Ziele damiana BIO do waporyzacji Slavic Herbs 20 g

Producent: Slavic Herbs
Kod produktu: ZIO17
Cena: 17,99 zł 17.99
ilość szt.
Zyskujesz 1 topów [?]
Czytaj więcej
Dostępność: Niedostępne
Czytaj więcej
Dostawa:
Czytaj więcej
Data dostawy: jutro
Zapłać w ciągu
Płatności
Czytaj więcej
Gwarancja
Czytaj więcej
Opis

Ziele damiana BIO do waporyzacji Slavic Herbs 20g

Ziele Damiana jest bardzo popularnym ziołem na terenie naszego kraju. Pobudza umysł, dzięki czemu nadaje się idealnie dla osób, których tryb pracy sprowadza się siedzenia, np. przy komputerze. Ziele Damiana jest znane już od wieków, było stosowane przede wszystkim jako afrodyzjak oraz środek wprowadzający w stan euforii. W Meksyku podawany jest jako nalewka mieszana z Tequilą. Poprawia libido zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Ziele Damiana można waporyzować, robić z niego nalewki lub parzyć jako zwykłą herbatę. Ziele Damiana może mieć skutki uboczne, szczególnie jeśli stosuje się go dużo, ale są to dawki pokroju 40-50 g dziennie, rzadko kto, tyle tego spożywa. 

Ziele Damiana BIO do waporyzacji Slavic Herbs 20g to produkt, który pozwala cieszyć się właściwościami leczniczymi i relaksacyjnymi tej rośliny w bezpieczny i wygodny sposób. Waporyzacja polega na podgrzewaniu ziela do temperatury, w której uwalniają się jego składniki aktywne, bez spalania i dymu. Jest to metoda mniej szkodliwa dla zdrowia niż palenie, ponieważ nie powstają substancje smoliste i rakotwórcze.

Jakie skutki uboczne może dostarczyć ziele Damiana? 

  • Obniża poziom cukru we krwi (przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem jeśli chorujesz na cukrzyce).
  • Stosowanie ziela Damiana w przypadku chorób psychicznych, chorób Alzheimera i Parkinsona może powodować nasilenie się objawów. 
  • Zabrania się stosowania podczas ciąży i zażywania leków zawierających progesteron. 

W czym pomaga stosowanie ziela Damiana?

  • Obniżenie nastroju,
  • obniżenie libido,
  • przemęczenie (przykładowo przez pracę fizyczną oraz umysłową),
  • stres. 

Ziele Damiana BIO do waporyzacji Slavic Herbs 20g to produkt dla osób dorosłych, które chcą poprawić swoje życie seksualne i emocjonalne oraz zadbać o swoje zdrowie fizyczne. Nie należy jednak zapominać o możliwych przeciwwskazaniach i skutkach ubocznych oraz konsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania ziela Damiana.

Nie zaleca się stosowania ziela Damiana w przypadku cukrzycy, chorób psychicznych, Alzheimera, Parkinsona, ciąży i karmienia piersią oraz przyjmowania leków zawierających progesteron. Możliwe działania niepożądane to bóle głowy, nudności, wymioty, biegunka, bezsenność, podrażnienie żołądka i jelit oraz reakcje alergiczne.

Opinie o produkcie (0)
Brak opinii dla produktu
 
Pytania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium