Vaporizer XLux Roffu XVape

Producent: XVAPE
Kod produktu: VAPO69
Cena: 599,99 zł 599.99
ilość szt.
Dostępność: Mała ilość
Czytaj więcej
Dostawa:
Czytaj więcej
Data dostawy: jutro
Zapłać w ciągu
Płatności
Czytaj więcej
Gwarancja
Czytaj więcej
Opis

Vaporizer XLux Roffu XVape

Znamy produkty X-MAX od dawna, ale jeszcze nigdy nie poznałem ich produktu od tej strony. Waporyzator XLux Roffu XVape to naprawdę mocny zawodnik na scenie waporyzatorów. Widać, że firma nie tylko włożyła w niego serce, ale i całą duszę. Wszystko w tym waporyzatorze konwekcyjnym stoi na najwyższym poziomie. Od budowy, po system grzewczy. To nie tak, że kiedykolwiek wątpiłem w X-MAX, ale w tym modelu przerośli samych siebie. Waporyzator wyposażony jest w tryb sesyjny, oraz tryb on-demand, a sama para jest tak wysokiej jakości, że ciężko w tym przedziale cenowym szukać godnych przeciwników, bo jakby nie patrzeć — to nadal waporyzator budżetowy. 

Komora i kontrola temperatury waporyzatora XLux Roffu XVape

Komora w tym waporyzatorze jest szklana, ale gdy najdzie cię ochota na zmianę, to X-MAX oferuje również komorę stalową — tą trzeba kupić osobno. Jaka jest różnica między komorą stalową, a szklaną? Szklana komora dołączana do zestawu waporyzatora XLux Roffu XVape jest stworzona do konwekcji. Wyciąga jak najwięcej smaku i powoduje, że para jest słodka jak maliny. Tak naprawdę to po prostu działa lepiej w tym systemie grzewczym niż komora stalowa. Komora stalowa, którą możesz dokupić osobno, może sprawić, że ten waporyzator będzie działał połowicznie (lecz nadal z przewagą konwekcji). Co to oznacza? Oznacza to, że komora stalowa sprawia, że susz się znacznie szybciej podgrzewa przez właściwości stali, które nagrzewają się znacznie szybciej od szkła i też dłużej trzymają wysoką temperaturę. 

Spirala chłodząca z ceramiki Zirconia w połączeniu ze szklaną komorą sprawia, że dym jest chłodny gładki.

Kontrola temperatury w tym waporyzatorze występuje w szerokim zakresie, bo już od 100 do 220 stopni Celsjusza, to świetny wynik jak na waporyzator w tej cenie! Pozwala to na manewrowanie ziołami jak szalony. 

Wyświetlacz i obsługa XLux Roffu XVape 

Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi, który wyświetla wszystkie najważniejsze informacje na temat sesji, waporyzator jest niezwykle prosty w obsłudze. Do tego dochodzą tylko i wyłącznie trzy przyciski, więc można uznać, że waporyzator byłoby w stanie obsłużyć dziecko. 

Ładowanie urządzenia też jest niezwykle proste i szybkie, bo waporyzator został wyposażony w port USB-C. Dzięki temu nie będziesz musiał szukać dodatkowych kabli, gdy zgubi się ten, który dołącza do zestawu producent, bo USB-C to już standard w praktycznie wszystkich urządzeniach. Plusem też jest wymienna bateria, więc można zaopatrzyć się w dodatkowe sztuki, by móc je wymieniać gdy waporyzator się rozładuje. Daje to dużo możliwości, szczególnie podczas podróżowania, gdy dostęp do gniazdka jest znacznie ograniczony. Dodatkowo wymienna bateria powoduje, że waporyzator będzie mógł być kompanem na długie lata, czego nie można powiedzieć w przypadku modeli bez możliwości wymiany baterii, bo wtedy albo trzeba latać z powerbankiem, albo wymieniać baterię na własną rękę, co jest dość pracochłonne i może spowodować uszkodzenia w waporyzatorze. 

Typ baterii to 18650 - czyli klasyk, który dostaniesz praktycznie w każdym dobrze zaopatrzonym sklepie z elektroniką. 

Kompaktowy waporyzator XLux Roffu XVape 

Dyskrecja i rozmiar tego waporyzatora też stoi na najwyższym poziomie. Waporyzator jest bardzo małych rozmiarów, mieści się w dłoni. Dyskretny wygląd to też plus tego urządzenia. Mieści się w kieszeni spodni, a jeśli go odpowiednio chwycisz, to nie będzie wystawał z rąk, co oznacza, że waporyzacja z niego jest nader dyskretna. 

Zalety waporyzatora XLux Roffu XVape 

  • Smak i jakość pary
  • System chłodzenia
  • Duża wydajność
  • Wymienna bateria
  • Rozmiar
  • Dwa tryby sesyjne
  • Jakość wykonania

Wady:

  • Brak możliwości waporyzowania koncentratów
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Opinie o produkcie (0)
Brak opinii dla produktu
 
Pytania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium