Waporyzator DynaVap VapCap M 2022 Srebrny

Producent: DynaVap
Kod produktu: VAPO47
Cena: 217,98 zł 217.98
ilość szt.
Zyskujesz 21 topów [?]
Czytaj więcej
Dostępność: Niedostępne
Czytaj więcej
Dostawa:
Czytaj więcej
Data dostawy: jutro
Zapłać w ciągu
Płatności
Czytaj więcej
Gwarancja
Czytaj więcej
Opis

Vaporizer DynaVap VapCap M 2021

Najnowsza wersja (2022.05)!

Mieć cały świat w kieszeni, jakie to uczucie? z VapCapem M 2022 na pewno się o tym dowiesz. DynaVape od 2017 roku częstuje nas serią waporyzatorów, które raz na zawsze odmieniły rynek urządzeń do waporyzacji. 

VapCap to waporyzator jedyny w swoim rodzaju, a to dlatego, że mu nie potrzeba nic więcej niż 0.1 grama suszu oraz mini palnika gazowego. Choć nie powiem, bo tego wapka można odpalić nawet zwykłą zapalniczką żarową. Ale czym się różni od swojego poprzednika?

Przede wszystkim łatwiej zauważyć kiedy trzeba ponownie podgrzać capa! W końcu! Gdy zaczynasz podgrzewać cap zauważysz, że przy odpowiedniej do waporyzacji temperatury oprócz kliku, cap się przesunie w górę. Gdy zaczniesz się zaciągać to wróci na swoje miejsce! Jest to megaśne ułatwienie, bo nie raz było tak, że jak waporyzowałem z niego, to nie słyszałem kliku i nie byłem w stanie stwierdzić czy można już z niego ściągać bucha.

Dodatkowo zastosowano w nim aż dwie dziurki do kontroli przepływu powietrza! Jeśli czujesz, że przepływ jest za duży to zakrywasz jedną dziurkę, jeśli nadal tak czujesz - zakrywasz drugą. Albo nie zakrywasz żadnej dziurki i cieszysz się pełnym przepływem powietrza. 

W VapCapie 2022 zastosowano również myk, który pozwala na zmniejszenie komory. Co ciekawe jest to dostępne u DynaVape, ale w waporyzatorze, który kosztuje ok. 800-1000 złotych! 

Zawsze w gotowości!

VapCap M2022 nie potrzebuje baterii, płomień to wszystko czego trzeba by odpalić ten waporyzator. A dostęp do ognia w dzisiejszych czasach jest wręcz nieograniczony. Dodatkowo jeśli nie trzeba baterii, to oznacza, że VapCap nie posiada żadnej elektroniki, co to daje? NIEOGRANICZONĄ WOLNOŚĆ I NIEZNISZCZALNOŚĆ!

VapCap to jedyny waporyzator o którym śmiało można powiedzieć, że jest bykiem nie do podrobienia. Każdy komponent to najwyższa jakość wykonania, a chmura z niego jest czysta i potężna. A pamiętajmy, że to małe urządzenie!

Opinie o produkcie (0)
Brak opinii dla produktu
 
Pytania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium