
Dostępność: Niedostępne
Czytaj więcej
Dostawa:
Czytaj więcej
Data dostawy: jutro
Zapłać w ciągu
Płatności
Czytaj więcej
Gwarancja
Czytaj więcej
Opis

Vaporizer Dynavap Vapcap M 2021 Prism 

Waporyzator do suszu medycznej marihuany VapCap M 2021 w kolorze Prism, to kompaktowy i wykonany z najwyższej jakości komponentów vaporizer przenośny. Elektronika wcale nie musi być innowacyjna, bo gdy na czerwony dywan wchodzi on, to potrafi przyćmić najbardziej rozświetlone gwiazdy każdej gali. I co najlepsze jest w tym waporyzatorze? Że dopóki gaz w twoim mini palniku lub zapalniczce się nie skończy, to możesz być pewien, że sesja będzie trwała w najlepsze. 

Waporyzator dla początkujących, jak i zaawansowanych 

To vaporizer do suszu, któremu niczego nie brak. Jest mały, kompaktowy, przy czym ma ogromną moc. Dynavap VapCap M 2021 nie ogranicza, w żadnym stopniu, jest idealnym waporyzatorem na każdej płaszczyźnie. Potrafi zadowolić płuca koneserów, jak i ludzi, którzy dopiero zaczynają wchodzić w świat waporyzacji, a to dlatego, że jest łatwy w obsłudze i mimo swojej małej budowy, potrafi wykręcić spore chmury plus oddać smak do tego stopnia, że niektórzy twierdzą, iż czują poszczególne smaki, które mogą być zwarte w marihuanie, poprzez np. profil terpenowy. Waporyzator elektroniczny został ścięty o łeb, a to dlatego, że w VapCap M 2021 nie występuje żadna elektronika, a i tak potrafi zrobić niezłą zadymę. 

Budowa waporyzatora VapCap M 2021 

Waporyzator przenośny składa się z kilku części, a jego długość to zaledwie 9 centymetrów ze średnicą około 1 centymetra. Cały vaporizer składa się z tylko czterech części:

 1. Ustnik

Ustnik waporyzatora VapCap to mała rureczka przez którą przelatuje para. Ustnik wykonany jest, z resztą tak jak całe urządzenie, z medycznej i cienkiej stali nierdzewnej, co ułatwia oddawanie ciepła do otoczenia (czytaj: szybko stygnie :)), co powoduje, że para się chłodzi. 

 1. Środek urządzenia

Ustnik, oraz pozostałe komponenty są wsunięte w środkową część waporyzatora, A całość trzymają gumowe uszczelki. Dzięki temu, że waporyzator łatwo rozbić na części pierwsze, to nie ma problemu z jego czyszczeniem. Środkowa część to ta, przez którą przechodzi dym. 

 1. Komora na susz

Komora na susz jest również, jak całe urządzenie, wykonana z wysokiej jakości stali medycznej. Komora jest pojemna, bo posiada miejsca na aż 0.4 gramów suszu, gdzie w waporyzatorach elektrycznych często możemy spotkać się z miejscem na 0.2 do 0.3 gramów. Tę część również łatwo wyciągnąć, a całość jest trzymana dzięki gumowym uszczelkom, podobnie z resztą jak w przypadku środka waporyzatora. 

 1. Nasadka, a właściwie “cap”

Ten cap to najbardziej przemyślane, co stworzył świat waporyzacji. Po włożeniu suszu w komorę oraz podgrzaniu capa waporyzatora, gdy ten nagrzeje się do odpowiedniej temperatury, ty usłyszysz charakterystyczny „klik”, który jest znakiem, by zacząć waporyzację. I wiesz co? Wszystko jest tu przemyślane, bo ta wydłużona część capa służy jako łopatka do pozostałości po suszu. 

I to wszystko, czego potrzebujesz w waporyzatorze.

Waporyzator do bonga?

Tak, ten waporyzator nadaje się do połączenia z praktycznie każdym bongiem, o ile posiadasz odpowiednią przejściówkę. Jest to waporyzator manualny, więc tak jak bongo potrzebuje ognia. Dodatkowo jeśli korzystasz z takiego połączenia, to możesz być pewien, że bardzo szybko je pokochasz. Połączenie waporyzatora i bongo, to najlepsze co może cię spotkać. VapCap M 2021 dostarcza chłodnej pary, ale w połączeniu z bongiem, nie czujesz w ogóle, jakbyś wciągał cokolwiek. Dzięki temu bardzo łatwo jest przyswoić spore ilości pary z suszu marihuany medycznej. 

Jak włączyć waporyzator VapCap M 2021?

To bardzo proste. Wystarczy podgrzać capa i reszta dzieje się sama. I to właśnie “klik”, o którym mówiłem wcześniej informuje o tym, kiedy można zacząć zaciągać się smaczną i aromatyczną chmurką. 

Waporyzatora najlepiej podgrzewać na środku capa i podczas nagrzewania obracać go tak, by susz został podgrzany równomiernie. 

Jakie są zalety waporyzatora VapCap M 2021?

Zalety

 • łatwy w transporcie dzięki swoim małym gabarytom,
 • ładowanie go nie jest konieczne, gdyż nie wymaga baterii i nie ma elektroniki,
 • mocne odczucia smaku,
 • duża ilość pary, jak na tak mały waporyzator,
 • niski koszt zakupu względem jakości waporyzatora,

Wady:

 • nagrzewanie waporyzatora może być mało dyskretne, 
 • po końcu sesji trzeba chwilę odczekać, by nie poparzyć się wkładając go do kieszeni,
 • brak palnika/zapalniczki żarowej w komplecie

W zestawie:

- futerał z tektury,

- waporyzator VapCap M 2021 

Opinie o produkcie (0)
Brak opinii dla produktu
 
Pytania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium